Skocz do zawartości

Pierwsze auto do 10 000 zł


Azzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy z uprzedzeniami od razu. Aż tak pod warsztat maliniaków ze wsi jeszcze nie poszło. Nie jest tak popularna ani w Polsce, ani w imporcie ;-)

 

Niestety ale Yuby ma racje, z doświadczenia wiem kto tym jeździ, neony, 17 cali, techno i dupeczki. Na dodatek przynajmniej w moich pod Krakowskich okolicach popularna wśród wieśniaków i czesto widywana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Accord przeżyje Opla, Peżota i inne wynalazki.

Wystarczy poczytać forum Accorda.

 

Pezota ? bardzo watlpiwe , rudy go zje predzej - a do tego lista fabrycznych felerow.., Zabojady cynkowali budy i rudy im nie straszny.

 

ja bym bral auto ze zdrowa blacha , lepiej zrobic cos pod maska niz kleic i szapchlowac bude bo i tak wylecie rudy.

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej, zastanawiam się nad zakupem Forda Mondeo MK3 2.0 TDCi (lub TDDi), rocznik 2001-20002. Miał ktoś jakiś kontakt? Proszę o plusy i minusy. Rozważam jeszcze VW Borę, Skodę Octavię. Nic innego nie wchodzi w grę (chyba, że znajdę niezajechane BMW E46 :P).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym czytałem, dlatego benzyna w 2.0 również wchodzi w grę. Nie mam zamiaru po zakupie wymieniać koła dwumasowego, pompowtryskiwaczy czy turbiny... Słyszałem, żeby omijać również silnik benzynowy 1.8.

 

Co do firmowych gratów - planuję sobie sprowadzić z Niemiec.

Edytowane przez hajen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajen, ja mam mondeo mk3 tddi z 2001 i ogólnie autko super wygodne (kombi ghia) dużo miejsca - na wakacje z rodziną pakujesz się bez problemu, dobrze się prowadzi. Jak trafisz dobry egzemplarz to będziesz zadowolony, ale jak Ci się trafi taki co ma nakręconych sporo kilometrów to może być różnie. Ja już pół samochodu wymieniłam, ale i tak go lubię :biggrin: Co do silnika to TDCI podobno lepszy od TDDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...