Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym że proszę wziąć pod uwagę fakt, ze ja kolegi jojo nie znam, jest tu od kilku dni i z całym szacunkiem, nie powierzę mu na tym etapie funkcji moderatorskich, gdyż - jak wspomniałem - po prostu go nie znam..

pzdr

To sprawę mamy wyjaśnioną- napisz kogo znasz, ta osoba mam nadzieję się zgodzi i po bólu :clap:

To dzisiaj nikt nie chce polatać :crossy: Trudno lecę sam :crossy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chodzi mi o to, aby to była osoba już zadomowiona na Forum, której przebieg mógłbym przejrzeć i uznać, czy się nadaje, czy też nie. Nie neguję jojo, tylko mówię, że nie wiem o nim nic i nie mam jak sprawdzić, jak się zachowuje...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za... mają największy przebieg :D

 

W takim razie moja propozycja to Xylo and Xylena :biggrin: :icon_mrgreen: Co Wy na to :icon_mrgreen:

 

 

Karlo jak się jeżdziło???? zadowolony z naprawionego moto? musze mam nadzieje ze Jupik coś kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie moja propozycja to Xylo and Xylena :biggrin: :D Co Wy na to :icon_mrgreen:

Popieram propozycje Xylo and Xylena na "mentorów radomskich klimatów" :icon_mrgreen:

 

Chodzi mi o to, aby to była osoba już zadomowiona na Forum, której przebieg mógłbym przejrzeć i uznać, czy się nadaje, czy też nie. Nie neguję jojo, tylko mówię, że nie wiem o nim nic i nie mam jak sprawdzić, jak się zachowuje...

pzdr

Jakby nie popatrzeć Dominik ma całkowitą racje. Ja jestem tu bardzo krótko, a muszą to być osoby związane od dłuższego czasu z forum. Przecież mają moderować działalność forum oraz przyciągać ludzi.

Edytowane przez jojo41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam nic przeciwko tym bardziej że ujeżdzasz taką samą maszyna jak ja :) musimy sie kiedyś spotkać przy piwie i pogadać

Jestem jak najbardziej za!!! Do 22go jeszcze jestem na urlopie - 23go mam służbę i już od tego czasu będę dość często w Radomiu - zgadamy się na jakiś browarek i pogadamy Ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Jupikiem. Fajne moto i stan chyba Ok. Będzie trzeba zabrać:

1. Negocjatora

2. Mechaniora

- ale więcej Jupik pewnie powie.

 

Szkoda że sezon "letni" dobiegł końca, ale idzie sobota imieniny "kota" więc Night Rider wita? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeźdząc po Radomiu widziałem jedną knajpkę ze wskazaniem na knajpę dla motycyklistów - ale nie wiem jak w środku.

 

Znajduję się na ulicy równoległej do Żeromskiego (chyba)

Jest na Słowackiego 52 zaraz za wiaduktem w stronę glinic, działa od kilku tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, FZR 600 GENESIS ladna, standardowa bialo-czerwono-niebieska podwojna okragla lampa na przodzie a na dupie jakis paskudny prostokat ;) nie ma juz aukcji bo bym Wam pokazal ale sie doslownie dzisiaj skonczyla, koles ceni ja 5600 i powiedzial ze za mniej jak za 5400 jej nie odda (widac nie wie co mowi ;P ), troche drogo moim zdaniem bo jest to jakby nie bylo 90r.,

 

zaraz przesle foto Jojo zeby dorzucil je gdziej zebyscie mogli zobaczyc, niestety zrobilismy tylko 2 foto.

 

co Wy na to tak ogolnie??

 

bylem na Moniuszki i tamten powiedzial ze nie zejdzie z ceny bardziej niz 5700, a tamta trzeba jeszcze zarejestrowac, ale to juz jest 93r i to jest model nowszy z pojedyncza lampa na przodzie...

 

hmmm takze narazie szukam dalej...

 

a no i Xylusie macie jak najbardziej zielone swiatlo jezeli chodzi o mnie w sprawie forumowania :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...