Skocz do zawartości

Kupno auta rodzinnego do 25 tysi


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pewno miales Seata jeszcze gdy byl on zwiazany z Fiatem , a nie VW?

Z ta cytryna to pojechales :icon_mrgreen:

Miałem Seata Ibize z 96 roku z silnikiem od Polówki.

A co do cytryny, to wbrew pozorom nie są aż tak tragiczne. W moim domu było i jest w sumie 6 cytryn, więc człowiek nabiera doświadczenie i wie co się sypie :P

Ale tak poważnie, to to ogłoszenie nie jest złe. Autko dla mojej Kobiety w sam raz. Ja mam swoją Maździochę, która pomimo 14 lat i tak dłużej pojeździ niż ta cytryna :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jestes zainteresowany VW Golf 2002 rok 1,6 benzyna. Climatronic, jasna tapicerka, z polskiego salonu,jeden własciciel, do dzis serwisowany w ASO. Pare miesiecy temu zmienione cale zawieszenie(na wszystko sa rachunki i wpisy w ksiazce serwisowej).

No i w 25 tysiacach bys sie spokojnie zmiescil :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi odpada bo nie lubie poprostu tej marki (to samo tyczy Opli).

 

 

 

Opel to tak samo jak ford i jak je tu porownywac do AUDI. Miales kiedys powyzej 00, ze tak ich nie lubisz ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagune bym odradzał. Siostra ma i ciągle ma problemy z elektroniką. W ASO nie potrafia zdiagnozowac usterki (sic!), a cała sprawa się rozchodzi o błędną wersję oprogramowania w 2 pierwszych rocznikach... Można to było wtedy zrobić za darmo w ASO, ale chyba spora rzesza ludzi o tym nie wiedziała... Teraz nikt nie potrafi czegoś z tym zrobić.

Ja bym stawiał na Corollę...

Edytowane przez Raptor

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item262094892_slicz...z_niemiec_.html

Taki golf ale jak dla mnie fAjny a dwa lata starszego kupisz w tej cenie passata.

A Octavia? http://moto.allegro.pl/item262154002_idzie...x4_okazja_.html taka np. A moze Fabia?

np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3740253

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam audi a4 1.9 tdi 115km radzi se niezle i jeszcze mam quattro do juz wogole ladnie sie trzyma male spalanie ksenony full opcja 00' 200tys zadnej awarii i mysle ze do 25 tys moze bys znalazl a moze...bmw? ostatnio widziałem 5 w dobrej cenie ale byla w benzynie niewiem jak jest z ropniakami albo passat tez znajdziesz do 25 tys ja akurat mam w domu 2 niemców :icon_mrgreen: audi i mera i od kiedy pamietam zawsze ojciec mial niemca i nigdy nic sie nie zepsulo nigdy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam audi a4 1.9 tdi 115km radzi se niezle i jeszcze mam quattro do juz wogole ladnie sie trzyma male spalanie ksenony full opcja 00' 200tys zadnej awarii i mysle ze do 25 tys moze bys znalazl a moze...bmw? ostatnio widziałem 5 w dobrej cenie ale byla w benzynie niewiem jak jest z ropniakami albo passat tez znajdziesz do 25 tys ja akurat mam w domu 2 niemców :P audi i mera i od kiedy pamietam zawsze ojciec mial niemca i nigdy nic sie nie zepsulo nigdy :lalag:

Moze dlatego ze po cichu naprawial-tak zeby nikt nie widzial :)

Czy Ty widzisz ,ze czlowiek tutaj szuka auta rodzinnego-taniego w eksploatacji. A Ty tutaj quattro, ksenony bajery. To sa juz stare auta, im wiecej takich bajerow tym koszty eksploatacji lawinowo rosna!Nie mowiac o tym,ze przebiegi tych "wypasionych",dziesiecioletnich fur to juz spokojnie ponad pol miliona kilometrow (no ale nie w Polsce-tutaj to gora 200 tys km :bigrazz: ) Albo wez soba zrob remont zawieszenia w takim BMW ,Passacie czy A4. No,ale jak sie czasem bierze auto od taty-to tych kosztow nie widac, to fakt :biggrin: A jak mozna kumplom zaszpanowac :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wczorajsze wypowiedzi tak jak pozostałych forumowiczów zaginęły, więc będę się starał kontynuować wątek.

 

Otóż, przez weekend odwiedziłem pare komisów, rozmowy, analizy i testy. Ogólnie założenie było takie, żeby ograniczyć ilość modeli do wyboru. Wniosek jest jeden: niemieckie - odpadają wszystkie, francuzy, włosi, hiszpanie czy szwedzi również.

Obecnie biore pod uwagę wyłącznie samochody produkcji japońskiej (chociaż niewiele defacto jest ich produkowanych w japonii).

Do wyboru pozostają: Toyota Corolla kombi, Avensis, Mazda 323, 626, Honda Accord, Mitsubishi Space Star czy Carisma.

 

Ciekaw jest jeszcze waszej opinii o korańcach (Kia, Hyundai) ponieważ ostatnio zetknąłem się z pozytywnymi opiniami o nich.

 

BTW. Niemieckie auta do szpanowania, to nie dla mnie. Nie lubie ich (oprócz BMW, Porsche), dlatego nie biorę pod uwagę.

Ewentualnie przy bardzo dużej okazji i jakości mogę rzucić okiem na Octavię czy Toledo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

almera=megane

 

jeśli chodzi o diesle :flesje:

Sorry że odkopuję :) ale o almerze II poczytałem ostatnio sporo, bo się nad taką w dieslu zastanawiam. I dla potomnych małe sprostowanie: silnik 1.5 TDI i 1.9 TDI to faktycznie Renault, ale 2.2 TDI to konstrukcja Nissana.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brales pod uwage Rovery?(to są bliźniacze do Hondy samochody)z tym ze za cenę 25tys masz samochód w full opcji(skóra,klima itd),a pasują części od Hondy :lalag:

Rozejrzyj się,chociaż popatrz na ofertę tej marki ;)

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że odkopuję :) ale o almerze II poczytałem ostatnio sporo, bo się nad taką w dieslu zastanawiam. I dla potomnych małe sprostowanie: silnik 1.5 TDI i 1.9 TDI to faktycznie Renault, ale 2.2 TDI to konstrukcja Nissana.

Ale namieszałeś...Silnik 1.5 jest już dCI(Common Rail) i to faktycznie jest silnik Renault. Silnika Renault 1.9 ani dTI ani dCI nie montowali w almerze, tylko w Primerze. Silnik o pojemnoścoi 2.2 był zarówno konstrukcją Nissana i miał 110 KM a później Common Rail od Renault(dwie wersje:112 Km i 136 KM)

 

A brales pod uwage Rovery?(to są bliźniacze do Hondy samochody)z tym ze za cenę 25tys masz samochód w full opcji(skóra,klima itd),a pasują części od Hondy :lalag:

Rozejrzyj się,chociaż popatrz na ofertę tej marki ;)

Chyba mówisz o tych Roverach,które mają 15 i więcej lat. Bo wszystkie nowsze mają już angielskie silniki i kompletnie nic od Hondy nie pasuje. Mają za to Diesla od BMW :P A sypał się ten Rover na potęge(seria 400)-nie bez powodu to najtańsze auta w UK :) Ładne, super wyposażone i mające angielską elegancję-ale niestety też angielską awaryjność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focus jest fajny choc troche ciasnawy jak dla mnie. Dość ciekawie wykonczony, a blacha - jak to ford, wiadomo. Nie wiem jakie tam silniki były, ale raczej unikaj TDCI, chyba że były tam tez turbodiesle DI na zwykłych wtryskach to wtedy smiało bo te sa bardzo zywotne.

 

Kuzyn ma A4 quattro kombi. 1.9 TDi 110 KM może nie jest mistrzem przyspieszen, mocy i kultury pracy (ten klekot... :icon_rolleyes: ) ale jest bezawaryjny i w miare radzi sobie z tym autem a to chyba najważniejsze. Z przodu dosc wygodnie, z tyłu troche gorzej to wygląda. A w zimie jak sie tym zamiata :D

 

 

 

edit - k*rw....nie zauważyłem, że to wykopaliska :P

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...