Skocz do zawartości

Audi czy Mercedes


speeeed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, masz racje issoria :buttrock: tata ma 80 b3 z 1989 auto nie do zdarcia 0 rdzy nigdy sie nie popsyło przebieg 380 tys orginalny ;) ale autko trzeba zmienic :notworthy: tylko ten merc jest w tej samej klasie cenowej i tak tata o nim pomyslał... ja osobiscie jestem wielbicielem audi i gdybym był na taty miejscy bez zastanowienia wybrałbym audi... pozdro

Edytowane przez speeeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamieniłabym na żadnego Merca - ale podobno ci, którzy raz usiądą za kierownicą Audi, już się nie przesiadają :buttrock:

 

No dokładnie święta racja.

 

Ja przymierzam się do zmiany mojej A6 1.8T na coś innego i miałam szczere chęci, żeby było to auto innej marki niż Audi... No, ale niestety wszystkie inne mają jedną wadę. Nie są Audi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jeżdżę Mercedesem C270 diesel 2004r, sport pakiet, i dla mnie rewelacja, na nasze drogi elegancko się prowadzi, przyśpieszenie nie ziemski, na autostradzie przy 160-180km/h spalanie wychodzi 8L ropy więc, komfort i ekonomika w jednym, auto ma przejechane teraz równo 150tys po przeglądzie jest i odpukać wszystko chodzi idealnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem bedzie audi , gdyż mercedesy to niestety już tylko markę mają wspólną z jakością starych merców, a silnik w audi to V czy rzędowy, bo słyszałem że 2.5TDi V-ki są bardzo drogie w eksploatacji, bo też kiedyś chciałem takie kupić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem bedzie audi , gdyż mercedesy to niestety już tylko markę mają wspólną z jakością starych merców, a silnik w audi to V czy rzędowy, bo słyszałem że 2.5TDi V-ki są bardzo drogie w eksploatacji, bo też kiedyś chciałem takie kupić. Pozdrawiam

 

no ja tez tak uwazam ze ta jakość juz dawno znikła, tylko ludzie płacili za logo a w zeczywistosci miala wiele tanszych odpowiedników i niebójmy sie powiedziec ze czasami nawet lepszych... chociz teraz mówi sie ze ta dawna jakosc mercedesa wraca.Co do silnika do rzędówka, V sa własnie za drogie w utrzymaniu...pozdro

Edytowane przez speeeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audice fajne furki, ale na 2.5 TDi w C5 uwazaj, sprawdz dokładnie silnik. Ten motur ma źle rozwiązane smarowanie głowicy i kończą się wałki rozrządu po stu kilkudziesięciu tys. Znajomy musiał wymienić, nie jest to tania impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audice fajne furki, ale na 2.5 TDi w C5 uwazaj, sprawdz dokładnie silnik. Ten motur ma źle rozwiązane smarowanie głowicy i kończą się wałki rozrządu po stu kilkudziesięciu tys. Znajomy musiał wymienić, nie jest to tania impreza.

 

nie C5 na te autko niestety nas niestac a jakby było stac to napewno jakas V6 :icon_biggrin: chodzi o C4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie porównaj sobie pod względem awaryjności najlepsze audi do mercedesa w124 ;] Odpowiedz chyba jasna! :wink:

 

 

to bylo dawno i nieprawda, czasy sie zmieniaja nie wiem czy wiesz, chyba ze jestes wiejskim mechaniorem co tylko dojczladia i dojczlandia, bo to dobre machiny.

 

 

Tak tylko zasugeruje jedno. Wiecie z jekiej marki samochodw uzytkownicy sanajbardziej niezadowoleni? Zaczyna sie na M i konczy na S.

 

 

Jak bym ial taki wybor to bym bral bez wahania audi.

 

Ale jakbym mial do wyboru rozne auta tej klasy to na pewno nie wzialbym audi. Rozgladalbym sie za Honda Legend a najlepeiej jakims Lexusem, bo to sa samochody. Jeszcze bym pomyslal nad Subaru Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda- niewidziałem hondy legend z manualna skrzynia biegów...a po drugie maja juz wiele razy mówiłem, maja za duza pojemnosc max 2.5 litra!

lexus-to samo co wyzej...

subaru-sa auta z manualna skrzynia biegów wystarczajac pojemnosc ale w srodku jest niesamowicie brzydki i drogie czesci...

 

a pozatym mój tata ma 36 lat i w główie tylko mu niemcy zreszta dlamnie tez ale dzieki marcinhc pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci zdecydowanie polecam Audi A6 najlepiej z silnikiem 2,5l TDI.

Jako, że mój ojciec prowadzi auto handel tak się złożyło, że właśnie takie auto niedawno kupiliśmy (C5), jeździłem nim - naprawdę super się odpycha i jest bardzo komfortowy. Jeżeli jesteście poważnie zainteresowani takim autem to napisz do mnie na GG: 2134764.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!! Audi, Audi, Audi- albo jak moja córa mówi Au6i :icon_biggrin: Jeżdżę audicami już troszkę (mam już 4-tą) co prawda zawsze to były benzynki z gazem ale awaryjność żadna:) a nie należę do gości dbający przesadnie o auto:)

W tej chwili śmigam Au6i 90 pięciocylindrówką dwudziestotetnią. To co wymieniam należy do normalnej eksploatacji :buttrock:

Pozdr St.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci zdecydowanie polecam Audi A6 najlepiej z silnikiem 2,5l TDI.

Jako, że mój ojciec prowadzi auto handel tak się złożyło, że właśnie takie auto niedawno kupiliśmy (C5), jeździłem nim - naprawdę super się odpycha i jest bardzo komfortowy. Jeżeli jesteście poważnie zainteresowani takim autem to napisz do mnie na GG: 2134764.

Pozdro.

 

Handlarz będzie chwalił to co ma do sprzedania. Ciekawe czy była wymieniana odma, robione wtryski, hydraulika, vp44 itp. O to auto (2,5tdi 97<) trzeba bardzo dbać żeby bezawaryjnie jeździło. Jak poliżesz temat to dopiero się wypowiadaj. Co do komfortu to zdecydowanie masz rację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wlasnie zamienil Merca c220 na Audi no moze nie A6 tylko A4 1,9tdi i stwierdzil ,ze Merc to byla ciezka ale komfortowa krowa i duzo palila a audi jest poreczniejsze,ekonomiczne tylko twardsze na dziorach.Wiadome A6 bedzie bardziej komfortowe od A4.Z zaprzyjaznionego warsztatu wiem ,ze w Audi zas lubia padac i to szybko bardzo drogie zawieszenia wielowachaczowe , pompy paliwowe w tdi [jakosc paliwa] .Nowe samochody sa coraz gorszej jakosci nie to co moja byla Audi 80 :) No i jeszcze trzeba wziac pod uwage ,ze Audi i Merc to dwa rozne napedy .

 

nowe merce to ju nie to co model 124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...