Skocz do zawartości

Jak można okaleczyć motocykl


kfazimotor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak okrutnio popsutej valkiri jeszcze nie widziałem.To przebija tego pordzewiałego wild stara co tu ostatnio krążył.Wstydziłbym się stać obok czegoś takiego, a jakbym dostał taką valkirię przypadkiem to pierwsze co bym zrobił to wziął gruboziarnisty papier ścierny i zdarł ten pedalski lakier do metalu.No i kto widział żeby silnik złoty był.Pozazdrościć kolejnemu właścicielowi roboty w przywracaniu sprzęta do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, osobiście bardzo chętnie przyjąłbym ten motorek jako darowiznę i dało by się jeszcze z tego zrobić cacko, ale nie o tym chciałem pisać.

Wyobrażcie sobie teraz na tym motorku piękną rudą amazonkę w czerwonej skórze z wstawkami białego i wszystko nabierze zupełnie innego wyrazu. :icon_exclaim:

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiocha, Wiocha, Wiocha :lalag: Wiem, że są gusta i guściki, ale to to jest BEZGUŚCIE !!!

Tak spierniczyć taką fajną maszynę.

 

Z drugiej strony jednak gdybym miał kilkanaście maszyn też bym eksperymentował, ale z GUSTEM

Edytowane przez waldas7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ale jak się komuś podoba to proszę bardzo

 

Otoz to !!! :D

Jak sie komus to podoba, ma kase i chce na tym jezdzic .... jego sprawa.

Wszystko rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje.

Troche tolerancji Panowie :) :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykanci pokażcie zdjęcia waszych przerobionych motocykli, chętnie się pośmiejejemy i wytkniemy brak gustu :buttrock: Mi równiez styl przeróbki się nie podoba ale wydaje mi się, że było to robione dosyć dokładnie, w/g jakiegoś planu i zamierzony efekt został osiągniety. Mi ten sprzet przypomina Virago w wersji Gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechanie ze zlotem jest dosc odwazne, ale nie uwazam zeby bylo skazane na porazke. Problemem jest tutaj raczej to, ze nic do siebie nie pasuje. jak zloty silnik i wydechy, no to dlaczego srebrne lagi? skoro zlote migacze, to dlaczego srebrna lampa?

Wydaje mi sie ze gdyby wszystko to co w oryginalnej vakyrii jest chromowane przerobic na kolor starego zlota, ale koniecznie w wersji zmatowionej, a lakier machnac czarny, lub bardzo ciemny - wpadajacy w czarny - braz, to efekt mialby szanse byc naprawde ciekawy. na ale tutaj... i jeszcze te fredzle :icon_mrgreen: wiem, wiem, co do fredzli nie ma neutralnych -mozne je tylko kochac albo nienawidzic, ale no naser mater - kochanie fredzli w takim kolorze jest techniczna niemozliwoscia...

Edytowane przez kfazimotor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...