Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zgumowanie na 5tce można włożyć między bajki, za długie przełożenie , 4ka jest realna jak najbardziej ale to już trzeba się nieźle wprawić bo moto jest długie , z 3ki wstaje jak z 2ki

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratosny nie mow ze masz problemy z postawieniem tego sprzetu na kole. Bez problemu idzie nawet na 4 biegu. Dla mnie nie ma lepszego motocykla na swiecie jak drz.

Niestety musze jeszcze poczekac az go kupie :(

 

jezeli masz jakiekolwiek pojecie jak to sie robi to chyba nie jest problem :)ja na razie metoda prob i bledow

 

btw ostatnio uszlo mi powietrze z przedniego kola,i jak probowalem podpompowac to nic nie wchodzilo-jest tam jakas detka w srodku?????dodam ze opona nie przylega scisle do kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czym sie przejmowac. Nie musisz nawet kontrolowac obrotow bo na 2 i 3 pojdzie ci bez niczego.

Zeby szarpnac go na 4 trzeba pochylic sie troche do tylu w czasie gdy szarpiesz manetke gazu i w zadnym wypadku nie strzelac ze sprzegla - bynajmniej ja to tak odczulem, nieduzo brakowalo, ale wyladowalbym pewnie w gipsie.

Na 1 tez nie probowalem tego robic, bo postawilem od tak sobie na 2, nie znam tego motocykla jeszcze, ale ma naprawde ogromny potencjał.

Sałate bede meic dopiero koniec jesieni, poczatek zimy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw ostatnio uszlo mi powietrze z przedniego kola,i jak probowalem podpompowac to nic nie wchodzilo-jest tam jakas detka w srodku?????dodam ze opona nie przylega scisle do kola
jak zeszlo powietrze to i nie przylega :flesje:

kola szprychowe maja detki, powietrze pod nyplami by uciekalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod nyplami

pod czym???trzeba bedzie z kolem do lekarza pojsc??

 

@serwient jak dodam gazu na 2 lub 3 to nie idzie mi na kolo...(???)dodam ze strzal ze sprzegla mi nie wychodzi lub nie wiem w ogole o co w nim dokladnie chodzi

pozdro

Edytowane przez ratosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w strzaly sie nie baw na razie,

nie wiem czemu nie chce ci pojsc na kolo, to juz napewno sprawa techniczna sprzetu.

Najprostsza droga - sprobuj go wkrecic na srednio-wysokie obroty, przytrzymac i maneta do oporu, ale nic nie sugeruje , bo u mojego braciaka ciagnie na kolo juz od niskich obrotow.

 

Przy strzale nalezy tak wcisnac sprzęgło aby tarcze sprzegła sie troszke rozluzniły, zaczeły trzeć miedzy sobą <wtedy obroty silnika rosną ale moto nie traci w 100% ciągu, łancuch zostaje napięty> wtedy przy puszczeniu sprzegła koło nie boksuje tylko moto wchodzi na koło . Pamietaj, zeby nogami trzymac sie kurczowo baku, chociaz z drugiej strony nie wlaz az na sama kierownice bo cie jeszcze gorzej bedzie.

Sam dojdziesz do wprawy tylko probuj. Narazie bez sprzegla, bo masz silne moto

 

A i pamietaj zeby kierownice trzymac prosto w czasie gumy. Pilnuj tez hamulca noznego w razie gdybys lecial na plecy

Edytowane przez serwient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie:dzisiaj zauwazylem ze przy hamowaniu przednim hamulcem zaczelo mi leciutko szarpac motorem(przod-tyl tak jak bym minimalnie odpuszczal i zaciskal klamke-to bylo naprawde lekkie drzenie) czy cos moze byc niewporzadku z plynem hamulcowym lub czyms innym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moze mi pomoc w ustaleniu rozmiaru opony tylnej?

moto mam z 2000 roku starter i rozrusznik lusterka sschowek na blotniku z tylu podnozki dla pasazera tez sa,ale opone mialem krosowa.teraz chce zmienic i mam 2 rozmiary: p:80/100 21 t:120/90 18 lub p:80/100 21 t:110/100 18 czym one sie roznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...