Skocz do zawartości

Eliminator 250


pawel125r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świece już pisałem, że są ok. Dark rider nie pomogłeś mi w ogóle tymi linkami, bo tam przeważnie ludzie iskry nie mają. Właśnie już na czyszczenie gaźników się cyba nastawię. Luzy zaworowe i kompresję z chęcią by się sprawdziło, ale nie mam serwisówki, wieć nie wiem jakie powinny być :D A i jeszcze jak się wyciągnie ssanie na rozgrzanym silniku to wejdzie na wyższe obroty, ale gazu już dodać nie można.

Dziękuje za wszelką pomoc :icon_mrgreen:

 

Dobra kompresja powinna być 12.0:1. A luzy zaworowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece już pisałem, że są ok. Dark rider nie pomogłeś mi w ogóle tymi linkami, bo tam przeważnie ludzie iskry nie mają. Właśnie już na czyszczenie gaźników się cyba nastawię. Luzy zaworowe i kompresję z chęcią by się sprawdziło, ale nie mam serwisówki, wieć nie wiem jakie powinny być :icon_rolleyes: A i jeszcze jak się wyciągnie ssanie na rozgrzanym silniku to wejdzie na wyższe obroty, ale gazu już dodać nie można.

Dziękuje za wszelką pomoc :notworthy:

 

Dobra kompresja powinna być 12.0:1. A luzy zaworowe?

 

Skoro na ssaniu wchodzi na obroty, a gazu już dodać nie możesz to na 99% masz problem z gaźnikami. Wyciągnij je, dobrze wyczyść ustaw i jak problem będzie dalej, to wtedy będziemy się dalej zastanawiać.

 

P.S nie sprawdzałem o co chodziło w tych wątkach. Po prostu problem był taki sam. Czasami mimo to warto poszukać w archiwum :icon_razz:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie sprężania wynosi w tym moto 9,8 -15 kp/cm2

To co napisałeś to jest stopień sprężania.

 

0,5-1,0mm - luzy na wszystkich zaworach, chyba, że coś pomyliłem bo niemieckiego nie znam.

 

No chyba jednak przesadziłeś. Luzu zaworowego o wartości 0,5-1,0 mm to nawet w BMW, czy Harleyu nie ma. Silniki BMW mają luzy 0,1-0,2 mm, co w porównaniu z japonią jest wartością olbrzymią. Może to co podałeś to wartość przerwy na świecy zapłonowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...