Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat(szwarc @ 19 kwiecień 2008 - 12:31) *

Ja jadę ale samochodem - nie ma co przesadzać pogoda do bani 300 km to za dużo na takie wycieczki w deszcz, 50 km jeszcze bym zniósł. A jechać w niedzielę rano przemoknąć, zmarznąć - a potem stać na mszy nic przyjemnego.

Sezon się rozpoczyna - jazda motorem ma dostarczać przyjemność a nie przemoknięcie, zmarznięcie i być może chorobę.

Pozdrawiam.

 

Z pewnością jeszcze się spotkamy na innych zlotach.

 

Odpowiedź kolegi bart_b :

 

lalag.gif lalag.gif prawdziwi motocyklisci, nie ma co mrugacz.gif

 

 

Mogłem pojechać rano w niedzielę, ale miałem już wcześniej zarezerwowany i opłacony nocleg a poza tym z tego co wiem w moich rejonach też rano lało.

 

Więc tak.

 

Nie wiem gościu o co Ci chodzi - masz jakieś problemy ze sobą czy jak, czy mścisz się za

ten temat BOJKOT OLEŃKI

 

Po raz kolejny obrażasz mnie i to co robie - nie ma co PRAWDZIWY MOTOCYKLISTA !!

 

Nie wiem czy każdy motocyklista uważa tak jak Ty, ale czy jazda 300 km (dokładnie 272 km) w deszczu dla początkującego (8 miesięcy mam motor) i jeszcze niedoświadczonego do tego przeziębionego motocyklisty i do tego z żoną z tyłu było by wyrazem tego, że jestem prawdziwym motocyklistą czy wyrazem tego, że mam nieźle w głowie nasrane (mówię tu o sobie i tylko o sobie - podziwiam tych co się odważyli). Trasa była bardzo deszczowa a wiem bo jak pisałem wcześniej pojechałem samochodem (i też było ciężko jechać - jechałem coś około 4 godzin - AUTEM).

 

Ty cwaniaczku mieszkasz w Częstochowie - ciekaw jestem co byś mówił, gdybyś był na moim miejscu.

 

Zrobiłem co mogłem - wiem żal mi dzisiaj było, że nie miałem motocykla ale przynajmniej tam byłem - poznałem (w odróżnieniu od Ciebie) wiele ciekawych osób (motocyklistów którym nie przeszkadzało to, ze jestem dzisiaj bez maszyny i to że nocowałem w kampingu Oleńka). Zrobiłem wiele ciekawych zdjęć - które niebawem zamieszczę, zwiedziłem Jasną Górę i jestem bardzo zadowolony.

 

Co do bojkotowanego przez ciebie kampingu Oleńka - było spoko, atrakcje (pokazy, koncerty, zawody), ciekawi ludzie (w tym wiele ludzi z Częstochowy, z którymi można było normalnie pogadać i wyobraź sobie, że nie krytykowali wszystkiego tak jak Ty - no chyba, że zaraz powiesz, że to nie są PRAWDZIWI MOTOCYKLIŚCI), przyzwoite warunki noclegowe i gastronomiczne - i wiesz co piwko też było - co prawda zbyt wiele nie piłem - bo przeziębiony jestem - ale było naprawdę spoko tylko pogody nie było. W przyszłym roku też tam pojadę.l

 

Natomiast co do dzisiejszej mszy - wszystko super, wiele maszyn - nigdy tyle nie widziałem. Ale cena znaczka 20 zł !! to chyba lekka przesada,( i nie powiesz mi, ze nikt na tym nie zarabia, przy okazji zlotu - co wszystko w szlachetnym celu ?) no ale nic widać takie potrzeby. Kupiłem 2 dla siebie i dla żony.

 

 

Na koniec ci powiem jeszcze raz - czytając Twoje "mądre" wypowiedzi coraz bardziej odechcewa mi sie zaglądać na to forum i dyskutować z prawdziwymi motocyklistami w Twoim chorym mniemaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTM Prudnik był w Częstochowie,nocowaliśmy na campingu Oleńka było ok.Pozdrawiamy

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(szwarc @ 19 kwiecień 2008 - 12:31) *

Odpowiedź kolegi bart_b :

Mogłem pojechać rano w niedzielę, ale miałem już wcześniej zarezerwowany i opłacony nocleg a poza tym z tego co wiem w moich rejonach też rano lało.

 

Więc tak.

 

Nie wiem gościu o co Ci chodzi - masz jakieś problemy ze sobą czy jak, czy mścisz się za

ten temat BOJKOT OLEŃKI

 

Po raz kolejny obrażasz mnie i to co robie - nie ma co PRAWDZIWY MOTOCYKLISTA !!

 

Nie wiem czy każdy motocyklista uważa tak jak Ty, ale czy jazda 300 km (dokładnie 272 km) w deszczu dla początkującego (8 miesięcy mam motor) i jeszcze niedoświadczonego do tego przeziębionego motocyklisty i do tego z żoną z tyłu było by wyrazem tego, że jestem prawdziwym motocyklistą czy wyrazem tego, że mam nieźle w głowie nasrane (mówię tu o sobie i tylko o sobie - podziwiam tych co się odważyli). Trasa była bardzo deszczowa a wiem bo jak pisałem wcześniej pojechałem samochodem (i też było ciężko jechać - jechałem coś około 4 godzin - AUTEM).

 

Ty cwaniaczku mieszkasz w Częstochowie - ciekaw jestem co byś mówił, gdybyś był na moim miejscu.

 

Zrobiłem co mogłem - wiem żal mi dzisiaj było, że nie miałem motocykla ale przynajmniej tam byłem - poznałem (w odróżnieniu od Ciebie) wiele ciekawych osób (motocyklistów którym nie przeszkadzało to, ze jestem dzisiaj bez maszyny i to że nocowałem w kampingu Oleńka). Zrobiłem wiele ciekawych zdjęć - które niebawem zamieszczę, zwiedziłem Jasną Górę i jestem bardzo zadowolony.

 

Co do bojkotowanego przez ciebie kampingu Oleńka - było spoko, atrakcje (pokazy, koncerty, zawody), ciekawi ludzie (w tym wiele ludzi z Częstochowy, z którymi można było normalnie pogadać i wyobraź sobie, że nie krytykowali wszystkiego tak jak Ty - no chyba, że zaraz powiesz, że to nie są PRAWDZIWI MOTOCYKLIŚCI), przyzwoite warunki noclegowe i gastronomiczne - i wiesz co piwko też było - co prawda zbyt wiele nie piłem - bo przeziębiony jestem - ale było naprawdę spoko tylko pogody nie było. W przyszłym roku też tam pojadę.l

 

Natomiast co do dzisiejszej mszy - wszystko super, wiele maszyn - nigdy tyle nie widziałem. Ale cena znaczka 20 zł !! to chyba lekka przesada,( i nie powiesz mi, ze nikt na tym nie zarabia, przy okazji zlotu - co wszystko w szlachetnym celu ?) no ale nic widać takie potrzeby. Kupiłem 2 dla siebie i dla żony.

Na koniec ci powiem jeszcze raz - czytając Twoje "mądre" wypowiedzi coraz bardziej odechcewa mi sie zaglądać na to forum i dyskutować z prawdziwymi motocyklistami w Twoim chorym mniemaniu.

 

 

no bardzo ladne wypracowanie :D ;)

 

po pierwsze zadnym bojkotem sie nie zajmowalem co kilka razy podkreslilem a w wypowiedzi ktora cytujesz wyraznie jest :evil: co znaczy ze ta wypowiedz jest nie do konca serio. faktycznie masz racje ze sie nie zdecydowales na jazde motocyklem w takich warunkach bo to spore ryzyko. fajne ze potrafisz realnie ocenic swoje mozliwosci a nie jak 18-to latkowie kupujacy R1 jako pierwszy motocykl i swiat nalezy do nich.

 

twoja reakcje na moja wypowiedz mozna bylo przewidziec ale chyba to bylo z mojej strony nie potrzebne tak wiec nie gniewaj sie nie chcialem cie urazic.

 

poglady mamy inne w takich sprawach i niech tak zostanie. zycze Ci udaneo sezonu i tylu powrotów co i wyjazdow.

 

sezon mozna uznac za rozpoczęty.

 

a co do imprezy na Olence to 30 motocykli to chyba slabawy wynik. mam nadzieje ze organizator wyciagnol jakies wnioski z tej sytuacji i nastepnym razem zachowa pewne zasady.

 

pozdrawiam

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie udało, dojechaliśmy na Górkę przeprośną w momencie gdy ruszyła parada, dołączyliśmy się na koniec, wyprzedzając "pielgrzymkę" w puszkach :icon_razz:

Wrażenia bezcenne, przyjemnie jest być witanym przez ludzi z czestochowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bart_b - nareszcie dobra postawa.

 

Chyba się jednak dogadamy.

 

Wiesz czasmi nerwus ze mnie i wkurw.... się o byle co, a wtedy lubię dopiec.

 

Może nie jesteś aż taki zły :icon_razz:

 

No to tak na rozpoczęcie sezonu - proponuję zakopać wojenny topór a wszystko co było wypowiedziane (złego itd) puśćmy w niepamięć.

 

Pozdrawiam i również życzę udanego sezonu.

Edytowane przez szwarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpadi gdzie Wy nam uciekliście z tej stacji?? Zgubiliśmy Was jak tylko z niej wyjechaliśmy :icon_biggrin:

 

Rozpoczęcie uważam za udane :icon_biggrin:

 

Spotkałem Rebel'a i Adama z forum :flesje:

 

Reszty jakoś nie mogłem odnaleźć :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot bardzo, bardzo udany. Mimo braku słońca pogoda dopisała :icon_razz: Jestem jeszcze świeżo po zlocie i nie mogę teraz wrzucić zdjęc, tylko iść do nauki, więc postaram się to zrobić w najbliższym czasie :icon_biggrin: Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się za rok w Cz-wie i na zlotach w tym sezonie :icon_biggrin:

P.S Spotkałem(i wracałem z nim) Gustafińskiego-wielkie dzięki i pozdrawiam i mlodego wilka 22-również super gość :flesje:

Edytowane przez tobi21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...