Skocz do zawartości

3-kołowy dziwak Gilera....


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ot taka ciekawostka. Szukałem na 4um ale nic nie znalazłem. Otóz chodzi o Piaggio MP3 przetransformowane przez Gilere. Ogólnie fajny pocisk. Piaggio wygląda w oryginale dośc dziwnie a ta Gilera to juz coś. Szczególnie w czarnym malowaniu. Coraz częscie widuję oba pojazdy na londyńskich ulicach. Ciekawy jak to jeździ? Napewno jest bezpieczniejsze na mokrej nawierzchni....

 

http://www.gilerafuoco.com/index.html?lang=eng

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. dziwne jest. Nie wiem jak w PL ale w UK staje sie coraz bardziej popularny. Jeydna zaleta to ze nie przewrócisz sie na pysk na mokrej studzience kan. które w Londynie są w najbardziej nieodpowiednich miejscach np. środek pasa w połowie zakrętu/skrętu, przed przejsciami dla pieszych itd. Prawdziwe pułapki a wiekszość z nich ma gładką powierzchnię :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wady puszki, zadnej zalety motocykla...

 

co ty nie powiesz... możesz jakoś rozwinąć tę myśl, uzasadnić przedstawiony pogląd?

 

czytałem artykuły zarówno nt. mp3 jak i tej gilerki, i mówią one coś odmiennego: niemal wszystkie zalety jednośladu, przy skorygowanych problemach ze stabilnością. szerokość ponoć nie przekracza w jakiś zauważalny sposób zwykłego nadwozia dużego skutera, który i tak posiada przecież szeroką pawęż z przodu i adekwatnych wymiarów tył. ot, fajny pomysł dla ludzi, którzy obawiają się wywrotki na zwykłym skuterze

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie widzieliście nowego projektu yamahy , konstrukcja podobna do tych 3 kołowych skuterów tylko że ma 4 koła :P .

ciekawe jak to zapierdziela na zakrętach :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty nie powiesz... możesz jakoś rozwinąć tę myśl, uzasadnić przedstawiony pogląd?

 

czytałem artykuły zarówno nt. mp3 jak i tej gilerki, i mówią one coś odmiennego: niemal wszystkie zalety jednośladu, przy skorygowanych problemach ze stabilnością. szerokość ponoć nie przekracza w jakiś zauważalny sposób zwykłego nadwozia dużego skutera, który i tak posiada przecież szeroką pawęż z przodu i adekwatnych wymiarów tył. ot, fajny pomysł dla ludzi, którzy obawiają się wywrotki na zwykłym skuterze

jsz

 

 

Taa. To dla ludzi którzy chcą jeździć moto ale się boją czyli tzw. Pizd. Urojone lęki itp. ;)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty nie powiesz... możesz jakoś rozwinąć tę myśl, uzasadnić przedstawiony pogląd?

 

Tak samo nieużyteczny w złych warunkach pogodowych jak motocykl. Przykro mi, ale nie przekonasz mnie, że jest równie dobry w ruchu miejskim jak motocykl. No i najważniejsze, ale to już tylko moje wrażenie bo takim tójkołowcem nie jeździłem, ale raczej brak mu tego fun-u z motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj linkę :flesje:

jsz

 

 

http://thekneeslider.com/archives/2007/10/...eaning-concept/

 

 

 

Tak samo nieużyteczny w złych warunkach pogodowych jak motocykl.

 

auto jest tak samo nieużyteczne w mieście jak szosowy motocykl w terenie .

Każdy ma swoje zdanie czy mu się podoba czy nie, ale żeby osądzać coś z czym nie miało się kontaktu to trochę nie na miejscu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie czy mu się podoba czy nie, ale żeby osądzać coś z czym nie miało się kontaktu to trochę nie na miejscu

 

Idąc tym tokiem rozumowania, ten temat nie ma potrzeby bytu bo domyślam się że nikt takiego sprzęta nie dosiadał :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...