Skocz do zawartości

CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

Brak umiejetności czytania ze zrozumieniem.Smutne ,że na tak mało Cie stać.To,że szczerość i szacunek zaczynaja się na ta sama literę,nie znaczy ze to samo znaczą.Ciagle mam nadzieję,że ustosunkujesz sie w pełni do mojej wypowiedzi.Lecz nie bedę zawiedziony jeśli tego nie zrobisz.Mysle,że jesteś na to poprostu za mały. Więć nadal doprowadzaj sie do ejekulacji,widząc "petardę",a przyjężdzajac do kraju opowiadaj jaki to jesteś guru od ogladania "petard".W przeciwieństwie do ciebie nie szukam taniego poklasku i do życia nie potrzeba mi klepania po plecach.

Ps.Słownik wyrazów obcych wyjaśni Ci tą subtelna różnicę pomiedzy krytyką a chamstwem. "nie potrafie kłamać" a z tym sie zgodzę, lecz dodam,że nie tylko tego nie potrafisz.

Wesołych Świąt

 

O proszę,homofob czy może członek Młodzieży Wszechpolskiej?.Zapewne jak dowiesz sie,że któryś z budowniczych jest gejem,to przestaną Ci sie podobac jego konstrukcje.Jak byłem belfrem(czytaj nauczycielem),codziennie miałem doczynienia z brakiem umiejetnosci połączenia myślenia i mówienia.Już mnie to nie wzrusza.Jak szkoła i rodzice tego nie wpoili to życia da brutalną i bolesną lekcję.W przeciwieństwie do Ciebie akceptuje i przyjmuje świat takim jakim jest.A słowo tolerancja jest obecne w moim zyciu.A jeśli bym nim był to miałbym cywilną odwage przyznać sie do tego,bo to nie choroba.

Moim sukcesem jest to że nie boję artykuować i wyrażać własnych pogladów.Cóż,są aktorzy i statyści.Jedni i drudzy sa tak samo potrzebni a różnica jest subtelna i nie dla wszystkich widoczna.Zastanów się zanim podasz komuś dłoń,bo może być gejem, a to w Twoim mniemaniu zaraźliwe.Rozumie ,że żal Ci ale jesteś młody,życie przed Tobą i życzę sukcesów.Jeśli klijent nie bedzie miał nic przeciwkio temu to powiem ile za niego wziąłem.

Ps.Oto proszę,Pan Qurim stał sie adwokatem,mam nadzieje,ze nie wszystkich.

Pozdrawiam i Życzę wesołych Świąt

 

O proszę,homofob czy może członek Młodzieży Wszechpolskiej?.Zapewne jak dowiesz sie,że któryś z budowniczych jest gejem,to przestaną Ci sie podobac jego konstrukcje.Jak byłem belfrem(czytaj nauczycielem),codziennie miałem doczynienia z brakiem umiejetnosci połączenia myślenia i mówienia.Już mnie to nie wzrusza.Jak szkoła i rodzice tego nie wpoili bo życie da brutalną i bolesną lekcję.W przeciwieństwie do Ciebie akceptuje i przyjmuje świat takim jakim jest.A słowo tolerancja jest obecne w moim zyciu.A jeśli bym nim był to miałbym cywilną odwage przyznać sie do tego,bo to nie choroba.

Moim sukcesem jest to że nie boję się artykuować i wyrażać własnych pogladów.Cóż,są aktorzy i statyści.Jedni i drudzy sa tak samo potrzebni a różnica jest subtelna i nie dla wszystkich widoczna.Zastanów się zanim podasz komuś dłoń,bo może być gejem, a to w Twoim mniemaniu zaraźliwe.Rozumie ,że żal Ci ale jesteś młody,życie przed Tobą i życzę sukcesów.Jeśli klijent nie bedzie miał nic przeciwkio temu to powiem ile za niego wziąłem.

Ps.Oto proszę,Pan Qurim stał sie adwokatem,mam nadzieje,że nie wszystkich.

Pozdrawiam i Życzę wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl Jaśka-Brody może się nie podobać ale nie można go nie podziwiać. Każdy element w nim jest logiczny i jeden odnosi się do drugiego. Kierownica może się nie podobać ale jest konsekwencją linii ramy. Kanciaste osłony mogą razić ale ściśle wiążą się z przełącznikami i rodzajem silnika. Lampa może razić, ale nie znalazła się tam przypadkowo.

Ja osobiście może bym tego motocykla nie kupił, ale wzbudza mój podziw i widać nim jednolitość stylu. Nie jest to zlepek przypadkowych elementów. W tym wszystkim jest zawarta filozofia. Nawet ten oplot wydechów zakończony ręcznie zakręconym drutem miedzianym a nie opaską ze śrubką coś powinien wam mówić.

Rozumiem, że można ten motocykl krytykować - ale nie rozumiem jak można bez powodu obrażać obcego człowieka na zdjęciu tylko dlatego, że stoi koło motocykla, który ci się - qurim - nie podoba??? Co przez top chciałeś pokazać????? jaki to z ciebie twardziel?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee no chłopacy weźcie może wróćcie do tematu bo czytając trochę odbiega od jego sensu, mi osobiście motocykl jaska-brody się podoba ale podobnie jak alterego nie kupiłbym go każdy ma swoją wizje motocykla, w tym przypadku widać coś innego motocykl jest inny nie powiela się jak większość że musi być szeroka guma z tyłu i na przymus pomalowany na czarny mat i bezwzględnie musi to być w linii draga mi osobiście takie przeróbki już się przyjadły i może się powtarzam ale ja jestem zwolennikiem czegoś nowego

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakby dorzucił do tego owiewki i naklejki yamaha yzf r1 to kupił by to jakiś dres.

 

Prędzej by się sprzedał z naklejkami Ursus albo Star 25. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee Pany , święta są ... Weźcie "se" zaserwujcie jakieś relanium albo innego uspokajacza ... :) Co do sprzętu to może sie podaboać a nie musi, jakbym miał tym latać to prosiłbym całego w kolorze felg i silnika :) z prostą kierą (może bym za sprawą niemałych rozmiarów jakoś tam łapkami ją chwycił) no i lampe inną to wsio ... Znawcą z USA to ja nie jestem wyraziłem tylko swoje zdanie na temat co mi sie podoba, cieszy mnie tylko , że nie ma w nim pieca z HD... Apropos widzieliście już draga Gila w nowym ŚM, konstrukcja wzbudzała zachwyt na niejednym zlocie od kilku lat jeszcze jak był w czerni i z serduchem cbr`y 1000f ... Pzdr Łobuzy i nie drapać sie wiecej bo ojcu powiem i do szkoły donieseee ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie tylko , że nie ma w nim pieca z HD...

 

A czytałeś opis tego pojazdu? Amortyzatory są z HD. :biggrin: Jednak są jakieś markowe części w tym wynalazku, oprócz gadżetów (lampa, dźwignia ssania) z zabytków bloku wschodniego. :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos widzieliście już draga Gila w nowym ŚM, konstrukcja wzbudzała zachwyt na niejednym zlocie od kilku lat jeszcze jak był w czerni i z serduchem cbr`y 1000f

 

Zajebisty sprzęt. w ogóle szacun dla niego za to co on wyprawia na tych sprzętach. Pamiętam jeszcze jak palił i kopał tym poprzednim dragiem.

Ciekawe co teraz wykombinuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w ostatnim akcie tej burzliwej i czasem chamskiej dyskusji.Chciałbym podziękować wszystkim a przede wszystkim Panu Alterego oraz Qurim i Czarek-Fighter i innym nie wymienionym a biorącym udział w niej.Pierwszemu Panu za zrozumienie i akceptacje pewnej filozofii życia a pozostałym Panom za siłę,motywacje i utwierdzenie mnie,że podążam we właściwym kierunku.Motocykl wzbudził emocje czyli efekt zamierzony powiódł sie w 100%.Najgorszym byłaby obojetność.Uwielbiam wysysać i karmić się energią jaka wypływa z takich rozmów.Tak bardzo uwielbiam,że nie mogę powstrzymać sie by nie prokurować takich sytuacji.Emocje jakie towarzyszą takim dysputom są fantastycznym pokarmem przy projektowaniu nastepnych projektów.Myślę,że to jest rodzaj uzależnienia,z czym nie kryje się zbytnio.Myślę,że zrozumiecie mnie i potwierdzicie,przynajmniej to,iż inspiracja tworzenia jest wszędzie a najwięcej w emocjach.Motocykl bez nich to tylko pojazd.Nic więcej.Mój projekt powstał z emocji i takowe wzbudził.Panowie jestem zaszczycony.Oczywiscie mam nadzieję,że nie czują sie Panowie w jaki kolwiek sposób wykorzystany,to nie było celem samym w sobie. Życie jest takie krótkie i chce brać z niego całymi garsciami,a zwłaszcza brać coś,za co nie muszę płacić.Mam nadzieję,że Wy równierz z tej rozmowy wzieliście sobie cos pozytywnego.Tak więc jeszcze raz bardzo dziekuję i zyczę sukcesów w życiu,zdrowia i zbudowania motocykla swoich marzeń.Ja takiego nie zbuduje nigdy,ale to juz inna historia.

Pozdrawiam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja dostałem właśnie PW od Jaśka-Brody:

 

Witam serdecznie.

Właśnie dostałem meila, iz motocykl zakwalifikował się i bedzie wystawiony na 2009 European Championship of Custombike Building w Mainz.

Dziwne.....ale prawdziwe. Pan mnie rozumie.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!!

 

I z całej siły będę trzymał za niego kciuki. Mam nadzieję, że wy też........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...