Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się , bo łatwiej kupić S-kę w dobrym stanie i trocha pogrzebać ...

W mojej S-ce zmieniłem wydech , przełożenie , opony i smiga jak wściekła :icon_mrgreen:

Jakie masz kolego przełożenie?

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1045498619

 

Może ktoś będzie zainteresowany? :bigrazz:

Ile sobie cenisz za ten wydech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zmieniaz wydech? za głośny?

Planowałem właśnie coś założyć, ale przejechałem się LTZ400 z Yoshimurą i na dłuższych wyjazdach to chyba łeb urywa :banghead:

Inna sprawa, że te fabryczne co mamy to nie grzeszą ładnym basem :lapad:

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy na tym 13/44 moto lepiej idzie niz na 14/47?

W jakim sensie "lepiej idzie"? że mocniejszy?, czy że szybszy?

13:44=3,384 odrobinę mocniejszy :biggrin:

14:47=3,357 ciut szybszy :icon_mrgreen:

bardzo mała różnica w przełożeniu :bigrazz:

Edytowane przez mbk

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zmieniaz wydech? za głośny?

Planowałem właśnie coś założyć, ale przejechałem się LTZ400 z Yoshimurą i na dłuższych wyjazdach to chyba łeb urywa :banghead:

Inna sprawa, że te fabryczne co mamy to nie grzeszą ładnym basem :lapad:

 

akurat mi osobiście ten dzwięk się nie podoba ale może komuś innemu przypasuje!!

Mam kolegę który robi tłumiki i będziemy coś dopasowywać i to jest główny powód dlaczego go sprzedaję. :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w trakcie adaptacji kół supermoto do wersji S. Przód mi trochę nie pasował i dorabiałem nową oś i parę tulejek dystansowych. Oś jest to wałek stopniowany (od fi 25 do fi 17) wykonany ze stali St45, znajomy tokarz który mi to robił, każe mi koniecznie tą oś teraz jeszcze przed montażem prześwietlić pod kątem "pęknięć, czy na prawdę ta oś musi być nadzwyczaj wytrzymała. Czy może ma ktoś jakieś doświadczenie w tym zakresie ?

Edytowane przez vipszybki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile powinien miec ogniw lancuch do mojej drz'ety w wersji e na zebtakach 14 47 pozdrawiam

 

112 ogniw

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigał ktoś z Was, Kawą KLX 450R :icon_question:

Interesuje mnie porównanie i odczucia użytkownika drz E do klx'a

Przymierzam się do zmiany moto i chodzi mi to po łbie ew. 450EXC lub RMX 450Z.

Ból polega na tym, że dealerzy nie organizują jazd próbnych "nieszosowymi" maszynami :evil:

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...