Skocz do zawartości

YAMAHA R1 2000r, DODATKI ( czerwona )


Wojt-Kamikaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie dziwicie, skoro Panstwo dopuszcza do ruchu takie wynalazki ?

Ja nie rozumiem i nie znam sie, ale dziwi mnie logika tego wszystkiego. Dlaczego nie mozna skontrolowac na przegladzie, ze moto jest bite i niebezpieczne dla ludzi? Wtedy moznaby zaswiecic mu czerwone swiatlo przed jakimkolwiek wjazdem na droge publiczna. I wtedy kolega by jezdzil na tym sam po swojej zagrodzie, albo jezdzil by jego brat w kolo pacholka, za ktory robilby nasz bohater.

Pozdro :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie dziwicie, skoro Panstwo dopuszcza do ruchu takie wynalazki ?

Ja nie rozumiem i nie znam sie, ale dziwi mnie logika tego wszystkiego. Dlaczego nie mozna skontrolowac na przegladzie (...)

 

taaa... już ja to widzę: jakie larum podnieśliby ci sami, którzy teraz gromy rzucają na złomy na drogach, gdyby musieli zrezygnować z niebieskich żaróweczek i innych niehomologowanych ksenonów, wydechów "racing only", odkupić wywalone w diabły katalizatory we wszystkich "tjuningowanych" starych furmankach, pozakładać wymiarowe lusterka i kierunkowskazy do motocykli... :icon_mrgreen:

ostrzejsze przepisy są bronią obosieczną: w sumie oczywiście podniósłby się poziom bezpieczeństwa, ale diagnostów ludzie by zjedli. i ustawodawców razem z nimi :wink:

 

ale to temat OT, więc nie zaśmiecajmy wątku :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ale dlaczego..? jak długo jest tutaj informacja - stanowi ostrzeżenie dla użytkowników forum

banem takiego nasienia nie wyplenimy, możemy tylko ostrzegać, przestrzegać, wytykać taką działalność - co z resztą osoby znające poszczególne modele robią przez cały czas

mimo emocji, jakie wzbudza temat, zalecam więcej dystansu... odgórną decyzją świata naprawić się nie da

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Mam na sprzedaz ładną YAMAHE YZF R1 z 2000r

 

Link do aukcji :

 

http://www.allegro.pl/item264889509_yamaha..._wl_rybnik.html

 

 

CENA do negocjacji !!

 

RYBNIK. TEL: 0 609 659 743

Zapraszam na oględziny !!!

 

Hmmm R1 cytat z aukcji 'Nigdy nie latał na kole, używany rekreacyjnie", mogl jeszcze dodac jezdzony przez dziadka 65 letniego tylko i wyłacznie do koscioła... :D :D :icon_twisted:

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sory. Nie wiem jak mały procent motocykli na R1 nie widziały jazdy np. na jednym. Rozumiem czasem sie jeździ rekreacyjnie, ale ku**a po to sie kupuje taki motocykl żeby zapier*alać, więc jak człowiek myśli to wątpie żeby sie nabrał. Jeżdzony rekreacyjnie+wypadająca 2 = idealne połączenie, chociażby na tym mozna sie kapnąć podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...