Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Witam wszystkich.

 

Kilka dni temu stałem się posiadaczem DR-Z 400S K5. Zakupiony sprzęt jest obniżony ponieważ poprzedni właściciel nie był za wysoki. Zamontowane zostały akcesoryjne dystanse Talona oraz obniżona kanapa.

 

Chętnie zamienię się na oryginalne. Warunek muszą być w dobrym stanie. Zdjęcia poniżej.

 

http://freeride.pl/drz/drz06.jpg

http://freeride.pl/drz/talon.jpg

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w zimie koła supermoto do wersji "S". Dorobiłem sobie adapter zacisku przedniej tarczy i teraz chciałem je zamontować, okazuje się że od strony ślimaka prędkościomierza piasta jest trochę inna i brakuje "skrzydełek" do napędu ślimaka prędkościomierza, pokazywałem problem tokarzowi, ale powiedział ze nic nie da się zrobić, muszę kupić inną piastę z tymi skrzydełkami. Może ktoś miał taki problem i go jakoś racjonalnie rozwiązał lub KTOŚ MA NA SPRZEDAŻ PRZEDNIĄ PIASTĘ DO DRZ 400 !!! ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od czego te koła są ze nie ma napędu ślimaka? Nie miałbyś przypadkiem do sprzedania takiego adaptera do zacisku przedniego

 

to od czego te koła są ze nie ma napędu ślimaka? Nie miałbyś przypadkiem do sprzedania takiego adaptera do zacisku przedniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od czego te koła są ze nie ma napędu ślimaka? Nie miałbyś przypadkiem do sprzedania takiego adaptera do zacisku przedniego

 

to od czego te koła są ze nie ma napędu ślimaka? Nie miałbyś przypadkiem do sprzedania takiego adaptera do zacisku przedniego

 

Wygląda to jakby obie piasty były z tylnego koła.... dorabiał mi to znajomy, jeszcze jest troche niedopracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mogę wykręcić bolców zabezpieczających klocki hamulcowe, zardzewiały. Lałem wszystko, nawet Colę i nic. Macie może jakieś doświadczenia lub pomysły. Może podgrzać :icon_question:

Dobry odrdzewiacz + wkrętak udarowy lub pneumat powinien ten zacisk wyleczyć .

 

vipszybki a nie było by taniej założyć licznik rowerowy.Obie piasty masz takie same ? Chodzi mi o to czy w obu masz mocowanie zębatki?

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry odrdzewiacz + wkrętak udarowy lub pneumat powinien ten zacisk wyleczyć .

 

vipszybki a nie było by taniej założyć licznik rowerowy.Obie piasty masz takie same ? Chodzi mi o to czy w obu masz mocowanie zębatki?

 

Faktycznie gadam, tzn pisze głupoty, pewnie że nie mam mocowanie zębatki w tej przedniej, no ale to nie zmienia faktu że nie mam jak napędzać prędkościomierza, ale mam już pewną kminę, muszę zacząć od zmiany łożysk bo ich średnica wewnętrzna jest mniejsza od tej w kołach enduro (oś w enduro ma 20 mm). a do napędu ślimaka chce wytoczyć taką stopniowaną tulejkę którą wcisnę w piastę przed łożyskiem, jak patent wypali to dam znać :)

Edytowane przez vipszybki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac :)

 

Jakby ktos chcial polepszyc parametry swojego DRZ -ta - to mam na sprzedaz kpl walkow Hot-Cams Stage 1.

Walki po przebiegu 1000 km - stan idealny - cena 700 zl z KW

 

Acha - znajomy chce sprzedac swojego DRZ - przesiada sie na ful crossa - moto pewne - bez koniecznosci inwestowania na dziendobry... :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1813315

Edytowane przez Norbisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...