Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuję oznaczeń łożysk do główki ramy DRZ400E.

a przy okazji na przysłość tylnego zawieszenia.

pzdr

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera paf to nieciekawie :/

bardzo dziwna sprawa... jedyne co Cie moze uratowac to zagraniczne ebaye niestety. No chyba ze cos sie pojawi na allegro. Olek-motocykle moze cos bedzie miec

 

Fakt nieciekawie, ale cos trzeba namotac :clap:

 

Czy ktos ogladal ten silnik od SM ktory jest do sprzedania na allegro?

 

Szukam czesci i rozwazam tez zakup calego silnika.

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję oznaczeń łożysk do główki ramy DRZ400E.

a przy okazji na przysłość tylnego zawieszenia.

pzdr

 

 

zawieszenie posiada jaki zreszta wszystkie czesci do drz wiec nie ma problemu.Wymiary gdzie były podane na forum w oddzielnym poscie.

 

 

cholera paf to nieciekawie :/

bardzo dziwna sprawa... jedyne co Cie moze uratowac to zagraniczne ebaye niestety. No chyba ze cos sie pojawi na allegro. Olek-motocykle moze cos bedzie miec

 

 

no tak tak tylko zagraniczne...po co poszukac w Polsce,lepiej sciagac,kombinowac itd....

 

 

a tak na marginesie masz prowizje od OLEK....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davopl, u Olka kupowalem pare rzeczy. Z ta firma nic mnie nie laczy, pomogli wielu osobom bo maja bardzo duzy zasob czesci nie tylko nowych ale tez uzywanych i to w dobrej cenie. Z ta prowizja mnie rozsmieszyles.

paf sam powiedzial ze ceny na allegro sa dosc wygorowane, wiec jesli ktos ma mozliowsc przywiezienia sobie takich czesci z za granicy w lepszych pieniadzach to w czym problem. Ja szanuje kazdy grosz wiec jak jest okazja kupienia tego samego taniej to czemu nie mialbym skorzystac.

Zamiast czepiac sie mojej wypowiedzi lepiej zaoferowalbys to co masz na sprzedaz koledze.

Nie martw sie, w zaden sposob moja wypowiedz nie miala na celu odebrania Tobie klienta. Jak bede w potrzebie to pierwsze co zrobie to zadzwonie do Ciebie bo wiem co masz na allegro i ze jestes w stanie mi pomoc i masz to co mnie interesuje, ale powtarzam, to nie ja stwierdzilem ze na allegro jest drogo :bigrazz:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davopl, u Olka kupowalem pare rzeczy. Z ta firma nic mnie nie laczy, pomogli wielu osobom bo maja bardzo duzy zasob czesci nie tylko nowych ale tez uzywanych i to w dobrej cenie. Z ta prowizja mnie rozsmieszyles.

paf sam powiedzial ze ceny na allegro sa dosc wygorowane, wiec jesli ktos ma mozliowsc przywiezienia sobie takich czesci z za granicy w lepszych pieniadzach to w czym problem. Ja szanuje kazdy grosz wiec jak jest okazja kupienia tego samego taniej to czemu nie mialbym skorzystac.

Zamiast czepiac sie mojej wypowiedzi lepiej zaoferowalbys to co masz na sprzedaz koledze.

Nie martw sie, w zaden sposob moja wypowiedz nie miala na celu odebrania Tobie klienta. Jak bede w potrzebie to pierwsze co zrobie to zadzwonie do Ciebie bo wiem co masz na allegro i ze jestes w stanie mi pomoc i masz to co mnie interesuje, ale powtarzam, to nie ja stwierdzilem ze na allegro jest drogo :P

Pozdrawiam

 

 

oki spoko po prostu nie rozumiem ludzi którzy za wszelka cene szukaja czegos co maja na miesjcu gdzies na ebay...a moj post pisany był po tym jak zobaczyłem na allegro głowice za 950 zł!!! i do tego uszkodzona sprzedawana przez goscia który kupił cos u mnie i targował sie o 50 zł a sprzedaje drozej ode mnie,na masakra....a z paf-em jestesmy juz po słowie,zastanawia sie.

 

pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerknijcie na to: http://www.allegro.pl/item416779017_suzuki...zja_raty_1.html Teoretycznie to wersja DRZ400 (bez literki) bo ma kopajke i nie ma rozrusznika (przynajmniej nie ma włącznika na kierownicy) ale ma metalowy zbiornik (tak mi się wydaje sądząc po zgrzewie na dolnej krawędzi) no i ma podnóżki pasażera. To czyjaś radosna twórczość czy takie tez bywały? Zamierzam kupić drz i przeglądam ostatnio intensywnie ogłoszenia i od jakiegoś czasu zaczynam obserwować jakieś dziwne zestawienia np drz400e z metalowym bakiem. To objaw kupowania za granicą rozbitków i składania ich do kupy z tego co jest pod ręką czy faktycznie w różnych latach produkcji różnie bywało. Do tej pory wyznawałem to co wyczytałem w tym temacie czyli drz400: kopana bez podnóżków pasażera, plastikowy bak; drz400e: rozrusznik, plastikowy bak, brak podnóżków pasażera; drz400s: licznik z kontrolkami, metalowy bak, kierunki, podnóżki pasażera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerknijcie na to: http://www.allegro.pl/item416779017_suzuki...zja_raty_1.html Teoretycznie to wersja DRZ400 (bez literki) bo ma kopajke i nie ma rozrusznika (przynajmniej nie ma włącznika na kierownicy) ale ma metalowy zbiornik (tak mi się wydaje sądząc po zgrzewie na dolnej krawędzi) no i ma podnóżki pasażera. To czyjaś radosna twórczość czy takie tez bywały? Zamierzam kupić drz i przeglądam ostatnio intensywnie ogłoszenia i od jakiegoś czasu zaczynam obserwować jakieś dziwne zestawienia np drz400e z metalowym bakiem. To objaw kupowania za granicą rozbitków i składania ich do kupy z tego co jest pod ręką czy faktycznie w różnych latach produkcji różnie bywało. Do tej pory wyznawałem to co wyczytałem w tym temacie czyli drz400: kopana bez podnóżków pasażera, plastikowy bak; drz400e: rozrusznik, plastikowy bak, brak podnóżków pasażera; drz400s: licznik z kontrolkami, metalowy bak, kierunki, podnóżki pasażera...

 

 

jak dla mnie radosna twórczosc,trzeba by jeszcze dla pewnosci zajrzec pod lewy plastik przykrecany do ramy zobaczyc czy sa sruby do mocowania aku,jednak ze SK3 swiadczyłoby o roku produkcji 2003,podaja 2002,poza tym wersje SK posiadaja licznik elektroniczny i posiadały rozrusznik,moge sie mylic ale na 97% to radosna twórczosc.

 

Jak chcesz dobre moto a nie radosna twórczosc napisz na gg.

Edytowane przez davopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Czy to normalna praca DR-Z?

http://pl.youtube.com/watch?v=kK8Wh01DylA slychac dziwne odglosy na 22 sekundzie i ciut pozniej...

 

http://pl.youtube.com/watch?v=MmyE6P-adAc Tu te same odglosy, slychac je przy ruszaniu... dziwi mnie fakt bo to praktycznie nowe SM

DR-Z poprostu tak pracuja czy cos jest nie tak?

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko czy kranik do drz400 bedzie pasowal od rmz czy tez drz110 i ogolnie innych modeli??moze ktos posiada takowy na sprzedaz pzdr

 

od pewnego czasu dochodzi mnie dziwne brzeczeniez silnika na wyzszych obrotach.dzwieki raczej nie sa normalne czy cos sie stalo tam??pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Kończy mi się oryginalna oponka ( Dunlop D208 ) z tyłu w DRZ 400 SM. Dystrubutor Dunlopa nie sprzedaje D208. Można ją kupić tylko przez dealera Suzuki, ale cena uwaga! - prawie 1200 zł. Doradźcie proszę, co można tam założyć, żeby było przyczepnością zbliżone do oryginału, a było nieco tańsze. Rozmiar 140/70/17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dokładnie ten sam problem:)

Faktycznie Dunlop nie produkuje już tego modelu. W zamian w porozumieniu z Suzuki wprowadzili inny model Dunlop Sportmax MUTANT 150/60 ZR17.

Jest to opona dedykowana specjalnie do SM. Początkowo miałam obiekcje przed założeniem opony o innym profilu, ale jestem bardzo zadowolona.

 

Jest dużo bardziej miękka, bieżnik fantastycznie odprowadza wodę. No i cena przyzwoita jak na sportowego kapcia (ok 600 zeta).

 

pozdr

Karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...