Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za dzisiejsze latanie. Było fajno :biggrin:

 

Peny - podaje linka do fot z paralotni

http://picasaweb.google.com/michaljojo5566...lotnieMojaPasja

 

Jupik dawaj foty z wypadu do mnie na meila.

 

Jeszcze raz pozdrawiam do zobaczyska :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jojo jestem własnie po "lekturze" Twoich fotek... Stary!!! - jestem pod wrażeniem i masz mi obiecać, że mnie kiedys nauczysz latać... zawsze mnie to jarało i naprawde dziś na samym początku miałem Was zapytać czy ktoś nie lata...

 

a co do przejazdzki to jutro mozemy jechać z Karlo po odbiór motorka...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i foty http://picasaweb.google.com/michaljojo5566...iska_17_10_2007

 

Szkoda że mieliśmy tylko telefon :)

 

Jojo jestem własnie po "lekturze" Twoich fotek... Stary!!! - jestem pod wrażeniem i masz mi obiecać, że mnie kiedys nauczysz latać... zawsze mnie to jarało i naprawde dziś na samym początku miałem Was zapytać czy ktoś nie lata...

 

a co do przejazdzki to jutro mozemy jechać z Karlo po odbiór motorka...

 

pozdr

Z lataniem nie ma problemu :) ale kurs musisz sobie zafundować.

Co do jutra sie zobaczy, pogoda ma być kiepska. Polecam serwis http://meteo.icm.edu.pl/

Edytowane przez jojo41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, wyjazd jak najbardziej udany, skromny bo skromny ale udany :icon_rolleyes: i moze nawet ten dzien skonczy sie jakims zakupem motorka ;)... a konkretnie mam na mysli takie moto: http://moto.allegro.pl/item256007553_bmw_f...ie_bedzie_.html

jest kilka foto z wyjazdu, komu mam je podrzucic zeby wrzucil gdzies na stronke??

 

pozdrawiam

 

 

Jupik kiedy oblewamy Twoje moto??? upatrzyłeś sobie cos????

 

http://www.allegro.pl/item253783383_suzuki...00r_93_rok.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Peny, nie wiem teraz co zrobic, szkoda ze nie pojechaliscie z nami, bo uzyli na mnie perswazji :biggrin: i wmowili mi ze mi sie podoba BMW F650 wsadzili na nia i zrobili foto co zreszta chyba widziales jak obejrzales zdjecia z chlewisk... i teraz sie zastanawiam bo jest za drogo troche, jutro sie wybiore na moniuszki tak gdzie Wam mowilem i jak tam sie nic nie uda to mooooze i to BMW, kto wie...

 

Wiesz co Peny, nie wiem teraz co zrobic, szkoda ze nie pojechaliscie z nami, bo uzyli na mnie perswazji :icon_arrow: i wmowili mi ze mi sie podoba BMW F650 wsadzili na nia i zrobili foto co zreszta chyba widziales jak obejrzales zdjecia z chlewisk... i teraz sie zastanawiam bo jest za drogo troche, jutro sie wybiore na moniuszki tak gdzie Wam mowilem i jak tam sie nic nie uda to mooooze i to BMW, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakies dofinansowanie?? :buttrock: moze jakas zrzutke zrobicie dla biednego studenta :D:D:D gdyby tak ludziska z forum po 5zl dali to zobaczcie jak juz mozna by sie zasilic finansowo, ja bym z przyjemnoscia komus tak pomogl jakby byla taka opcja :biggrin: hmmm w sumie moze to i nie jest taki zly pomysl...:icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakies dofinansowanie?? :D moze jakas zrzutke zrobicie dla biednego studenta :D:D:D gdyby tak ludziska z forum po 5zl dali to zobaczcie jak juz mozna by sie zasilic finansowo, ja bym z przyjemnoscia komus tak pomogl jakby byla taka opcja :D hmmm w sumie moze to i nie jest taki zly pomysl...:(

 

:biggrin: Masz u mnie te 5 zyli :icon_arrow: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzylismy z Xylem (i Ty pewnie tez) w allegro i trpche duzo chce za ta beemke ale w dobrym stanie była, inne sa yansze i nawet młodsze troszke tylko czydobrym stanie? no i jechac trzeba daleko zeby obejrzec. Kupujemy Dizmar i szukamy ci moto. Mozna to obgadac :icon_razz:

 

aaa zatrudnienie aktualne nawet na 1-2 miesiace jak chcesz....

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chce za te BMW??? w ogóle to ja jestem zdania, że chyba warto dołożyć pare złotych i wziąć coś w lepszym stanie, ładniej wygląda, nie trzeba często w warsztacie siedzieć itp... sam tak zrobiłem i w sezonie nic nie dołożyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz nie deszcz dziś odbieram hondę o 16.30 (chyba że się naprawdę rozpada to dam sobie spokój).

Jupik nie pękaj, znajdziemy coś dla Ciebie - będzie pan zadowolony :crossy:

p.s podaj nr konta to przeleje te 5 zł :buttrock:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, 7 to troche duzo plus rejestracja jeszcze ale motorek jest wypas... a moze kupi ten co ja chce pojezdzi i mi odsprzeda? ale wymysliłam.... :buttrock:

 

:D

 

Deszcz nie deszcz dziś odbieram hondę o 16.30 (chyba że się naprawdę rozpada to dam sobie spokój).

Jupik nie pękaj, znajdziemy coś dla Ciebie - będzie pan zadowolony :P

p.s podaj nr konta to przeleje te 5 zł :crossy:

Dziś na latanko - z cukru nie jestem ale zimna i deszczu nie lubię :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...