Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy o której wersji myślisz.. F-16C czy F-16D. Ja ciągle mam na myśli F-16D czyli dwumiejscową :wink: .

Zakupiło o ile pamiętam dwie sztuki... tylko nie mają kogo szkolić :wink: :bigrazz:

dwumiejscowa jest szoklna tylko i wylacznie...

a kogo szkolic to maja tylko nikomu niemozna tej funkcji powierzyc... nie mamy instruktorow :)

 

spoko spoko. niedługo wyjadę na moim pięknym moturze w ocisłym kombinezonie to przestaną zwracać uwagę na męskie avatary ;)

ale fotki zapodasz???? :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, dobrze, że zadzwonilem bo mogło by się okazać, ze zabraknie miejsc, w borkach jest jakaś imprezka w tym samym czasie :icon_question: zarezerwowałem wstępnie 7 pokoi 2 osobowych, z tego co wiem kilka osób woli opcję ekonomiczną wiec się pomieścimy :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że będzie kulturalnie ;)

a co nie będzie? :eek: ?

 

no to nie wiem czy mnie Mama puści...

 

-chyba nie pojadę - bo nie przywykłem do nie-kulturalnych spotkań...

 

Bo ja tak sobie myślałem,że w tak pięknych stronach to odbywają się jakieś takie fajne i kulturalne spotkania a co niektórzy piszą tu o jakimś spożywaniu alkocholu itp.

 

to jak to w końcu ma być??? ;)

 

 

Czuję się zarzenowany i negatywnie zaskoczony :wink: zakupiłem nowy garnitur - do niego bardzo ładne buty,krawat i koszulę - a tu się okazuje,że niepotrzebnie.

 

Poskarże się dyrektorowi mojej ulubionej ROZGŁOŚNI RADIOWEJ :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nie będzie? ?

 

no to nie wiem czy mnie Mama puści...

 

-chyba nie pojadę - bo nie przywykłem do nie-kulturalnych spotkań...

 

Bo ja tak sobie myślałem,że w tak pięknych stronach to odbywają się jakieś takie fajne i kulturalne spotkania a co niektórzy piszą tu o jakimś spożywaniu alkocholu itp.

 

to jak to w końcu ma być???

 

 

Czuję się zarzenowany i negatywnie zaskoczony zakupiłem nowy garnitur - do niego bardzo ładne buty,krawat i koszulę - a tu się okazuje,że niepotrzebnie.

 

Poskarże się dyrektorowi mojej ulubionej ROZGŁOŚNI RADIOWEJ

 

A kto powiedział, że nie będzie ;)

 

A jeżeli to ta rozgłośnia co ja myślę, to patrząc na avatar mogę powiedzieć jedno... Cycki se usmaż :clap: :banghead: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę jechać do Borek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :buttrock:

Bo muszę zobaczyć te Marcinowe stringi :buttrock: Aśka - on je będzie miał!! Hi Hi Hi :P

I Przemkowy Real!

Nulko, Słońce moje :banghead: nie "chcę jechać" tylko "jadę" :cool: czyż to nie brzmi lepiej? no! więc jedziesz na Borki! :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po korekcie planu inwestycyjnego... w siebie :biggrin: i endurowych lokatach, stanęłam przed kolejnym wyborem... i...

do zobaczenia w Borkach, ale na wiosnę... :biggrin:

Bawcie się dobrze!

 

 

no nieeee :/ my też z Krissem zrobiliśmy lokaty endurowe i jedziemy w borki !!! nie może tak być :]

 

 

normalnie gabinet cieniasów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieeee :/ my też z Krissem zrobiliśmy lokaty endurowe i jedziemy w borki !!! nie może tak być :]

normalnie gabinet cieniasów :biggrin:

................że tak sie zapytam.....................śmigałeś kiedyś w terenie? Czy walicie Katowicką? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................że tak sie zapytam.....................śmigałeś kiedyś w terenie? Czy walicie Katowicką? :icon_mrgreen:

 

smigałem w terenie, ale nie dużo i nie, nie lecimy katowicką. Spodziewamy się ostrego hardcore :flesje: :( ale just in case bieżemy GPS by w ostateczności doczłapać się do katowickiej i dojechać do celu w jednym kawałku :cool:

 

raczej będziemy się starać wybierać szutry i drogi polne, a nie bagna, korzenie i dziki nie przebyty las ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...