Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Moze ktos orientuje sie czy rama w poszczegolnyh modelach DRZ jest taka sama ? chodzi mi o ewentualne róznice ram w wersjach SM S oraz E.

 

Rama w wersji S i SM jest taka sama , natomiast E i Y jest już inna . Różnice - mocowanie baku, blokada kiery,ogranicznik skrętu i jeszcze parę szczegółów dotyczące mocowania większej ilości osprzętu w wersji S SM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZ 400 który kupiłem jest w wersji BE, tak napisano w dowodzie i karcie. Na forum czytałem o innych a ta umknęła mojej uwadze.

Może kotoś ma miększe doświadczenie i rozeznanie w temacie, liczę na pomoc.

Miło jest widzieć czym sie jeżdzi;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Suzi w rekach Tomka Kędziora dzis na dniach otwartych salonu Bikers World w Gdansku autoryzowanego dilera KTM i Suzuki

 

 

moc fabryczna, koniki nie pouciekały z upływem czasu :D 34,8 KM na kole

Edytowane przez TheOne

www.bikersworld.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wróce do swojego licznika tak jak pisałem wyżej potwierdzam i teraz nie mam poprzecznej kreski na dole ani niczego pod nią. Według właściciela od którego kupiłem jak tylko ją ściągną pojechał na myjnie i po umyciu przestał działać. Umówiliśmy sie że kupie ją jak naprawi licznik - pojechał wiec do jakiegoś garażowego kumpla który podobno jeden kabel zlutował i działa. Działa mi licznik i górny prawy róg czyli time z przełączaniem na te opcje z - ( odliczaniem czasu od tyłu).

Czy ktoś z Was jest w stanie coś przez forum poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZ 400 który kupiłem jest w wersji BE, tak napisano w dowodzie i karcie. Na forum czytałem o innych a ta umknęła mojej uwadze.

Może kotoś ma miększe doświadczenie i rozeznanie w temacie, liczę na pomoc.

Miło jest widzieć czym sie jeżdzi;-)))

 

dam se łeb uciąć że masz poprostu błąd w dowodzie rejestracyjnym a szukasz dziury w całym......

 

jak ma kopniak to wersja Y

jak ma plastikowy bak, nie ma podnóżek pasażera, bagażnika, blokady kierownicy to E

jak ma metalowy bak, cyfrowy licznik(prędkościomierz ), podnóżki pasażera, bagażnik to S

 

i wszystko...na 100% nie ma wersji DRZ BE..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oznaczenie BE jest od samego początku 2001 w dokumentach Niemieckich w rubryce Nr 3 - Typ i Model. I cały czas urzywane w oficjalnych papierach.

 

Czy jest możliwa wersja 3E, bo może tu jest ta dziura;-)))

Edytowane przez feliks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oznaczenie BE jest od samego początku 2001 w dokumentach Niemieckich w rubryce Nr 3 - Typ i Model. I cały czas urzywane w oficjalnych papierach.

 

Czy jest możliwa wersja 3E, bo może tu jest ta dziura;-)))

 

podajm mi vin na PW to w popniedziałek sprawdze ci w bazie

a w niemieckich dokumentach czasem sa takie bzdury powpisywane ze głowa boli, ja kiedys miałem suzuki gsx a wdokumentach było gsi

Edytowane przez TheOne

www.bikersworld.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zmieniłem koła na 17' w swojej dr-z s i mam dosyć duże przekłamanie jeżeli chodzi o prędkość(około 20 km/h)

Jest możliwość przestawienia licznika na mniejsze koła?

 

W liczniku masz opcje kompensacji wskazań licznika. Kilka stron wcześniej w temacie z to znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oznaczenie BE jest od samego początku 2001 w dokumentach Niemieckich w rubryce Nr 3 - Typ i Model. I cały czas urzywane w oficjalnych papierach.

 

Czy jest możliwa wersja 3E, bo może tu jest ta dziura;-)))

 

po vinie wyszło DR-Z400Y (E3)

www.bikersworld.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...