Skocz do zawartości

Posiadam polską instrukcję obsługi do CB 250 P Two Fifty/Nighthawk/.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję koledze "robik64" za przesłanie mi serwisówki do Hondy CB250 Two Fifty.Szukałem dosyć długo a tu miła niespodzianka.Swoją drogą jestem ciekaw,ile w Polsce śmiga tych niedużych ale dzielnych i trwałych motorów.W ubiegłym roku zwiedziłem przy jej pomocy całą Słowację,w tym plany są na większy wypad.

Pozdrawiam wszystkich hondo-maniaków.Max.

 

No to gratuluję, ja niestety jestem na nią trochę za wysoki i po stu kilometrach myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok. Ale do miasta po prostu super sprzęcik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z powyżej piszących może przesłać mi tę serwisówkę na mój adres email [email protected]. Chińczyki mocno się oparły o tę konstrukcje - szczególnie silniki tak że większośc elementów pasuje.... Z góry wielkie dzięki i szerokości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z powyżej piszących może przesłać mi tę serwisówkę na mój adres email [email protected]. Chińczyki mocno się oparły o tę konstrukcje - szczególnie silniki tak że większośc elementów pasuje.... Z góry wielkie dzięki i szerokości...

Serwisówka wysłana, mam nadzieję, że będzie pomocna przy Chińczykach. Miłej lektury!

Pozdrawiam!

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ponieważ zrobiło się to swego rodzaju subforum CB 250, pozwolę sobie zamieścić drobne ogłoszenie. Mianowicie maiłem kolizję i w zasadzie moto nadaje się do kasacji, ale mam do niego fajne gmole, które ściągnąłem z Belgii. Sprawdziły się w 100%, bo mogłem sobie po wypadku dojechać do domu. Lewa strona przyrysowana, ale wystarczy to lekko podmalować. Zainteresowanych zapraszam na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ,,Pawelsowi'' za tą ofertę, jak dla mnie pierwsza klasa. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Pozdrawiam i życzę szerokości.

Robert

 

Nie ma za co. Moto do kasacji, więc mnie się już nie przydadzą:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam Cie kolega ja rowniez mam taka maszyne jak ty i potrzebuje serwisowki o to moj mail [email protected] to jest ta maszyna o ktorej byla kiedys rozmawa na forum ze dlugo sie nie sprzedaje ze blotnik byl pordziewialy i tlumniki popsute a i jedno lusterko bylo... kupilem i jestem naprawde zadowolony :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, Czy ktoś wie (ewentualnie sam to robił) jak przerobic wersję łańcuchową na wersję z paskiem - wiem że były takie wersje i o ile tylną zębatke z kołem jest w miarę łatwo podmienić o tyle z przędnią zębatka moga byc problemy - mocowanie, obudowa silnika. Czy ktoś badał ten temat i wie jak z dostępnością części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, Czy ktoś wie (ewentualnie sam to robił) jak przerobic wersję łańcuchową na wersję z paskiem - wiem że były takie wersje i o ile tylną zębatke z kołem jest w miarę łatwo podmienić o tyle z przędnią zębatka moga byc problemy - mocowanie, obudowa silnika. Czy ktoś badał ten temat i wie jak z dostępnością części?

Wiem tylko tyle że napęd z paskiem był montowany w Rebelkach 250 w latach 80-tych i to wersjach produkowanych w USA. Opierajac sie na serwisówce mogę napisać, że przeróbka na naped pasowy to w gruncie rzeczy tylko wymiana podzespołów, czyli w miejsce zębatek montuje się zębate koła pasowe i zamiast łańcucha, pas. Wg serwisówki wszystko jest zamienne. Jak z dostepnością tych części nie wiem, ale sprawa warta przemyślenia.

Pozdrawiam!

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeslesz mi ta serwisowke do hondy cb 250 two fifty o to moj meil [email protected]

 

Teraz kolego mozesz wyslac poprostu mialem za mala pojemnosc skrzynki ustawionej..... ustawilem na 100 MB i teraz powinno dojsc :biggrin:

 

Naprawde dzieki za przeslanie mam problem z odtworzeniem jej... jak chce ja uruchomic to pisze zeby wybrac jezyk kodowania... totalnie niewiem co robic.... jakies hierogryfy wyskakuja i cyfry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby otworzyć pliki które są w formacie .pdf(w tym formacie są wszystkie przesłane instrukcje) potrzebujesz programu Adobe Reader. Ściągnij sobie go i zainstaluj a wtedy wszystko powinno być ok. Ewentualnie poproś kogoś znajomego obytego w temacie o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz jest ok chodzi wszystko :bigrazz: dzieki :D a takie pytanko mam do Ciebie ta twoja honda ile ma km zrobione :P bo naprawde fajnie wyglada

Obecnie ma 43tys. km i pochodzi z 1994r. W 2005roku sprowadziłem ją z Holandii, jest to wersja CB 250R Two Fifty, montowana w zakładach Montesa w Hiszpanii. Do tego jeszcze doszedł mały remont w sezonach zimowych i wygląda tak jak wyglada, ale trochę pieniędzy to kosztowało. A gdzie ją widziałeś, skoro piszesz że fajnie wygląda?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to maja maszyma to rok 93 sprowadzona z belgi w tym roku sprowadzona w okrutnym stanie pomalowalem poczyscilem ponaprawialem po wymianach wielu czesci zamawianych u dilera hondy... i w ten sposob jezdze nia prawie 2 miesiace i zrobilem nia 4 tys km bez zadnej awarii :biggrin: silnik jest ok naprawde trudno bylo w to uwierzyc ale honda to honda :bigrazz: bo widze na zdjeciu ze stan jej musi byc fajny :) moja ma obecnie 41 tys km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym przebiegu masz jeszcze dużo kilometrów przed sobą. Maszyna jest naprawdę ok. niezawodna, w opinii mechaników ma najbardziej udany silnik tej klasy i pojemności jaki Honda wyprodukowała. Nie na darmo ma on wiele odmian pojemnościowych poczawszy od 125cm, 185, 200 na 250cm kończąc. Na tych motocyklach tyle, że w wersji wzmocnionej w niektórych miastach jeździ polska i czeska policja(widziałem!). Silnik MC26 jest od dawna montowany w odmianie Rebel w fabrykach europejskich jak i w montowniach w USA, oczywiscie z biegiem czasu doczekał się róznych modernizacji, ale to świadczy o jego trwałości i dopracowaniu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...