Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH

Pewnie nie raz machaliśmy do siebie mijając się na wrocławskich ulicach ale teraz dopiero dołączyłem do forum... 4tygodnie temu sprzedałem freewind-a i pozostałem przy marce kupiłem Suzuki BANDIT 600S mam nadzieje, że do zobaczenia wkrótce.

Pozdro

by... StyGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich.

Mam na imię Michał i jeżdżę po Wrocławiu na czerwonym GPZ 500s :icon_biggrin:

Zawsze się pisze na latanie po mieście i na traski jak ma ktoś coś w planach to pisać GG: 3746442 albo 504-102-744.

Mam nadzieje ze do szybkiego zobaczenia! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam na imię Szymon na każdym forum mam taką samą ksywkę sams0n jeżdżę VFRką 750 model rc 36 I. Jestem po części z Wrocławia i z Dobroszyc to mała miejscowość pod Oleśnicą. Praktycznie każdy weekend spędzam na motorku i mam nadzieję że nie raz w małą trasę się umówimy.

 

Do zobaczenia na drodze!;)

 

Nr gg 1152008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Mam na imię Piotrek i jestem z Wrocławia. Jako że obecnie kończę kurs na kategorię A ( B mam już od 9 lat ) i nigdy wcześniej nie miałem swojego motocyklu

jestem w tym "gatunku" kompletnym amatorem. Na forum zarejestrowałem się po to, aby poszukać pomocy w wyborze "tego jedynego",

oraz poczytać wypowiedzi użytkowników odnośnie ich maszyn czy sugestii z nimi związanych. Nie jestem maniakiem prędkości, raczej

szukam dla siebie maszyny, która będzie mi służyła w mieście na lata. Jeżeli ktoś na terenie miasta byłby skłony mi pomóc proszę o kontakt

oczywiście odwdzięczę się w miarę możliwości !

 

pozdr,

Baqu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wrocławian, na imię mam Marcin, jestem z Twardogóry więc poniekąd okolice ;) We Wrocławiu bywam czarną Kawą LTD450.

 

Pozdrawiam!

Yamaha RD 250 LC '82 - była
Pannonia T1 '64- jest, w remoncie
Kawasaki LTD 450 '85 - była

Suzuki VL800 VOLUSIA 04 - była

Yamaha XV1700 WARRIOR '06- JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Wrocławiaków :flesje:

Właściwie jestem tu już jakiś czas, ale w myśl zasady "lepiej późno niż wcale" też postanowiłem nadrobić i się przywitać :icon_mrgreen:

Mam na imię Dominik. Jak zobaczycie na mieście zielone hałaśliwe GPZ - to właśnie ja. :)

Lewa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...) aby poszukać pomocy w wyborze "tego jedynego",

 

 

Kup golasa. W zależności od kasy jaką chcesz wydać będziesz wybierał rocznik...

Będziesz zadowolony cokolwiek wybierzesz. Nie ma kiepskich motocykli :biggrin:

Szczególnie na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...