Skocz do zawartości

10157 km, przez 17 krajów, na Jawie TS 350 - relacja


N3stor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a zajrzeliście chociaż na chwilę do relacji??? wygodniccy ;P

No właśnie, polecam poczytać wszystko co jest na tej stronce a zwłaszcza przygotowywanie DZawy do wyprawy.

To jest dopiero frajda zrobić samemu coś z niczego, potem okiełznać potfora :P i przemierzyć nim kawał świata :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz jakieś plany na kolejne wyprawy, jeśli tak to gdzie kolejnym razem ?

 

myslimy o Afryce. Tyle tylko, ze taki wyjazd, juz bez sponsorow sami nie uciagniemy. Po tym wyjezdzie chcielismy zrobic jakas publikacje w prasie motocyklowej, zeby miec jakas baze pod sponsoring, ale okazalo sie ze np. pewna gazeta po ostatniej relacji jak to PM27 Mztka do Turcji jechał, dostali tyle negatywnych maili, telefonow itp. dotyczacych jazdy na takich "rzęchach", ze juz nie ryzykuja takich relacji, szkoda

mysle ze za rok to zarobkowo, chyba ze znajdziemy jakiegos sponsora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afryka - ehhhhh samemu bym chciał tam pojechać na 2oo ale jak wspomniałeś - koszty :icon_biggrin:

Mam nadzieje, że się uda.

A nie myśleliście o jakichś innych sponsorach, TV, stacje benzynowe, ubezpieczenia itp. Łatwo nie będzie ale może się uda :D wiem, że wiele firm boi się sponsorować takie wypady, bo w razie jakiegoś wypadku zdobędzie złą sławę :(

Powodzenia życze i wytrwałości :icon_biggrin:

Edytowane przez vespucci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...okazalo sie ze np. pewna gazeta po ostatniej relacji jak to PM27 Mztka do Turcji jechał, dostali tyle negatywnych maili, telefonow itp. dotyczacych jazdy na takich "rzęchach", ze juz nie ryzykuja takich relacji...

 

Niewiem czy śmiać się czy płakac :) Ciekaw jestem kto do nich pisał pisał i wydzwaniał z żalami na temat takiego artykułu? To musieli być dosyć specyficzni czytelnicy (bo raczej nie motocykliści).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kto by pomyslal, ze ponad 1 rok po wyprawie do Turcji jeszcze ktos o niej wspomni... tylko szkoda, ze w takim kontekscie :-(

 

wyglada na to, ze SM to straszne buraki :flesje: :flesje: :( :flesje: :lapad:

 

za bardzo zalu to nie mam, teraz usmiecham sie z politowaniem, bo co wiecej mozna zrobic, no nie?

 

no, ja i tak juz przerzucilem sie z SM na Motocykl :wink:

Edytowane przez PM2Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kto by pomyslal, ze ponad 1 rok po wyprawie do Turcji jeszcze ktos o niej wspomni...

no w zasadzie to powinienem Ci PM2Z podziekowac :) Wasza wyprawa byla jednym z kluczowych argumentow przekonywujacych za wyjazdem moje Kochanie. Po wyprawie wrocila odmieniona (bardzo, baaaardzo polubila wschod, szczegolnie Ukraine),ale poczatkowe nastawienia bylo bardzo stadartowe, typu "tam to bieda, i morduja" :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...