Skocz do zawartości

CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jak potwór Frankenstein'a. Nic w nim nie trzyma się kupy - przypadkowy zlepek różnych motocykli, który zamierza za chwilę się rozpaść.

 

Ale to:

http://moto.allegro.pl/item475993176_sprzedam_bmw_k75rt.html

Faktycznie ma w sobie potencjał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A może coś takiego:

http://www.riders.ovh.org/moto/junak2/index.php?go=junak

 

Ktoś zadał sobie tyle trudu, żeby tak spartolić sprawę...

 

 

Cóż....Z gówna bata nie ukręcisz... :biggrin: Ale zapłon ma sprytny. Żeby tylko kolory moto miało inne to byłby spoko i ta owiewka co nie oświetla drogi jest paskudna... :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten janek jest na allegro Junak

Tu jest ciekawy projekt tylko wydechy jakieś mizerne w porównaniu do reszty moto

Gdyby ten VTX miał przerobioną zmianę biegów i dźwignię tylnego hamulca to można by to uznać za usprawnienie moto dla ludzi z niedowładem kończyn dolnych. Wygląda mi to raczej na wspomaganie dla słabych kierowców, coś jak dodatkowe kółka w rowerze dla dzieci:)

Edytowane przez Bartek.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
http://www.bikepics.com/pictures/1507498/ looknijcie co sie w tajlandii wyprawia , heh , jakby kolor dali jakis rozsądniejszy (cerń ;) ) to było by nieźle , całkiem nieźle , z czego tawydumka? Jakis stary VT`ek ?? :) Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia. Stara NTV650. Przede wszystkim koła na śmietnik bym wypiździł, przednie jest trochę do bani, tylne to kupa z koszmaru, wygląda jak kółko wózka dziecięcego. :banghead: To mnie właśnie zawsze przeraża w NTV - koła a szczególnie tylne które jest wyeksponowane na jednostronnym wahaczu.

 

Poza tym kiera do śmietnika, dać nowy lakier, chromiki, gadżety i git by było. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawy projekt. Jest jednak wiele rzeczy, które mnie rażą.

Pierwsza to nieodparte wrażenie, że "gdzieś już to widziałem".

Druga to jakość wykonania/wykończenia - nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że wszystko jest takie jakieś plastelinowe, kiepsko spasowane.

Koła są jak doklejone. Ni cholery nie pasują - może pomogło by lakierowanie pod kolor motocykla, bo tak jak teraz jest do bani.

Do tego wizualnie jest zbyt lekka z tyłu.

Przednią lampę pozostawię bez komentarza.

Nie podoba mi się również ten wydech. Jego prowadzenie jest nawet pomysłowe (choć nie chciał bym tak jeździć). ale ten oplot...

Ogólnie 6/10 nawet nieźle.

Edytowane przez stasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt został bardzo wysoko oceniony za rozwiazania,wykończenie i formę w Stanach Zjednoczonych oraz w krajach skandynawskich.Został tam uznany za bardzo nowatorski projekt.W krajach europy zachodnie jeszcze nie był prezentowany.Będzie również w najbliższym czasie opisany w naszych krajowych periodykach branży motocyklowej,w bardzo pozytywnym tonie.A co ciekawe elementem który bardzo podobał sie wielu obserwatorom jest m.in.rozwiazanie układu wydechowego i wykonczenie go.Jednakże w wiekszości oceniającymi byli ludzie zajmujący się budową motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...