Skocz do zawartości

Co moze zastapic godnie dr 350??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale TTR to troszke inna liga wagowa niz DR 350, do hardcoru sie nie nadaje ,nie ma kompromisu lekkie moto i poreczne - zato trwale i mocne

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak z "KXF..."? :icon_mrgreen: Chętnie posłucham kolejnej ciekawej historii o kawie hehehe. enjoy.

 

Heja,

Może sam byś coś napisał? Nie będzie offtopu:_) To forum - wymieniamy się swoimi doświadczeniami. Gadimex podzielił się swoimi, ja czekam na Twoje. Tym bardziej że wszedł nowy model kxf-a w wersji enduro, i zdaje się niewiele różnić od crossówek.

 

Co do zastąpienia DR350, to ktoś chciał się ze mną na taką zamienić, biorąc moją CR125. Crossowa seta może być dobrą następczynią? Ja odmówiłem, bo to raczej krok wstecz, nie za względów silnikowych, zawieszenie to inna bajka. I chyba tym powinni się sugerować ludzie szukający moto po DR350, głównie żeby był lepszy zawias.

 

Pozdro. :_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie na temat awaryjności tej maszyny pod koniec przyszłego sezonu, jak narazie zrobiłem nią z 5mth wiec nic nie moge powiedzieć. Mojego kxfa serwisuje Jacek Lonka (chyba nie musze przedstawiać), rozmawiałem z nim i powiedział że to bardzo dobry wybór bo kxf'y od 06 w góre to dobre maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadimex czy mozesz mi powiedziec co masz do gaznika dellorto z Husqvarny?? Bo akurat opinia z huską jest zgodna z moją ale mysle ze tam sie je*ie wszystko ale akurat gaznik nie zawodzi:) Zreszta montowany był w LC4 i tam tez spisuje sie super:) Pozdrawiam. Niebieskie RLZ :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam XT 600 95r Śmigam po szutrach,lasach czasem w trudniejszym terenie i musze powiedziec ze daje rade, jest troszke ciezki - fakt - ale mozna go opanowac , za 10tys mozna znaleść bardzo dobre egzeplarze, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to kawa!? Chłopie zastanów sie co wypisujesz, a nie piszesz jakies bzdury niewiadomo skad zal.pl

 

to moje subiektywne zdanie i tyle, a jak Ci to nie pasuje to już Twój problem

raz, że użyłem emoty, więc nie musisz brać tego do Siebie

dwa, to dlaczego nie jeździsz kawą?

ja jestem osobiście po prostu uprzedzony do motocykli tej marki, miałem do czynienia z kilkoma "zielonymi" sprzętami i większym zaufaniem darzę produkty reszty japońskiej czwórki

zresztą większość osób choć średnio oblatanych w temacie powie Ci że kawa (mówię generalnie) jest bardziej wrażliwa na serwis i katowanie, że części są słabo dostepne, że sprzęty trudno sprzedajne i że miała więcej konstrukcyjnych wpadek niż inni

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie powiedzcie mi co takiego jest w kawasaki ze nikt ich nielubi??

Nic, po prostu w czasach gdy latało sie cezetami to kawa kiepsko sie spisywała i do dzisiaj ta opinia u niektórych została :icon_biggrin: Od 06 dużo sie w kawasaki poprawiło (do 05 kxf i rmz były identyczne i faktycznie kiepskie, od 06r kawa tworzy niezależnie), to są naprawde solidne motocykle. Wystarczy pogadać z zawodnikami rangi MP a nie opierać sie tylko na swoich teoriach które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Latam kawą i nie mam zamiaru sie przesiadać przez gadanie ludzi którzy oglądają zielone tylko na bikepics :icon_mrgreen: Tyle z mojej strony. Bez urazy, każdy może mieć swoje zdanie wiec szanuje także to że ktoś nie lubi kawy tak jak np. ja nie kupie ktm'a. polska to wolny kraj. Pozdro 4 all.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sa tacy co to twierdza ze tylko do kawy trza lac olej , paliwo i dac kierowce... bo reszta motocykli jezdzi sama.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...