Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maszyn raczej było więcej jak w roku poprzednim i jeśli z roku na rok będzie ich coraz więcej (a na bank będzie) to jestem ciekaw gdzie one się pomieszczą w przyszłości.

 

Gdy człowiek widzi kogoś na wózku inwalidzkim czy idącego o kulach w taki dzień i w takim miejscu to nachodzą go różne myśli, tyle ludzi zainteresowanych wydarzeniem, nie jacyś tam młodzi tylko całe rodziny z dziećmi, również z małymi dziećmi jeszcze w wózkach, osoby starsze (pozdrowienia dla babci z czerwoną parasolką LOL).

 

Widać, że zainteresowanie tym dniem jest ogromne i to nie tylko w środowisku motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisalem tak zrobilem. przejechalem w sumie 550km (tam i powrotem) i kropla deszczu na mnie nie spadla :icon_exclaim:. pare przygod po trasie rozwiercanie zamka w baku, zepsuty zenon, uchodzace powietrze z przedniego kola (na szczescie nie u mnie :notworthy:) ale warto bylo :P przez te atrakcje musielismy pogonic ostatnie 100kilosow bo czas naglil( a bylo gdzie A1 to jest to!) :buttrock: nawet podobno pieski sie za nami pusciły ale dali sobie spokoj. w czestochowie bylem tylko przez godzinke ale ogolnie warto bylo i za rok tez przyjade !!

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim !! Mam do Was ogromną prośbę !!

 

Kumpel z klubu jechał dzisiaj z Jasnej Góry chopperem Kingwayem 50ccm (taki popularny chopperek malowany w pomarańczowo żółte płomienie) Niestety pech chciał że miał wypadek (zderzenie z samochodem w Częstochowie) i teraz nikt nie wie co się stało bo on sam jest w narkozie po operacji a rodzice potrzebują informacji co się tak naprawdę stało bo chłopak jest nie pełno letni.

 

Czy ktoś widział może to zdarzenie?? Jeśli tak to proszę o info na kom: 665 645 892 lub na GG: 10645752

 

 

To jest info o wysokim priorytecie więc jeśli ktoś to widział i może mi coś o tym powiedzieć to proszę o info.

 

Pozdrawiam serdecznie !!

 

 

PRZEPRASZAM ZA OFFTOPIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcie również spotkałem ;D Po mszy polecielismy z nieznajomymi mi ludźmi do Olsztyna na ognisko, po czym po wyjeżdzie z Piotrkowa elegancko strąciłem owiewką wróbla :) Mam piękną kolekcję piór na owiewce i całą szybe we krwi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpadi gdzie Wy nam uciekliście z tej stacji?? Zgubiliśmy Was jak tylko z niej wyjechaliśmy :crossy:

 

Rozpoczęcie uważam za udane :smile:

 

Spotkałem Rebel'a i Adama z forum :wink:

 

Reszty jakoś nie mogłem odnaleźć :icon_rolleyes:

 

 

heheh.... nie mam pojęcia jak to się stało. Jechaliśmy razem... a po chwili za jakąś inną grupą :-)... Zajechaliśmy na Górkę tuż przed rozpoczęciem parady....potem rzeką motocykli wpłynęliśmy na JG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to niektorzy mieli ladnego farta ze ichdeszcz nie dopadl.

 

Ja wyjechalem o 6:30 z Nowego Sącza i przez pierwsze 200 kilosow lalo :icon_mrgreen:

 

Dobrze ze pozniej pogoda sie wyrobila i powrot byl juz bezstresowy :crossy:

 

Szczerze mowiac, za rok nawet gdybym wczesniej wiedzial ze bedzie padalo to zakladam deszczowke tak jak wczoraj i wioooo ;)

 

Świetna impreza, niepowtarzalny klimat........ Jasna Gora ma w sobie cos niesamowitego.

 

Pozdro dla wszystkich ktorych deszcz nie przerazil !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szwarca w sprawie ceny znaczków " - wśród motocyklistów rozprowadzane są specjalne znaczki, które zostały poświęcone przez o. Sebastiana Mateckiego podczas sobotniego Apelu Jasnogórskiego. Nabycie takiego znaczka jest konkretną dotacją na rzecz Polaków na Wschodzie. Pieniądze nie pójdą nie wiadomo gdzie, lecz trafią do konkretnych ludzi, naszych Polaków wciąż mieszkających na Wschodzie - wyjaśnia Roman Węgrzyn".

 

Dla wszystkich cały artykuł o charakterze wczorajszego spotkania: religijno-patriotyczny:

http://www.jasnagora.com/

 

Pozdrawiam

 

Spóźniłem się o 2 min względem Dymsha, ale nie zaszkodzi powtórzyć

Edytowane przez mrymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba się jednak dogadamy.

 

Pozdrawiam i również życzę udanego sezonu.

 

 

no to szacuneczek manualny :clap: :icon_mrgreen: :buttrock: :) :) :buttrock:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...