Skocz do zawartości

Który najtańszy i najleprzy PORÓWNANIE


mahermnih1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu ktoś tu robi tragedię o częsci do kaśki najbardziej o cylindry i tłoki mi chodzi wszystko idzie dostać nawet nominalne cylindry .. i tłoki o pierścieniach już nie wspominając tyrzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.. na głupim allegro było niedawno można kupić nówkli cylindry do kaśki oraz nówki tłoki nominalne i na 1 szlif z magazynów wojskowych . cena wiadomo ,(choć nie taka znów tragiczna)ale napewno warto więc nie wim po co tu robić o to chalas i lamentować.

No ciekawo. Od dłuższego czasu przeglądam allegro i prawde powiedziawszy nie natrafiłem na cylindry NÓWKI Z MAGAZYNU jak to określiłeś.

Widziałem aukcje na której gość sprzedawał nowe cylindry. Z pewnością nówki a co do tego, że z magazynów wojskowych to g... prawda. A czemu? A to daltego ze praktycznie wszystkie części nowe, ruskie sa oblepieno grubą warstwą tawotu i pozawijane w papier. Te co widziałem na allegro byłu nowe ale ich stan wyglądał jakby świeżo wyszły spod obrabiarki, zero tawotu. Ja jakoś z niedowiażaniem podchodze do takich aukcji, chciażby dlatego że obecnie wiekszość częśco typu cylindry, gaźniki sa sprowadzane od skośnookich więc z określenie "z magazynów WOJSKOWYCH" uważałbym.

Na wrześniowym bajzlu w Łodzi widzałem naprawde nowe cylindry ze starych zapasów. W drewnianej skrzynce, usmarowane całe tawotym i to tego zakopane w trocinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jakieś inne allegro oglądałeś bo tamte były pozawijane w papier dodatkowo oblepione ciemno brązowym smarem tłoki tak samo. ogłoszenie było z otomoto kiepsko ci idzie przeglądanie skoro ich nie znalazłeś bo jak widzisz nie wystarczy tylko wpisać w okienko k -750 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenie było z otomoto kiepsko ci idzie przeglądanie skoro ich nie znalazłeś bo jak widzisz nie wystarczy tylko wpisać w okienko k -750 !!!

 

Obstawiam ze czesci kupiles u ANDYBOXER? Gosc ma naprawde sporo gratow, a takie cilnidry w towocie itp. sam bedac u niego widzialem. Z tego co slyszalem ANDY ma dobre dojscia i wlasnie do tych slynnych jednostek wojskowych... nawet nie musi jechac na miejscie po towar czasem wszystko czeka na niego juz przy granicy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mauser -Tak ,to kawał roboty oblepić towotem i owinąć w papier ;} Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego te tłoki sa gorsze niż najgorsze z poloneza czy malucha. Zamiast przegladać tak intensywnie allegro polecam poczytac forum żeby sie dowiedzieć ze przywracanie maszyny do życia (zwłaszcza jeśli chce się ją później uzytkować) to nie tylko kupowanie i montaz nowych cześci .

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mówisz bo już chciałem skladać kaskę z magazynowych częsci od podstaw . lepiej przecztaj początek tego tematu . rzecz się tyczy nie składania z nowych częsci tylko możliwośći dostania nich zarówno nowych jak i używanych.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jakieś inne allegro oglądałeś bo tamte były pozawijane w papier dodatkowo oblepione ciemno brązowym smarem tłoki tak samo. ogłoszenie było z otomoto kiepsko ci idzie przeglądanie skoro ich nie znalazłeś bo jak widzisz nie wystarczy tylko wpisać w okienko k -750 !!!

A to już wiem czemu tej aukcji nie widziałem a to dlatego ze wpisywałem M 72 :crossy:

Mówisz że bez problemu można kupić. To prosze podeślij chociaż jeden link z taka aukcją. Takie aukcje trafiaja sie raz na miesiac jak dobrzy pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz się tyczy nie składania z nowych częsci tylko możliwośći dostania nich zarówno nowych jak i używanych.!!!

Nie wydziwiam wiec nie bardzo skomplikowane zadanie . Jesteś taki obcykany to znajdź aparat zapłonowy może być używany pm-11 do kaczki. Znajdź oryginalne szczęki hamulcowe albo chociaż szprychy . Poszukaj jeszcze obudowy dyfra od wersji nie modernizowanej . Jak ci się nie uda to ktoś na forum szuka oryginalnych klamek od wersji przejściowej to wyjdziesz z twarzą . Miłego czesania po allegrowie. Jak znajdziesz to nie zapomnij o trzech wykrzyknikach ^^

PS. Nie pozwalaj sobie na osobiste "wycieczki" po rodzinach formułowiczów bo to tylko świadczy o Tobie .

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja twoją matką nie jestem sam sobie poszukaj.

Z tego to najbardziej sie ciesze. :biggrin:

 

twój problem jak jej nie znalazłeś

Wiesz jak tym razem nie znalazłem to mi nic sie nie stanie. Ja z takiego błachego powodu nie robie mego problemu.

Nie dziś to jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mauser, czy zawsze jak ktos now sie pojawi to musi wkolo swojej osoby tyle szumu narobic pokazac gdzie to on nie byl i czego nie widzial :biggrin: Jak juz chcesz sie czyms zaimponowac na dzien dobry to podeslij te linki o ktorych wspominasz, moga tez byc aukcje juz nieaktualne, bo jak widzisz zainteresowanie wsrod forumowiczow oryginalnymi wojskowymi czesciami o ktorych tu piszesz z taka tonacja jest bardzo duze...

:biggrin:

 

 

P.S.

I warto byloby sie przywitac, bo zasady higieny mowia wyraznie, ze jak sie wchodzi to trzeba zapukac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz teraz wiesz . A ja twoją matką nie jestem sam sobie poszukaj. aukcja trwała 12 dni . twój problem jak jej nie znalazłeś . (ps. częsci były własnie pod m 72 okólry kup jeśli ich też nie widzialeś)

 

..a po to jest forum by sobie m.in pomagac

mysle ze to ty powinienes wrzucic na luz niz gosc co chcial silnik z malczaka wrzucic do kachy. (mechanika weteran)

 

poki co to nie zrobiles na sobie dobrego wrazenia.

 

wracajac do "czesci magazynowych" to dobry chwyt by zarobic na czyjejs niewiedzy. przez allegro to sobie moza poogladac co najwyzej.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zwracam chonory < nie miałem zamiaru tu nikog wielkiego z siebie robić tylko jak słyszę takie nażekanie .. to może lepiej sprzedajcie te sprzęty bo skoro taki problem z częsciami to poco robić sobie kłopot . A co do przywitania to niestety to już to zrobiłem na powitalni więc prosze się nie czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może lepiej sprzedajcie te sprzęty bo skoro taki problem z częsciami to poco robić sobie kłopot .

 

hehe :evil:

 

jestes tu niestety na krotko :icon_evil: lub za malo przeczytales postow z tego dzialu.

 

narzekamy m.in bo te czesci powinny byc prawie ze g. warte a ludzie sugerujac sie alledrogo, ktorzy malo maja wspolnego z tymi sowietami robia kosmos- ceny przerosna za 2 lata bmki.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zwracam chonory < nie miałem zamiaru tu nikog wielkiego z siebie robić tylko jak słyszę takie nażekanie .. to może lepiej sprzedajcie te sprzęty bo skoro taki problem z częsciami to poco robić sobie kłopot . A co do przywitania to niestety to już to zrobiłem na powitalni więc prosze się nie czepiać.

 

Niestety powiadasz, no coz zobaczymy czy z toba az tak zle...

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...