Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przymierzam się do zmiany moto i chodzi mi to po łbie ew. 450EXC lub RMX 450Z.

Ból polega na tym, że dealerzy nie organizują jazd próbnych "nieszosowymi" maszynami :evil:

 

Ktm prowadzi takie jazdy ostatnio były w Tarnowskich górach KTM

jeździliśmy z kolega na sx250 i exc520 wiec zadzwon do dilera i spytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktm prowadzi takie jazdy ostatnio były w Tarnowskich górach KTM

jeździliśmy z kolega na sx250 i exc520 wiec zadzwon do dilera i spytaj

KTM to jeszcze spoko, bo już jeździłem kumpla i mam wstępną opinię wyrobioną (ale jeszcze muszę pojeździć), gorzej z pozostałymi dwoma czyli rmx i klx.

Ale dzięki.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem... Co ile wymieniacie łańcuszek rozrządu? Rok temu wymieniłem łańcuszek i już 2 razy był naciągany a zrobiłem ok 800mil chyba trafiłem na podróbę... :banghead: .

Edytowane przez Stiff_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze w deerzecie są z nierdzewki czy nie ?

po ostatniej jeździe miesiąc temu postanowiłem odwiedzić padakę , niestety wszędzie gdzie możliwe wlazła rdza

tarcze, łańcuch, przednia zębatka, podnóżki, boki ramy, wydech

 

masakra

 

powodzi w garażu nie miałem

 

odpaliła jakby dopiero co jeździła, więc do środka chyba nic nie wlazło :D

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem... Co ile wymieniacie łańcuszek rozrządu? Rok temu wymieniłem łańcuszek i już 2 razy był naciągany a zrobiłem ok 800mil chyba trafiłem na podróbę... :banghead: .

U mnie wytrzymał 9600 km (Fabryczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM to jeszcze spoko, bo już jeździłem kumpla i mam wstępną opinię wyrobioną (ale jeszcze muszę pojeździć), gorzej z pozostałymi dwoma czyli rmx i klx.

Ale dzięki.

w 3fun chyba maja rmx do testow, dzwon, pytaj

 

tarcze w deerzecie są z nierdzewki czy nie ?

jak patrze na swoja to mysle ze sa to nierdzewki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3fun chyba maja rmx do testow, dzwon, pytaj

 

Mają, ale jak zapytałem o jazdę to powiedzieli, że teraz idzie na testy do "ŚM" i na razie nie przewidują udostępniania do jazd próbnych.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zawyża prędkościomierz w wersji "S" na kołach od SM 17-sto calowych ???

 

Podobno w liczniku jest opcja zmiany "średnicy" koła.

W moim jednak nie mogę wejść do tej opcji, mimo postępowania zgodnie z instrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w liczniku jest opcja zmiany "średnicy" koła.

W moim jednak nie mogę wejść do tej opcji, mimo postępowania zgodnie z instrukcją.

 

A co mówi instrukcja odnośnie zmiany średnicy, jak to zmienić, to spróbuje i ja ?, ale nie mówisz tutaj o "kompensacji" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślałem o kompensacji.

Mogę wysłać ci polską instrukcję w pdf.

 

No ale kompensacja dotyczy tylko przebiegu dziennego, prędkościomierza nie dotyczy, ale nawet ja też ją przestawiałem kilkakrotnie i sprawdzałem odmierzaną odległość przez przednie koło, ale nie widziałem żadnych zmian. Instrukcję po polsku też mam, ale dzięki. Wczoraj na prostej drodze złapałem 164 km/h..... to pewnie jakieś 20km/h zawyża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...