Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Sprzęcior już zarejestrowany. W sumie gdybym nie zostawił we wtorek telefonu do urzędu to droga od kupna dorejestracji skończyła by się wczoraj, ale wynik i tak jest niezły :P

zostaniesz za to zamordowany we śnie... dlaczego ja muszę na same głupie pindy w urzędzie trafiać, do kury nędzy?! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaniesz za to zamordowany we śnie... dlaczego ja muszę na same głupie pindy w urzędzie trafiać, do kury nędzy?! :P

Asiu, trzeba było któregos z nas wysłać, nam u takich "Pind" wszystko idzie gładko.

 

Marcin, czekam na fotki i relacje, plan ambitny, weźcie prowiant i termosy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, trzeba było któregos z nas wysłać, nam u takich "Pind" wszystko idzie gładko.

 

Marcin, czekam na fotki i relacje, plan ambitny, weźcie prowiant i termosy :P

 

 

przygotowania są ostre, sprzęt już przeglądniety,

 

zabrane zostaną:

- żarełko

- termosy

- benzyna zapas po 1,5-2l na twarz

- piersióweczka ;)

- niezblędne klucze

- komplet dentek + łyżki do zmiany opon + pompka ręczna (obyśmy nie musieli korzystać)

- dodatkowe suche ubranie

- przeciwdeszczówki

- GPS

- dużo pozytywnej energii

- plan awaryjny

 

Mamy rozplanowane stacje benzynowe, dojazdy do dróg asfaltowych którymi jak by co mozna szybciej dojechać do mety.

 

myślę, że damy rade. Byle bysmy potem do niedzieli nie odsypiali wyprawy, aby mieć siły wrócić :D

 

 

 

zostaniesz za to zamordowany we śnie... dlaczego ja muszę na same głupie pindy w urzędzie trafiać, do kury nędzy?! ;)

 

 

dlaczego chcesz zabijać mnie, lepiej zabij te głupie pindy. I na prawde nie piszę tego, żeby sprawić Ci przykrość :icon_mrgreen:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dlaczego chcesz zabijać mnie, lepiej zabij te głupie pindy. I na prawde nie piszę tego, żeby sprawić Ci przykrość :P

żeby było sprawiedliwie :buttrock: a pindy zostaną zamordowane jeżli okaże się, że znowu cos jest nie tak... a smiem podejrzewać, że tak właśnie się okaże :icon_rolleyes:

 

 

poza tym wiesz przecież, że u nas-Polaków-agresję wzbudza to jak sie komuś innemu cos udaje ;)

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - piątek tuż, tuż a ja nawet nie zajrzałem do garażu - może ktoś ukradł mi moto a ja nic o tym niewiem :P (tfffuuuu, tfffuuuu...)

 

ile osób jedzie na: :icon_rolleyes: :clap: :buttrock:

 

mam nadzieje,że to nie tylko ja i enduraki... ;)

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam skąd masz moje zdjęcie?!

Zaczynam się obawiać tego wyjazdu... :clap:

 

Hallo,Hallo... co tu taka cisza?

Mam nadzieje,że to taka cisza przed burzą a właściwie przed Borkami :icon_rolleyes:

 

Pewnie wszyscy sprzety szykują...

 

:buttrock: :clap: ;)

 

Hey a może WSZYSCY już są w Borkach a ja nic o tym nie wiem :eek: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE !! Rezerwacja zrobiona na nazwisko Łowczyński (nie pytajcie kto to taki :crossy: )

 

Telefon do mnie 501-407-607

 

nie jestem w stanie powiedzieć o której dokładnie będę, nagrywajcie się jak by co na pocztę, albo piszczie smsmy to będę odzwaniał !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NULKA wierszyk 1-sza klasa, ale wzbudziłaś we mnie pewne podejrzenia. W jaki sposób zapamiętałaś aż tyle szczegółów :icon_mrgreen: raptem z 48h... ojj chyba ktoś wylewał za kołnierz :biggrin: :clap: :cool:

 

PoZdRo

 

Dzięki KaZet :biggrin: Jakie podejrzenia :biggrin: A ja się zastanawiałam czemu spodnie na tylnej części mojego ciała są mokre :) KaZet-- EUREKA ;) To przez wylewanie za kołnierz i ściekało i było... niezbyt sucho.Jesteś wielki,że mnie oświeciłeś.A ja durna w takiej nieświadomości tyle czasu :cool: POZDRO

Edytowane przez NULKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ruszę na moto w piątek elastycznie popołudniu z centrum Wwy (Chłodna/Towarowa) - zależnie jak mi się uda wyrwać z pracy, mogę też dopasować godzinę gdyby ktoś chciał zmontować grupę :)

 

Katowicką.

 

Pozdr

 

Godzina potwierdzona - ruszam o 14:00. Przewidywany czas przybycia około 16:30.

(jakby co to tel w profilu)

 

-over & out-

Edytowane przez Fiery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...