Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz już wiesz po co są kalamitki na wachaczu, jeśli nie idzie to mała flexa + tarcza do metalu i naprzód. Davolp zapewne ośkę w promocji Ci pogoni.

 

 

EEEEEEEEE ale t z ktrej strony tam podejść?? jak gdzie którędy ?? ja też z nimi próbowałem wyjąc ta ośkę ale nie wiem którędy tam podjeść z fleksem... wahacza pociąć raczej nie chcemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł na wybicie ośki wachacza? Walę młotem i nic, zapiekło sie jak sku**syn ? Podgrzać ni ma czym

musisz z przeciwnej strony zaprzec rame o sciane lub polorzyc moto na ziemi i podeprzec rame w miejscu gdzie jest oska bo rama amortyzuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE W DRZ nie ma kalamitek :]Na pewno nie w "S" A ja tego nie będę co miesiąc wyciągać do smarowania bo nikt tak nie robi ;]

 

Spróbuję oprzeć, walnąć 20 kilowym i może pójdzie (razem z ramą...)

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, woda dostała się od myjki w małych ilościach( bo po kompieli w bagnie jezdzilem ok 4 h i nic sie nie działo), przez wlot powietrza, olej wymieniony, zapalil chodzi normalnie.

Pytanie ile wchodzi płynu do układu chłodniczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrzałem lewą chłodnicę, to raczej oczywiste.

Nie ma takiej opcji aby weszło od razu tyle płynu ile ma być. Układ sam się odpowietrza podczas pracy silnika. Pompa wydmucha całe powietrze.

Potem uzupełnienie i jest bene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam n sprzedaz Keihina.

Gaznik sprzedaje razem z zestawem ( króćce + airbox z wersji E + DynoJety dedykkowane pod FCR 39)

Dla zainteresowanych mam jeszcze kolanko ( E) + kompletne koła ( S )

Zainteresowanych zaprszam na PW bądź GG ( 1878619 )

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam n sprzedaz Keihina.

Gaznik sprzedaje razem z zestawem ( króćce + airbox z wersji E + DynoJety dedykkowane pod FCR 39)

Dla zainteresowanych mam jeszcze kolanko ( E) + kompletne koła ( S )

Zainteresowanych zaprszam na PW bądź GG ( 1878619 )

 

pozdr

 

Za zestaw krzycze 1000 zł ( gaznik, kroćce, airbox- wszystko z wersji E) + 150 zł DynoJety

Drogi jesteś , nie wstydź się tego :icon_mrgreen:

Edytowane przez LEŚNICZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi jesteś , nie wstydź się tego :icon_mrgreen:

 

 

kup taniej....jak taki mądry jestes....za sam króciec niektórzy wołają po 200 zł tu dostajesz komplet.....poza tym nikt nie każe Ci kupować....ktos dał cenę i kupiec się znajdzie....niech tylko sezon się zacznie...

 

 

Pozdr.

 

 

P.S;co do płynu w chłodnicy......pewnie po co wymieniac....przeciez jest a że ma 2 lata...to nic przeciez nie zamarzł.... :clap: uwielbiam takie podejście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...