Skocz do zawartości

Filmik ze wczorajszej jazdy


mini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba lepiej ze wnocy na pustej drodze niz w dzien swirowac miedzy autami? nie przesadzajcie , wiadomo ze takie rzeczy powinno sie robic na terenie wylaczonym z ruchu drogowego ale jak widac droge mieli pusta . Do autora - tutaj, za taki filmik mozna byc jedynie zlinczowanym :)

Edytowane przez aLLy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe się wybielał bo to nie ma sensu ... Jeżdzimy tam zawsze od paru lat Film chujo... bo kręcony aparatem cimno jak w dupie... Jest to w sumie najlepszy w Łodzi odcinek do jazdy w ogóle jakiej kolwiek

A to czy zostane zliczowany w tym wątku mam w dupie Bo ja jak i moi rówieśnicy lubimy zapierd... :buttrock:

I zapi...my jak jest grubo po 23 :buttrock: W maju mam nadzieje policja nagra nam film prosto ze skody Który oczywiście wrzuce hehe

A co do kawałka daj malia to ci wyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe się wybielał bo to nie ma sensu ... Jeżdzimy tam zawsze od paru lat Film chujo... bo kręcony aparatem cimno jak w dupie... Jest to w sumie najlepszy w Łodzi odcinek do jazdy w ogóle jakiej kolwiek

A to czy zostane zliczowany w tym wątku mam w dupie Bo ja jak i moi rówieśnicy lubimy zapierd... :crossy:

I zapi...my jak jest grubo po 23 :crossy: W maju mam nadzieje policja nagra nam film prosto ze skody Który oczywiście wrzuce hehe

A co do kawałka daj malia to ci wyśle

 

Pogratulowac kwiecistej wymowy i siana w glowie! :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siano to jest jeszcze w miare wartośiowe, krowy mogą się nim odżywiać w okresie zimowym.

Nazwałbym to inaczej.

 

No, ale na szczęście jak zwykle nikt Cie nie słucha :crossy:

 

 

 

PS Komentarze w filmiku mnie rozkurwiły na łopatki po prostu :crossy: :D :D Dresiarnia :wink:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dresu akurat nikt nie miał :) co do tekstów w filmie to tak miało być ! Został sklecony po 6 browarach I można go w dział humor przenieść A o krowach się nie wypowiadaj bo co dzień rano wstajesz i podłaczasz dojarke Plus gumujesz na swojej taczce to co narobiły pod siebie za obore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dresu akurat nikt nie miał :biggrin: co do tekstów w filmie to tak miało być ! Został sklecony po 6 browarach I można go w dział humor przenieść A o krowach się nie wypowiadaj bo co dzień rano wstajesz i podłaczasz dojarke Plus gumujesz na swojej taczce to co narobiły pod siebie za obore

 

lepiej zamien swoją CBR '99 na to co masz napisane pod Rangą NOWICJUSZ - bajdziej ci bedzie pasować

 

 

 

 

ps

z całym szacunkiem dla romeciarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...