Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli JAWA łączcie się


Perkoz Jawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam Jawę TS350 z 87r. alo mało nią jeżdżę, w ładnym stanie, oryginalnie zachowana, nikt przy niej nie dłubał, choć silnik ja remontowałem.

W tym roku zakupiłem Velorexa 562, jest w trakcie remontu generalnego, może w przyszłym roku podczepię go, i będzie już całkiem ładny okaz motocyklowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem szacunek do Jaw i pewnie tak mi już pozostanie - z resztą sam do niedawna miałem Jawę - i w tej chwili koncentruję się na coraz starszych modelach tej marki (może uda mi się w niedalekiej przyszłości - za jakies 2 lata - zanabyć moje marzenie - czyli 500OHC);

Kto nie miał styczności ze starsymi modelami tej marki - ten nie wie co traci :icon_eek: Na prawdę piękne maszyny;

 

 

ja od lutego powoli odrestaurowuje jawe 350 z 1956r tabliczka znamionowa po angielsku .tez poluje na stara 500 ale nawet w czechach ciezki temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę zanabytą niedawno jawą ts350 89' - stan dobry, a będzie jeszcze lepszy :buttrock: Poprzedniej zimy o jawach wiedziałem tyle, że są 350 i 175, ale żadnej z bliska nie widziałem. Przypadkiem zobaczyłem jedną fajną sztukę na bikepics w kolorze czerwonym i od tamtej pory wiedziałem, że muszę taką mieć :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeździłem sie na kilku tych "kultowych"maszynach z koszami i bez, kosztowało to mnóstwo kasy i nerwów no ale frajda była duża i czasy inne, 350 z uwagi na zbyt małą trwałość już pożegnałem została mi odrestaurowana 175 w oryginale, która stała sie główną ozdobą mojego pokoju, wole jednak na nią patrzeć niż jeździć gdyż mała moc uniemożliwia sprawne "stadne" podróże.

 

Pozostało jednak wiele wspomnień z podróży na TS350, a wspomnienia są bez wad. :icon_eek:

 

 

Każdego roku mam jeszcze jednak dodatkową okazje popatrzeć na mój motorek, gdy przyjeżdżacie do Debrzna.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: ...JAWĘ 350 ts mam od nowości a to już 20 wiosen jej minęło, z tego co pamiętam to zawsze szlag mnie trafiał przy ustawianiu zapłonu, wreszcie się kiedyś wq...... zrobiłem generalny remont i przy okazji zamontowałem zapłon VAPE...od tego momentu zapomniałem co to jego regulacja, notabene przeżył on zwarcie w układzie elektrycznym...jakbym nawet coś skośnookiego kupił /ale na razie się nie zanosi/ to ,JAWCIA,, u mnie ma dożywotnią emeryturkę... :buttrock:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cieszy mnie bardzo fakt, ze jest sporo posiadaczy tych już kultowych maszyn, zarówno pasjonatów jak i początkujących w tym temacie, Życzę wam drodzy motocykliści wszystkiego naj naj w nowym roku, niech was tłoki prowadzą w drogę długą i szeroką, niech felgi proste będą, niech wam benzynka w baku chlupie, mocy pod dupą nie brakuje, pociechy z maszyn jak i radości z jazdy czy to na jednym, na dwóch czy też na trzech kołach :icon_mrgreen: dla maszyn i do zobaczonka na trasie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to i ja sie przyznam. Posiadam JAWA VELOREX 350 z 67r. Jest kompletny ale cale poszycie nadaje sie do wymiany i silnik nalezaloby przejzec bo stoi juz jakis czas niedotykany. Niestety musi poczekac na lepsze czasy bo w tej chwili nie mam ani warunkow ani czasu na jego przywrocenie do zycia.

Tu wrocławski kaliszok emigrant z lat 70. wyjechałem z kalisza na jawie i tak mi pozostało.teraz mną rzuca od ściany do ściany bo już bedzie ze 4 miesiące jak nie kupiłem zadnej maszyny a na velorexa mam duże zawzięcie . może go odsprzedaz.?Jawa perak klub wrocław -sekcja motosklerotyków pozdro.......0 601 75 93 81.regularnie jeżdzimy na największy motobajzel czyli bazar do chotusić tam kupisz wszystko do velorexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...