Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ooooj ja sie do tego nie nadaje zupelnie, to powinna byc miła, usmiechnieta i kolezenska osoba z zaangazowaniem natomiast ja jestem typem zgryzliwym, upierdliwym i kłotliwym silnie introwertycznym, dzieki za propozycje ale byscie tego szybko załowali :biggrin: , moze moja lepiej nastawiona do zycia połowka by sie nadawała ale nie bede sie za nia wypowiadał (chociaz ona ciagle pisze za mnie hehehe), dzieki jeszcze raz ale w moim przypadku to zły pomysł :biggrin:

No wiesz ale samokrytyka :buttrock: Ale Xylena niema już wyjścia.

Kto za - :D kto przeciw - brak kto się wstrzymał - brak :clap: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest sliczne moto http://moto.allegro.pl/item253965597_suzuk...an_idealny.html

i pomijajac to ze jest za drogi i kosztowalby jakies 7 bo goscio ceni go 8 to chyba szkoda byloby mi to kupic i jakiegos szlifa zaliczyc... a jak FZR sie szlifnie to juz nie bedzie tak szkoda :wink:

ale nad ta suka warto sie chyba zastanowic... byloby na wiecej niz 1 sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że proszę wziąć pod uwagę fakt, ze ja kolegi jojo nie znam, jest tu od kilku dni i z całym szacunkiem, nie powierzę mu na tym etapie funkcji moderatorskich, gdyż - jak wspomniałem - po prostu go nie znam..

pzdr

Zrozumiale,

Ja proponuje Xylena (w razie potrzeby bedzie miala wsparcie w Xylu, mimo wszystko) lub Peny.

Wypowiedzcie sie oboje czy podjeli byscie sie tematu?

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlo jak się jeżdziło???? zadowolony z naprawionego moto?

Jestem BARDZO zadowolony :icon_biggrin: Wszystko co miało być zrobione, jest i na dodatek w miarę szybko i bez przedłużania czyli wszystko na czas, a to się liczy :icon_idea: No i cenowo koleś nie ździera, przynajmniej tak mi się wydaję :wink: Wczoraj wieczorem pojeździłem trochę, przez Janiszew nad Radomkę a pożniej powrót przez Jedlińsk i na Radom , ogólnie było już trochę zimno i prawa manetka mi nie grzeje bo przetarłem przewód, ale nie było tak źle :(

Peny zgódż się , chyba że nie będziesz miał czasu :icon_eek:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jeszcze robicie??? poza motorkami... wczoraj się dowiedziałem, że Jojo 11 lat lata na paralotni, pływacie na kajakach, żaglówkach, wpinacie się, może ktoś jeżdzi na nartach, desce, lata samolotem????

ja na przykład jeszcze żegluje

 

... Tak swoją drogą mamy w Radomiu jakiś prawdziwy klub motocyklowy?

Night Rider. Nie wiem czy prawdziwy ale chyba jedyny i mi sie podoba. Fajny klimat.

Zauwazylem ze nie wszyscy wiedza o jego istnieniu wiec tworze mu stronke.

Namiary juz są http://nightrider.ovh.org/kontakt.htm

 

witam. Pewnie,że się zgodze - dla mnie to zaszczyt ;)

ale ostatnie słowo należy i tak do Dominika :icon_evil:

Mysle ze moge Ci juz gratulowac stanowiska ;)

 

Pozdr,

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem BARDZO zadowolony :icon_evil: Wszystko co miało być zrobione, jest i na dodatek w miarę szybko i bez przedłużania czyli wszystko na czas, a to się liczy ;) No i cenowo koleś nie ździera, przynajmniej tak mi się wydaję :wink: Wczoraj wieczorem pojeździłem trochę, przez Janiszew nad Radomkę a pożniej powrót przez Jedlińsk i na Radom , ogólnie było już trochę zimno i prawa manetka mi nie grzeje bo przetarłem przewód, ale nie było tak źle :flesje:

Peny zgódż się , chyba że nie będziesz miał czasu ;)

No to fajnie. Gratulacje za odbiór cebulki. Szkoda tylko, że czas zimy idzie nieubłaganie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na przykład jeszcze żegluje

 

Night Rider. Nie wiem czy prawdziwy ale chyba jedyny i mi sie podoba. Fajny klimat.

Zauwazylem ze nie wszyscy wiedza o jego istnieniu wiec tworze mu stronke.

Namiary juz są http://nightrider.ovh.org/kontakt.htm

 

Mysle ze moge Ci juz gratulowac stanowiska ;)

 

Pozdr,

Patryk

 

 

PEstek ja też żegluje!!! a raczej zaczynam, moja kobieta mnie do tego przekonała i w tym roku przetarłęm szlaki naszych jezior :D zimą deska, wiosną latem oczywiście motor i mam nadzieje że paralotnie

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

No nie bylo mnie dzien a tu ile wpisow?!

Wtracajac sie w temat :icon_mrgreen: glosuje ZA

A spotkanow w Night Rider jak najbardziej, a tym bardziej ze pogoda coraz mniej przyjazna :icon_eek:

 

Ale pomyslcie na wiosne jaka bedzie swita jak gdzies RADOM poleci!

Pozdr

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...