Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak przeglądam to forum i przeglądam, aż doszedłem do wniosku , że przywitam się z rodzimymi motocyklistami;) Jestem szczęśliwym posiadaczem kawki ltd 450 z 87 r. Bez żadnych rewelacji, ale frajda jest;)

Zapewne spotkamy się na jakimś zlocie, także WITAM i do zobaczenia na naszych "pięknych, szerokich ulicach" . :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

chciałem się przedstawić jako że jestem tu nowy

 

Mam na imię Filip,mieszkam we Wrocławiu i w sezonie 2010 będę ujeżdżał mój nowy nabytek czyli cudownie zieloną Kawę ER-6F z 2009 roku

To moja druga maszyna w karierze a przesiadłem się z Suzuki SV650 K4 więc jak widać z dwójki na dwójkę, chociaż dwójka dwójce nierówna :)

ERka jest fantastyczna i naprawdę nie mogę powiedzieć jak cholernie mi się podoba jazda tym motocyklem :)

 

Parę słów o sobie - mam 25 lat, z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego chociaż w zawodzie już nie pracuję (o zgrozo te dzieci), jestem wokalistą we Wrocławskiej kapeli metal-core'owej The Sixpounder (www.thesixpounder.com - zapraszam do posłuchania) i obecnie jesteśmy na etapie kończenia naszej debiutanckiej płyty

Już niebawem będą gotowe teledyski i pierwsze single więc jeśli ktoś interesuje się taką muzyką to myślę że jest na co czekać

Interesuję się piercingiem i sztuką tatuażu, horrorami i agresywnym MTB

 

Na koniec powiem może w czym mogę być pomocny forumowiczom - jeśli chodzi o jakieś tłumaczenia ang-pol; pol-ang, pomoc z językiem norweskim i chińskim (hobbystycznie), dostępem do konkurencyjnych cenowo instrumentów muzycznych z najwyższej półki i innych ciekawych towarów z zza oceanu :)

A jeśli ktoś siedzi może na XBL to mój gamertag to PrimalBane tak OT :D

 

To chyba tyle..

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...