Skocz do zawartości

YBR 125 dookoła świata!


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no już myślałem, że mnie nic nie zaskoczy a tu okazuje się, że szaleńców na motorach nie brakuje :(

Pojechać w taką podróż bez specjalnego przygotowania, na żywioł na motorku, co dla niektórych za małym by skoczyć po piwo do sklepu.

Pełen szacun i podziw :icon_razz: , oby to było zaraźliwe i coraz więcej ludzi tak podchodziło do świata jak oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta wersja ybr z bębnem z przodu

podziwiam,

ja ybr-ka zrobiłem może ze 2tyś km i w sumie to bardzo sympatyczny motocykielek ale aby wyjechac nim na dalsze wyprawy trzeba dużo samozaparcia

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano!

 

Moja kobita zrobiła w tym sezonie ok. 8000km na Varadero 125 i stwierdziła że nie chce juz nim zrobić ani kilometra więcej. Po prostu ten skuterek okazał sie za słaby na dalsze wypady. Teraz chce jakąś 650!

A apropos tematu, gdyby nie te foty to bym nie uwierzył

 

Pzdr.

:) ZŁY B. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ub. roku poznałem w Wawie, w 2oo małego-wielkiego człowieka z Japonii... nocował u mojego znajomego...

...pewnego dnia rzucił pracę w Toyocie, kupił crossowe Suzuki 250, załadował dwie skrzynki i wielki worek, i ruszył dookoła świata...

...w momencie gdy z nim rozmawiałem, miał za sobą częśc Azji, obie Ameryki z góry na dół, Europę Zachodnią i przez Europę Środkową zmierzał do Afryki...

 

...i był 6-ty rok w drodze... sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

...i był 6-ty rok w drodze... sam.

Dla mnie właśnie jednym z największych problemów w organizacji takiej wyprawy byłoby zapewne to, że ciężko byłoby znaleźć inne osoby chętne do podróży. Jakoś sobie nie wyobrażam, by samemu tyle lat spędzić poza domem, znajomymi. Po prostu fajnie mieć kompanów, kumpli w takiej długiej drodze. Ale jak widać niektórym to nie przeszkadza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...