Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Panowie moja drz zaczela wypijac spore ilosci benzynki na 8 litrach robie 70 km(jazda wiadomo teren ale bez katowania). Pomoze ktos

 

Od pewnego czasu tez mam taki objaw, ze jak jade na stojaco to zaczyna szarpac albo gasnac, siade i wszystko jest w normie. Motor oczywiscie rozgrzany paliwo sprawdzone, filtr powietrza odpowiednio zadbany.

 

drz wersja S

 

Pozdrowki

 

Wczesniej meczylem was jaki naped zalozyc , wiec zakupilem przod 14 tyl 49(weszlo na styk) i mysle ze jednak 47 jest optymalnym rozwiazaniem dla S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od pewnego czasu tez mam taki objaw, ze jak jade na stojaco to zaczyna szarpac albo gasnac, siade i wszystko jest w normie.

 

A stojąc nie zaczepiasz butem o boczną podstawkę? Może rozłączasz sobie wtedy zapłon.

Jeśli nie to sprawdź kable od modułu, on jest akurat pod siedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos pakowal na tyl do DRZ wieksza opone niz 120?

Sa jakies problemy z ocieraniem o aku czy cos podobnego?

Chce zalozyc komplet MT21 i sie zastanawiam nad szerszym laczem.

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos pakowal na tyl do DRZ wieksza opone niz 120?

Sa jakies problemy z ocieraniem o aku czy cos podobnego?

Chce zalozyc komplet MT21 i sie zastanawiam nad szerszym laczem.

 

Mam 140/80 ale nie pamietam jakiej firmy. O aku mi nie ociera. Akurat miesci się pod blotnikiem tylnym przy max dobiciu. Sprawdzalem ręcznie okrecajac przegub i podnoszac wahacz z kolem do gory.

 

Kostki są takiej wielkosci http://bikepics.com/pictures/1654184/ patrz motocykl po prawej stronie

Edytowane przez str_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

Znaczy ze 130 wejdzie na luziku.

Ja chce zalozyc MT21 albo Dunlop D606 trase 3miasto - Rumunia - 3miasto.

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimował ktoś z Was tył amor w "E", mój się skończył , mam uszczelniacz ale nie wiem jaką gęstość i ilość oleju zastosować .Przy okazji kolejne pytanie , jakie macie ciśnienie azotu z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego "zakłada" palce pianisty żeby mieć wyczucie na klamce :) Mi kilka razy "udało" się zblokować niechcący przód podczas jazdy w terenie co nie było bynajmniej przyjemne więc jazda z o wiele skuteczniejszym hamulcem od SM raczej nie będzie komfortowa, ale jak tam już kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ma SM a wkłada koła enduro to zakłada tarcze od SM do koła enduro i lata....co tam ma nie pasowac???

 

myślałem że masz na myśli założenie mniejszej tarczy

 

co do amortyzatora, rozbierałem kiedyś w KX, olej powinien być jakiś specjalny, hydrauliczny i powinien być pompowany azotem

Edytowane przez skalim1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnioslem kiere i zrobil sie problem z dlugoscia linek gazu i sprzegla.

Moze ktos sie orjetuje jakie linki i gdzie mozna je dostac zeby bylo gucio?

 

Mam 3cm podwyzszenia i wysoka kiere wiec musze miec linki dluzsze o minimum 3cm.

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele ci zabrakło? Ja mam u siebie kierownice renthala + 3cm riser i linek wystarczyło bezproblemowo. Jeżeli chodzi o gaz to możesz rolgaz zamontować tak (obrócić o 180st) że linki będą wychodziły na dole, a co do sprzęgła to raczej najszybciej i najprościej jest dorobić linkę na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...