Skocz do zawartości

Kolejny kolekcjoner punktów


FRIDGE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pees2. Jak by nie było masz rację, wolniej jedziesz dalej zajedziesz.

 

włansie tez nie do końca - juz sam sie gubie.Ostatnio mni ekoles zgarnął jak miałem 60 km/h na 50 - nie widział mnie.

Odkąd załozyłem sportowy wydech nikt mi jeszcze nie wymusił i nikt mi nie wyjechał.

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mowie ze nie jezdze po 140 i po 240, ale tam gdzie "mozna".Obodnica 4 pasy- czemu nie.

Tu się z tobą zgodzę, ale niestety nasi kochani stróże prawa nie rozkminiają, że powinni czuwać w miejscach niebezpiecznych. Wolą odławiać PIRATÓW DROGOWYCH jadących 140 po wielopasmowej drodze (typu obwodnice czy Trasa Siekierkowska w Wawie). Nikt nie martwi się tym, że niektórzy walą stówą po osiedlowych drogach, ważniejsze jest przecież to żeby na bezpiecznej trasie wszyscy jechali 90. To jest kurewska ironia i z tą głupotą policji trzeba walczyć.

 

Pieprzą, że postawią maszty z fotoradarami w najbardziej niebezpiecznych punktach. Czyli co - stanie fotoradar na Ursynowie czy raczej na środku Trasy Siekierkowskiej? No ku*wa przecież wiadomo, że postawią na siekierach :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisze w jakich okolicznosciach się dowiedziałem o całości zajścia na moście i poza nim. Jechałem testowo CBR, ponieważ kolega chce kupić, a tu nagle koguty zjazd do boku i kontrola. Ja bez dowodu bo został u właściciela wiec czekamy aż dojada i rozmawiam sobie z Pane plicjantem ( ale 50 zł dostałem mandatu ;) ). I on mowi: koleś leciał prawie 200 na moście, potem na drodze do dobrzykowa ( miejscowi wiedzą o co chodzi) wyprzedzał na podwójnej ciągłej nadal lecąc sporo powyżej normy i w końcu im znikął. Ale podobno wiedzieli mniej wiecej gdzie mieszka podjechali ciepły motocykl i tak go namierzyli. To są słowa Pana policjanta co na codzien w sezonie dosiada naszego policyjnego CB. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale podobno wiedzieli mniej wiecej gdzie mieszka podjechali ciepły motocykl i tak go namierzyli...

Tak się zastanawiam, na fotkach tutaj nie widzę blachy, więc skoro im spieprzył, to na jakiej podstawie mogli go ukarać? To co, nie można już przed domem grzać silnika przed jazdą? ;) Chyba, że koleś spanikował i się przyznał :P

Edytowane przez Mizc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, na fotkach tutaj nie widzę blachy, więc skoro im spieprzył, to na jakiej podstawie mogli go ukarać? To co, nie można już przed domem grzać silnika przed jazdą? ;) Chyba, że koleś spanikował i się przyznał :biggrin:

no dokładnie, nie jestem prawnikiem, może jakiś się wypowie, ale skoro nie widać tablicy, to co to za dowód że to właśnie ten? bo silnik ciepły...? no bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie! Jakby jechał 250km/h, to by go nie złapali

 

Dokładnie !! :) Słuszne rozumowanie !!

 

Uważam, że nie powinniśmy dyskutować na temat prędkości z jaką jeźdźimy na motocyklach...

 

To jest forum motocyklowe, o czym mamy gadać? O szydełkowaniu i ludowych przyśpiewkach?

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...