Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przypadkowo wylukałem takie coś, może się Wam przyda:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Radiator-Gu...tem260207735965

 

Pozdrawiam.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przypadkowo wylukałem takie coś, może się Wam przyda:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Radiator-Gu...tem260207735965

 

Pozdrawiam.

 

Dokładnie te i od tego sprzedawcy sciągnąłem osłony.

Koszt z dostawą 110 dolarów.

Niestety trzeba doliczyć cło i Vat oraz koszty przewalutowania. Sprzedawca wpisuje w deklaracje pełną wartość przesyłki i nie godzi się na proponowane warunki wysyłki. W moim przypadku z wszelkimi kosztami po przeliczeniu to prawie 350pln.

Pod koniec przyszłego tyg. będę miał założone osłony, więc jeśli będzie zainteresowanie mogę podrzucić opis jak sięsprawują oraz ew. zdjęcia

Edytowane przez mbk

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

wiem ze to nie ten dział

 

ale zamierzam zapoznać sie bliżej z SUZUKI DRZ 400 E

 

orientujecie sie może gdzie można taki sprzęt z drugiej ręki w dobrym stanie zakupić ??

 

interesuje mnie model od 2002 roku do rejestracji

 

z kompletnymi zegarami, a nie kitem który liczy do 99

 

pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę się tylko podzielić kilkoma spostrzeżeniami odnośnie odmy i jej odprowadzenia do airboxa oraz śrub, które opisywaliście uprzednio i konieczności zabezpieczenia ich Loctitem. Otóż w mojej maszyna odma jest odprowadzona do airboxa (przypuszczam, że w każdej sztuce), a wszystkie newralgiczne śruby zabezpieczone są białym (b. mocnym) Loctitem fabrycznie:-)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem w 2003r Suzuki zmieniło w DRZ napinasz łańcuszka rozrządu.

Ale ten z filmiku

wygląda mi na jakąś samoróbkę.

Ktoś wie jak się prezentuje oryginał po 03r?

 

edit;

Znalazłem jeszcze jeden film

Edytowane przez robmot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona ma wszystko potrzebne do rejestracji?

 

 

wszystko zalezy skad,jaka,jak została kupiona/sprowadzona.Ja osobiscie mam zarejstrowana,brakuje mi tylko kierunków ale nie rozpaczam z tego powodu,mam mniej do urwania w terenie,poza tym dziwnie by chyba wygladała.

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez davopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy skad,jaka,jak została kupiona/sprowadzona.Ja osobiscie mam zarejstrowana,brakuje mi tylko kierunków ale nie rozpaczam z tego powodu,mam mniej do urwania w terenie,poza tym dziwnie by chyba wygladała.

 

:icon_mrgreen:

 

 

 

To jak zarejestrowałeś i bez kierunków znajomy? na przeglądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zarejestrowałeś i bez kierunków znajomy? na przeglądzie?

 

 

 

trafiłem na zupełnego laika na stacji diagnostycznej,bardzo suzkał tabliczki z masa całkowita i dopuszczalna nie znalazł bo nie ma jest tylko numer ramy,o kierunki nawet sie nie zająknął.Masy które wpisywał w papierek sam musiałem mu podac,jak powiedziałem ze moto jest 1 osobowe nie mógł uwierzyc az poszedł sprawdzac czy rzeczywiscie nie ma podnózków z tyłu....po prostu laik zupełny....w ksiazkach miał wersje s i sm o wersji e nie miał praktycznie nic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłem na zupełnego laika na stacji diagnostycznej,bardzo suzkał tabliczki z masa całkowita i dopuszczalna nie znalazł bo nie ma jest tylko numer ramy,o kierunki nawet sie nie zająknął.Masy które wpisywał w papierek sam musiałem mu podac,jak powiedziałem ze moto jest 1 osobowe nie mógł uwierzyc az poszedł sprawdzac czy rzeczywiscie nie ma podnózków z tyłu....po prostu laik zupełny....w ksiazkach miał wersje s i sm o wersji e nie miał praktycznie nic.....

 

 

A jakie są różnice między wersją S a E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...