Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz z cyklu stawiam na kolo

wiec na jedynce idzie mi niezle ale tylko na stabilnym podlozu,w terenie nie za very stawia,brakuje przyczepnosci najwyrazniej

na dwojce jakos nie chce prawie w ogole idzie do gory na jakies 30-40 cm i dalej brakuje mi reki zeby dodac gazu ;/

poradzicie cos?dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od piatku szczesliwy posiadacz drzeta - to byl rzeczywiscie wielki piatek ;)

 

Mam 3 pytania:

1. Podwyzszenie kierownicy - montowal ktos? ile sie da podniesc bez modyfikacji linek / przewodow? Mozna gdzies kupic w PL? Mam 190 cm i jest za nisko.

2. Oslona silnika - mozna gdzies w PL kupic cos aluminiowego?

3. I to samo pytanko jak pt 2 tylko ze dla chlodnic.

 

Gdzies w trakcie dyskusji pojawil sie watek o wypadzie na Bledowska - tez nie mam daleko wiec do zobaczenia mam nadzieje!

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spozniony ale :

1. michal gratki trafnego wyboru moto :buttrock:

 

2. piasektt nie wiem czy teraz to kupiłeś czy wcześniej ale te sm jest dużo bardziej bajeranckie niż większość przecinaków miejskich- genialna okleina i oczywiscie image... i sam sprzęt wypas w mieścine.

 

ja musze jeszcze czekac ... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie.

2002 r wersja E, nowy napęd, gumy, kiera rental, siedzisko żólte, handbary , osłona pod silnik solidnej jakości, kolor żólty, stan bdb.

O wymianach oleju płynów i filtrów nie będę pisać, bo to jasna sprawa.

Sprzęt jest mojego brata jak kiedyś wspominałem.

Czy cena 11 kafli jest dobrą ceną, bo wydaje mi się że tak.

Nie mam narazie fotek żadnych wiec troche pytanie w ciemno, ale pytam orientacyjnie.

Serce suzy jest b. dobrym stanie wg mnie.

Na co mam jeszcze zwrócić szczególna uwagę przy oględzinach ?

Spawany nie jest nigdzie od razu mówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymiezam się do kupna drz 400 E i takie pytanie ; czytałem w gazecie ze drz-etki od 2002 r. były produkowane bez zmian Wiec teraz moje pytanie czy było od 2001 do 2002 zmieniane coś poważnego?? Mam zamiar w sobotę jechac po moto i mam dwa do wyboru (te mi odpowiadają) z 2001 za 11700 i z 2004 za 13000 i czy ze strony technicznej w czymś się różnią?? Bo wiem ze te z roku 2000 miały słabą zawiechę i w 2001 ja poprawiono i od 2002 produkuja derzetki bez zmian...Proszę o szybką i konkretną odpowiedż Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez lord_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 rok i slaby zawias??a co ty chcesz bakflipy robic na 12 metrow??bo moze super-super-wyczesanych skokow jest za slabe ale tak na przeskaakiwanie rowow to nie jest tak zle pozdro

Edytowane przez ratosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

http://www.rabittsport.pl/product_info.php...products_id=873

2.

nie masz osłony ? fabrycznie jest montowana

 

Koledze chyba chodzi o osłony akcesoryjne nie fabryczne.

 

Osłona pod silnik szeroka, aluminiowa, obejmująca boki silnika oraz aluminiowe usztywniacze chłodnic są dostępne tylko w USA. Tam ten motocykl jest bardzo popularny i bardziej doceniony niż w Europie, stąd mnogość różnych akcesoriów. W Polsce nie znalazłem tych rzeczy.

 

Ja założyłem osłonę pod silnik od DR650 i jest dobrze. Nałożyłem na fabryczną osłonę pod silnikiem i nie demontowałem tych czarnych plastików na bokach. Takie dodatkowe zabezpieczenie.

 

lord_s

Gorsze zawieszenie? Chyba bardziej komfortowe dla amatorów.

Te wcześniejsze modele miały zawias bez pełnej regulacji i z bardziej miękkimi sprężynami.

Ale i te można utwardzić do bardziej dynamicznej jazdy.

Kup moto które będzie w lepszym stanie technicznym i wizualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba chodzi o osłony akcesoryjne nie fabryczne.

 

Osłona pod silnik szeroka, aluminiowa, obejmująca boki silnika oraz aluminiowe usztywniacze chłodnic są dostępne tylko w USA. Tam ten motocykl jest bardzo popularny i bardziej doceniony niż w Europie, stąd mnogość różnych akcesoriów. W Polsce nie znalazłem tych rzeczy.

 

 

Dokladnie! - chodzi mi o wieksza aluminiowa oslone, oryginalna mam. Jest cos u Olka http://www.olekmotocykle.pl/ i dalej Gadget. Oslon chlodnicy rzeczywiscie nie widze, trzeba bedzie samemu cos wyrzezbic.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymiezam się do kupna drz 400 E i takie pytanie ; czytałem w gazecie ze drz-etki od 2002 r. były produkowane bez zmian Wiec teraz moje pytanie czy było od 2001 do 2002 zmieniane coś poważnego?? Mam zamiar w sobotę jechac po moto i mam dwa do wyboru (te mi odpowiadają) z 2001 za 11700 i z 2004 za 13000 i czy ze strony technicznej w czymś się różnią?? Bo wiem ze te z roku 2000 miały słabą zawiechę i w 2001 ja poprawiono i od 2002 produkuja derzetki bez zmian...Proszę o szybką i konkretną odpowiedż Pozdrawiam wszystkich

 

 

Lordsie :crossy: musze Cie zmartwic ale wczoraj wpłaciłem zaliczke za ten motocykl z 2004 za 13000zl :crossy:

http://moto.allegro.pl/item334143254_suzuk...motokutno_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=YiIRWWu9kg4

a odnosnie tej drz z kutna to od chlopakow mozna kupowac moto po ciemku naprawde.

Cenia sie ale obroty maja spore, bo nie handluja padlinami.

Opinie maja b.dobra.

Edytowane przez serwient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...