Skocz do zawartości

Czesci kupie


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motórzystów :) jestem tu po raz pierwszy i robię to bo podoba mi się to forum. Jeżeli ktoś posiada informację gdzie by można zdobyć tłok do nz-tki będę bardzo wdzięczny... dokładny rozmiar podam jak tylko będę w garażu obecnie jestem na wyjeździe ale czas goni a chciałbym ten sezon rozpocząć... mile widziana informacja o tarczach sprzęgła .

za ewentualne info co do tłoka i tarcz już z góry dziękuję - info na maila bądź na gg :)

Pozdrawiam brać motocyklowa

Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze sprzęgła pewnie są całkiem podobne jak w iż-u, które można dostać na allegro. Co do tłoka szukaj na niemieckim ebay, w niemczech są firmy co nadal produkują tłoki do zabytków, z resztą w polsce też są takie, które zrobią tłok,tylko wzór będzie im potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze sprzęgła pewnie są całkiem podobne jak w iż-u, które można dostać na allegro. Co do tłoka szukaj na niemieckim ebay, w niemczech są firmy co nadal produkują tłoki do zabytków, z resztą w polsce też są takie, które zrobią tłok,tylko wzór będzie im potrzebny.

 

witam !

tarcze od iża są inne niestety (wcięcia nie są jednakowe) i do tego ebonitowe w dykcie są z metalu z wkładką z korka wewnątrz, niestety ten patent już przerabiałem...

ebay pod kontrolą ... niestety efekt jak narazie mizerny

wlaśnie szukam w Polsce tłoka - może jest ktoś komu zalega....

dzięki za odzew Wojtas

Edytowane przez krystiangniezno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się ponownie, gdzie można kupić tłok do CZ 175 62 rocznik ?

Najlepiej rozmiar po I szlifie, bo nominał to chyba będzie za mały.

Czy muszę szukać starych oryginałów, czy pasuje coś z bardziej współczesnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się ponownie, gdzie można kupić tłok do CZ 175 62 rocznik ?

Najlepiej rozmiar po I szlifie, bo nominał to chyba będzie za mały.

Czy muszę szukać starych oryginałów, czy pasuje coś z bardziej współczesnych ?

Pasuje tłok od nowszej 175 - typ 487 - wystarczy wstawić inną tulejkę w główkę korbowodu (inna średnica swożnia);

Moja była maszyna - CZ typ 450 - jeździła właśnie na takim tłoku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

poszukuje zakładu w kokolicach Tarnowa gdzie można zregenerować skrzynie lub kupie jakąś w dobrym stanie...

 

ewentualnie jak ktos cos ma o tym jak to poskladać żeby mi 3 biegu nie wybijało bo już tulejki zrobilem i łożyska i nie wiem co dalej :icon_mrgreen: czasem mi wejdzie trójka i chwile ciągnie i wyskoczy a czasem nawet nie wrzuci tylko luz wskoczy mam wrazenie jakby coś nie zazębiało dobrze. TE kłowe dziady troche przeszlifowłaem ale nie widze różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...