Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aj fak ju?

 

Nie pamietam kto tak walił te Tyskie, ale ja nie wysyła kodów to proszę mi przesłyłać na PW. Nigdy w żadnym konkursie nie brałem udziału, to może mi sie udo i w przyszłym sezonie jak będzie ciepło to nie tylko połazimy po lesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOI KOCHANI I KOCHANE , PANIE I PANOWIE koty psy i te kozy Przemkowe :biggrin:

Nawet nie wiecie ( bo nie możecie wiedzieć gdyż ilość :flesje: uniemożliwia )

Jak było ZAJE.......FAJNIE :flesje:

 

 

No tak można się relaksować - CZĘSTO

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM

 

 

 

Efekty mojej pełnej i jakże szczegółowej inwigilacji AUDIO I VIDEO pojawią się na łamach Forum w odpowiednim czasie oraz

zostaną zamieszczone TU i ÓWDZIE ( nikt jeszcze nie wie gdzie :cool: )

 

No i będę się doktoryzować z dziedziny chemii a dokładnie z BETONU :)

Oj będę Ci ja Doktorem od betonu :wink: -- BETON jako szara masa w poezji, prozie życia codziennego na trzezwo i w pojęciu pijanego z punktu widzenia CHEMIKA ( Promotor - WALDI ) ;)

 

PEES Fotki jutro!

Pytanie- 1.Dlaczego ja mam kaca i mnie suszy :eek:

2. Chrypie- a się nie darłam ( chyba?)

3. Listek- w morde jeża-- gdzie nagranie Twojego śmiechu :icon_evil:

- komórka się dopomina.

 

DO ZOBACZYSKA NASTĘPNĄ RAZĄ:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzylem... fotki byly wystarczajacym dowodem. Prosze dalej o dyskrecje i nie publikowanie !

 

Prosi to się świnia w chlewie - a i tak z materiałami- dowodami w sprawie będę się posługiwać jak chcę :flesje:

Przemek - TY mu nic nie obiecuj ;) Waldi obiecał,że pił nie będzie i co- olał Nas i pił!

Więc na jego prośby mam tylko jedną, sensowną odpowiedz --- WDUPIEMAMTO :icon_evil: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosi to się świnia w chlewie - a i tak z materiałami- dowodami w sprawie będę się posługiwać jak chcę :icon_evil:

Przemek - TY mu nic nie obiecuj :flesje: Waldi obiecał,że pił nie będzie i co- olał Nas i pił!

Więc na jego prośby mam tylko jedną, sensowną odpowiedz --- WDUPIEMAMTO :buttrock: :)

z opowieści jego współlokatorów wynika, że on chyba też WDUPIEMIAŁTO ;) ale na szczęście kremik się znalazł, czyli jednak ukradzione nam mydło wystarczyło :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...