Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nikt Ci nie każe ani nikomu innemu kupować u mnie a ceny mam takie jakie mam nic nie poradzę na to ze części nie spadaja mi z nieba.. .jak zaczną obiecuje rozdawac za darmo.Miłego wieczoru.

 

Zamówiłem jednak oryginalny wirnik za 140, w tym przypadku różnica 40 plnów jest na tyle mała, że lepiej oryginalną nówkę włożyć.

Co do cen to po co się kłócić :icon_question: Tym razem nie skorzystałem z Davopl, ale kiedyś już u niego kupowałem i pewnie jeszcze kiedyś to zrobię. Miałem wybór- to wybrałem :icon_biggrin:

 

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz kolega davopl jako sprzedawca czesci uzywanych to nie caritas, to czlowiek ktory zyje z tego co sprzeda badz stanowi to jego dodatkowy dochod, zawsze mozna sie z nim potargowac, a w przypadku problemow reklamowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos przeszukiwania!!

(łatwiej było by ściągnąć temat do worda i użyć ctrl+f)

Czy też tak macie, że jak chcecie użyć opcji: "Ściągnij / Wydrukuj ten temat" to ściąga się tylko część tematu?

Gdzie to zgłosić. lub jak ściągnąć całość?

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma serwisówkę do DR-Z400SM w wersji elektronicznej???

 

Drugie pytanie: czy ktos z Was miał do czynienia z zestawem zwiększającym pojemność w DR-Z400SM???

 

http://www.lukesracing.com/luksr/drz400_bi...stroker_485.htm

 

Czy taka przeróbka w SM ma sens??

 

 

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma serwisówkę do DR-Z400SM w wersji elektronicznej???

 

Drugie pytanie: czy ktos z Was miał do czynienia z zestawem zwiększającym pojemność w DR-Z400SM???

 

http://www.lukesracing.com/luksr/drz400_bi...stroker_485.htm

 

Czy taka przeróbka w SM ma sens??

 

Ja mam cos takiego u siebie

Jesli masz wolne ok 5 tys zl to mozesz sie bawic w przerobki - bo do tego trzeba zmienic gaznik i walki rozrzadu jeszcze.

Taki cylinder z tlokiem to koszt 1000 USD - gaznik Keihin 41 ok 1200 zl - walki rozrzadu od 1200 - do 2 tys - chcesz jeszcze jakies info ?

 

Jakby co - moja DRZ jest do sprzedania....

http://www.allegro.pl/item1017670458_super...rz_400_485.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy założenie tego zestawu przyniosło wymierne korzyści-w sensie, czy warto było inwestować 5koła w stosunku do otrzymanych efektów?

 

Jak zmieniła się charakterystyka silnika (np. czy poprawiła się góra, dół, środek)w stosunku do serii?

 

Jak wygląda sprawa z wytrzymałoscią pozostałych elementów(sprzęgło, skrzynia) po montazu takiego zestawu?

 

Z góry dzięki za info- planuję kupić DR-Z400SM w okolicach wakacji, tymczasem znajomy kupił ten model i bardzo mi podpasował..... :lalag:

Edytowane przez DEALER

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...