Skocz do zawartości

Złamane Suzuki


Rekomendowane odpowiedzi

Mają tory, inżynierów, nieograniczone fundusze na badania (miedzy innymi wytrzymałości i zmęcznia materiałów) i takie fuchy odwalają... :(

 

Ale przede wszystkim maja ograniczony czas na te wszystkie badania i testy zeby pokazac nowy model przed konkurecja. A jak wiadomo nie wszystkie niedociagniecia konstrukcyjne wychodza w trakcie testow przeprowadzanych w krotkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M509916

PS.:Pewnie precel Jeszua zaraz usunie tego posta tak jak to zrobil z poprzednim moim ale to juz nie moja wina ze jego inteligencja jest bliska zeru :icon_rolleyes:

 

 

no i wlasnie widac jaka ta yamaha wspaniala?? a co kojega mod ma problemy z miloscia do fazy ze usuwa??hahahha

 

 

 

co do tego programu zapodanego w temacie to jak dla mnie 99% ze kolo ostro dawal na gume a jak to amerykanie, swoja glupote obraca na swoja korzysc. ehh.... nie ma opcji zeby tak samo z siebie pekalo.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M509916

PS.:Pewnie precel Jeszua zaraz usunie tego posta tak jak to zrobil z poprzednim moim ale to juz nie moja wina ze jego inteligencja jest bliska zeru :notworthy:

 

nie, teraz przynajmniej napisałeś, cymbale brzmiący, o co ci chodziło. szkoda, że nie publicznie :icon_razz:

zamieszczenie w dyskusji o gsr ni z gruszki ni z pietruszki aukcji do zmiętego złomu fazera, bez słowa komentarza, baaardzo wiele wniosło do dyskusji... :icon_mrgreen:

a może angel nie potrafi kilku sensownych słów sklecić, w szczególności nie zawierających kipiącej agresji w rynsztokowym słownictwie..?

 

no i wlasnie widac jaka ta yamaha wspaniala?? a co kojega mod ma problemy z miloscia do fazy ze usuwa??hahahha

 

nie, "kolega" mod usunął posta, który bez jednego słowa wyjaśnienia dlaczego został zamieszczony - był po prostu śmieceniem w temacie. na pw angel wyjaśnił mi - wyjąwszy bluzgi pod moim adresem - że chodziło mu o pomijanie w opisach dotyczących uszkodzeń gsr-ów przyczyn powstawania uszkodzeń tj. wypadków

mam nadzieję, że to rozwiązuje kwestię mojej rzekomej stronniczości

 

BTW nadal nie widzę związku między przedstawionymi przypadkami. zmasakrować w wypadku można każdy motocykl, ale jak się to ma do pękniętej ramy, kiedy żadnego poważnego uderzenia nie było..? poza tym nie jest to przypadek jednostkowy, więc to też mówi samo za siebie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no dobrze to to na pewno nie swiadczy. chyba jakis japonczyk stracil robote :wink: albo nawet jakas grupka

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ostatnio chciał kupić Fazera, ale stwierdził, że kupi coś innego, bo Fazery są katowane, latane na gumie itp. jednak ja o pękniętej ramie w nich nie słyszałem :lalag:

Fazery katowane :icon_biggrin: No tak, bo spokojnie to się na sportach jeździ ;)

 

Wg mnie nie ma reguły, a każdy przypadek konia trzeba rozpatrywać indywidualnie.

 

PS

jak dla mnie, katem jest nie ten, kto po rozgrzewce raz na jakiś czas podniesie przód/tył, lecz taki delikwent, który tuż po wyjeździe z garażu odwija do fefnastu tysięcy by go lepiej okoliczne damy zapamiętały :flesje:

 

Nie wspominając o terminowych wymianach i regulacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...