Skocz do zawartości

Zamiana ?


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz coś jeszcze powiedzieć :?:

 

Prubujesz mnie straszyc??Jesli tak to zle trafiles.Z gorki to i motorynka pojade 90 km/h.Jezeli nie ma silnika kombinowanego ,a w fabryce na testach Jawka wyciagala max 50km/h ,to jakim cudem wyciaga PONAD 70km/h??Moze jestem az tak tepy i musisz mi to wytlumaczyc.Jeszcze nie spotkalem w zyciu motoroweru z oryginalnym silnikiem bez przerobek z czasow ZSRR ktory az tak daje czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubujesz mnie straszyc??

Niby dlaczego :?:

a w fabryce na testach Jawka wyciagala max 50km/h ' date='to jakim cudem wyciaga PONAD 70km/h??Moze jestem az tak tepy i musisz mi to wytlumaczyc.Jeszcze nie spotkalem w zyciu motoroweru z oryginalnym silnikiem bez przerobek z czasow ZSRR ktory az tak daje czadu.

[/quote']

PONAD to było z górek. Na prostej było 70.

A jawki dzielą się na takie kupione w Polsce i kupione w Czechach. Te z czech jeżdżą bez żadnego problemu 60 - 65. A na większej zębatce da się jechać 70! Wierz mi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli chodzi o moc jawki (miałem takowy sprzęt) obiektywnie mówiąc to więcej ona wyje niż jedzie.(wcale moja jawa nie była całkowitą padaką) Kumpel też miał jawkę i jest tego samego zdania co ja. Co do tych 70km/h to śmię w to wątpić, jeśli rozkula się do 60 to jest dobrze. Pamiętam że kiedy kupiłem simsona odniosłem wrażenie jakbym miał odrzutowiec :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cea_PL"]>>...::::::Najpiękniejsza muzyka' date=' to dźwięk silnika::::::...

 

Najpiekniejszy dzwiek z wszystkich 2T wydaje Honda MB5, spytajcie innych - kazdy kto choc raz slyszal ten dziwek to potwierdzi...

 

Pozdro![/quote']

 

Najpiękniejszy może i tak (nie wiem nie słyszałem) ale jeden z najgłośniejszych to mój romet ... bez tłumika :wink: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokojnie. Moja jawka byla sprowadzana z Czech przez poprzedniego wlasciciela ponad 25 lat temu i jak do tej pory nieoryginalne czesci to: manetka gazu, amortyzatory, zebatki, lampa tylna i zębatka przednia (13 zębów) natomiast reszta poza paroma uszczelkami jest jak najbardziej oryginalna. Nawet tlok i cylinder są nominalne. A zeby sprawdzic dokladniej ile poleci moja jawka posluchalem rady m16 i sprawdzilem równo z autem prędkośc max. i licznik pokazal 70kmh.

 

 

 

 

Pozdrawiam! m16, seba78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...