Skocz do zawartości

CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted: :biggrin:

 

btw. jeśli ktoś kupuje owijki na wydechy, to niech daruje sobie allegro czy jedynego znanego mi sprzedawcę w Polsce... na hamerykanckim e-bay'u można je wyrwać za ok 1/5-1/4 ceny...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Boa, dwa tygodnie minęły a ja na razie tylko Twoja ramę widziałem i to wyglądała jak oryginalna bez przeróbek.

Myślę, że przegiąłeś z tym terminem i słabo to widzę byś się wyrobił :) Nie ukrywam, że fajnie byłoby zobaczyć co ciekawego udało się Tobie zrobić nawet gdy efekt jeszcze niekompletny.

Pozdrawiam

 

A tak przy okazji wrzucam wam na pożarcie mojego jeszcze nie ukończonego custom-a z silnikiem xv 1000.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d55f9173851a4969.html

 

Jestem po pierwszych jazdach i jestem bardzo zadowolony :buttrock:

Edytowane przez Krystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie bijcie :D

 

Motocykla nie przerabiam ja, tylko moi dwaj koledzy, jeden zajmuje się ogólnie mechanicznymi sprawami oraz właśnie kończy front fender, a drugi zajmuje się prądami (a z tym miał roboty co niemiara).

Niestety jest okres wakacyjny i najpierw jeden pojechał na urlop, później drugi, więc znów się wszystko przedłużyło :icon_razz:

 

Mamy jeszcze problem z przerywaczem do kierunków (ponieważ mam wersję USA z obrysówkami)... mam LEDowe i kupiłem do nich "uniwersalny" przerywacz do LEDów na allegro ale okazało się, że coś nie trybi :wink:

Może jakieś porady/wskazówki?

 

Poza tym pozostało malnąć parę elementów i poskładać do kupy i heyah :biggrin: :wink:

 

Wam się niecierpliwi a co ja mam powiedzieć??? :)

 

Pozdro i dzięki za zainteresowanie.

 

Rafał.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal podnóżki kierowcy i w to miejsce daj podłogi.I można by się pokusić o schowanie przewodów w kiere.

 

O schowaniu przewodów w kierownicy nie pomyślałem a to naprawdę dobry pomysł, bo i tak będę przedłużał instalację (oryginalna za krótka) .dzięki :biggrin:)

 

Podnóżki to sztuka na szybkiego robiona by można na razie pojeździć (chcę coś ciekawego kupić) co do podłóg to wiem że są wygodniejsze ale jakoś mi nie pasują w motorach a po drugie mimo że mam 190 wzrostu nogi mam praktycznie wyprostowane także podłogi odpadają.

 

Rafał, tak to jest jak się rzeźbi przy sprzęcie. Coś czuje że dopiero na wiosnę pojeździsz i tak bym na Twoim miejscu podszedł do tematu bez ciśnienia przez całą zimę dopieścić sprzęciora a na sezon powalić publiczność.

 

Najlepiej mieć dwie maszynki jedną do śmigania a drugą do przerabiania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że zobacz sprzęta robisz na ''grubasa''. Z góry wygląda bardzo masywnie, ale z dołu przez te podnóżki wygląda chudziutko. Co do twojego wzrostu, to daj podłogi + jakieś fantazyjnie wygięte gmole na, których trzymał byś nogi. Jak już byś zmieniał tą kiere to moim skromnym zdaniem, daj niższą i szerszą. Wiadomo, wygody to raczej nie bedzie, ale nie robi się takich sprzętów po to, żeby były wygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że kiere teraz też bym zmienił na niższą (flier) ale na razie taka musi zostać (cienko z funduszem) co do szerokości to ma ponad 100 albo 100 cm dokładnie nie pamiętam ale sam ją przedłużałem także większej chyba już niema sensu. O tych podłogach pomyślę może faktycznie będzie ok. chociaż nie jestem zwolennikiem. Widziałem na allegro takie pół-podłogi i wyglądały bardzo zacnie prędzej w tym kierunku bym poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, tak to jest jak się rzeźbi przy sprzęcie. Coś czuje że dopiero na wiosnę pojeździsz i tak bym na Twoim miejscu podszedł do tematu bez ciśnienia przez całą zimę dopieścić sprzęciora a na sezon powalić publiczność.

 

Najlepiej mieć dwie maszynki jedną do śmigania a drugą do przerabiania icon_biggrin.gif

Tak to jest, kiedy najlepszy przyjaciel zaczyna olewać temat... nie dopuszczam do myśli wersji, że wyjadę w przyszłym sezonie!!! Motocykl kupiłem 16.10.2007 i miałem wyjechać w tym sezonie i tak będzie!!! Choćby skały srały :bigrazz: :wink: :wink:

 

A co do dwóch sprzętów, to masz rację, dlatego też mam zamiar kupić sobie do śmigania do pracy jakąś choćby stodwudziestkępiątkę a po pracy na wyluzowanie wyjeżdżać sobie moją VT700 :D

 

Chłopaki trzymajcie proszę kciuki, żebym wyjechał nią jeszcze w tym sezonie, a najlepiej jeszcze na początku września :eek:

 

 

:icon_rolleyes:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...