Skocz do zawartości

Uzytkownicy Yamah XTZ Tenere i Super Tenere łączcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tez mam xtz-kę, wietne, niezawodne moto. Zasadniczo, posiadam chyba najbardziej oryginalnš wersję:D (fotka poniżej)

 

Moto jak dla mnie za ciężkie:( jazda znim jest zbyt kulturalna, dlatego więc równie kulturalnie sprzedaję jš za niewielkie pienišdze(5500zł)...Co do stanu, fotka mówi sama za siebie...

 

 

http://www.czcross.ihost7.pl/HPIM0456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o obroty do 3000.. xtz ma gaznik z 2ma przepustnicami, takze ma tez i niezlego kopa spod swiatel (2-3 bieg) tak ze prawie wyrywa Ci kierownice jak dobrze odkrecisz.. takze nie jest wcale zla. 5 bieg z ponizej 3000 obr/min ujdzie ale powolutku bedzie sie rozpedzac. byl juz temat o jezdzie na wolnych obrotach na wysokich biegach- raczej silnikowi to nie sluzy- a singlowi przede wszystkim.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...;.\.\.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieki, przyda sie :buttrock:

 

Fajnie, że przynajmniej Tobie. Ja mam trochę "pecha", bo stelaż ten nie pasuje do zestawu kuferków Hepco&Beckera, który do tej pory woziłem... Drag Starem 1100, a teraz ma być osadzony na XTZ-cie. Wygląda na to, że będę i ja musiał dorabiać, albo wybulić ponad 200 Euraków...

 

Na marginesie: debiutuję w szutrowcach po latach i 180 tys. km na armaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może może Ktoś porównać kulturę pracy tego singla do silngli Suzuki DR 600/800 ?

 

ja mialem okazje jezdzic na xtz660 - decydowałem sie na zakup tego motocykla jednak trafilem na 2 miny i jezdze dr od znajomego. teraz bym juz nie kupil xtz tylko trampka - waga ta sama i wlasciwosci jezdne rownież. na pewno xtz bedzie pracowala ciszej od dr - chocby ze wgzledu na chlodzenie cieczą (chociaz te które ogladalem pracowały jak sieczkarnie:P:) na pewno silniczek jest bardziej elastyczny od dr ale to w dr tez mozna zrobić. moc podobna w okolicach 46-48KM. Dr BIg za to jest juz mocniejszy od xtz ale tez ciezszy. roznice idzie odczuć przy wiekszych predkosciach gdzie big spokojnie pojedzie tam xtz bedzie sie meczyla. Big na pewno ma lepsze zawieszenie, z reszta w klasie starszych enduraków yamaha byla przy zawieszeniu zawsze krok do tylu za suzuki. ostatnio mialem okazje jezdzić xt600z tenere i jakos tak nijako sie prowadzila.

poza tym to fajny motocykl ze sprawdzonym silnikiem. 5 bieg jak to zawsze w yamasze, sypie sie od nieumiejetnej jazdy, w dr jest to analogicznie 3 bieg. taka kultura singli, trzeba je kochać:clap:

 

filozof ja Ci mowie blisko masz do mnie, jak bede w domu to sobie posluchasz jak pracuje mój dr, jak jezdzi itp.

ps. snieg mi nie przeszkadza:D

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba bardziej zielonego ode mnie chętnego na ten temat nie znajdziesz. XTZ zarejestrowalem wczoraj. Do tej pory niemal 200.000 km po asfaltach cruiserami... Pozdrawiam i obiecuję sobie owocnie podczytywać. Zresztą znalazłem już tu, na forum sporo cennych uwag o 750-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...