Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kat w serwisie wcale nie wypada drozej , owszem czesci ciezej dostepne , ale serwis podobny albo i tanszy

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedzi chłopaków

EXC 250F z tamtych lat to nie wysilona jednostka, a więc będzie dużo tańszy w utrzymaniu w porównaniu do tego HM-a ,bo przecież HM to przerobiona CRF-a na enduro...

Za to do ostrzejszego latanka katem może brakować nieco mocy :. jeździłem takowym i silnik nie zachwycał mocą, ale coś za coś :icon_twisted:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mowicie sete Exc, ale jak byscie czytali zalezy mi na moto dwuosobowym chyba ze da rade do Exc domontowac stopki dla pasazera. Ale jak patrze to raczej nie łatwo by bylo. Nawet nie ma mozliwosci nawiercic ramy zeby jakos przemocowac. [ chyba ze sa jakies patenty ta to to zwracam honor ] Ale ja bynajmniej nie widzialem zadnego Exc ze stopkami pasazera. ALe ale jak istnieje mozliwosc wozenia drugiej osoby to sie rozejze za takim Katem.

 

Najpierw przesledzcie cala rozmowe a nie dwa ostatnie posty. :/

 

A moze jakies inne propozycje?

Edytowane przez rivera666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stormraider

jak mozesz wyslij mi foty jak masz tam podnozki zamontowane

[email protected]

z gory dzieki.

I nie mowie ze sie nie da. Wczytaj sie ;) mowie ze ja sa patenty to zwracam honor wyrazie napisane :)

Ale jak tam patrze to troszke dziwnie musza byc montowane napewno nie tak jak zazwyczaj. Nie wiem czy to byl Exc ale kiedys widzialem kata ktory jedna stopke mial montowala ze szła w dol pod katem 60 stopni a druga normalnie prostoo pod wzgledem pionu.

 

ale mowie ze jak patrze na allegro to nie widac Exc na dwie osoby.

 

A w jakich granicach katalogowo waha sie moc Exc? Rocznik tak 2000 wzwyz.

 

A moze zamiast 2t 125 Exc to 250 4t? Bo jak wiem to 250 4t to ta sama klasa co 125 2t. Jak sie myle poprawcie.

Edytowane przez rivera666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklisci, mam prosbe.

 

32 lata 180 wzrostu 80 kg wagi..zainteresowala mnie Derbi Senda

 

http://moto.allegro.pl/item359239451_derbi...r_gpr_cbr_.html

 

Cel.. lesne dukty, polne drogi , dojazd do pracy 30 km w jedna strone.

 

nie mam prawka na motor dlatego szukam w tym dziale.

 

Myslcie ze to dobry pomysl?

pozdro

 

TESTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że to słaby pomysł :( nie lepej w towim przypadku jakieś 250cc w 4T ewentualnie 125cc w 4T no bo jak masz do pracu dojeżdżac to 2T nie ma co kupować tak ja sądze. Jeździłeś na czymś wcześniej?

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaha prawka nie masz na legalu chcesz jeździć :( Hm cre to wg mnie najlepszy wybór najmocnijsza z 50cc i najbardziej "usportowiona"

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Mam pytanko odnosnie tego jaki motor kupic jako pierwszy jak narazie to tylko na quadach jezdze

ale sprzedaje quada i chce kupic crossa zastanawiam sie nad Suzuki RM 125 rocznik ok 2000

co sadzicie o tym motorku? czy daje rade na zwirowniach poligonie błotko etc..

czy moze cos z 4suva? podobnych gabarytów jak wyglada z moca Rm-ki 125? daje rade? i jak z awaryjnościa? moze ma ktos na sprzedaz

 

 

xxx POZDRAWIAM xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz sobie odpowiedzieć na pytani czy 2T czy 4 z tego co widze,to będziesz jezdził błota podjazdy itd tp raczej 4T taką RM trzeba żyłować cały czas na max... wymiana 2tłoki na sezon po 350zl korba do tego co 2 tłoki,opony klocki zębatki lancuch, utrzymanie jest dosć drogie... na pierwsze moto weż kup DR 350 albo KLX 250,XR 250 itd nauczysz się jezdzić,nabierzesz techniki nawyków bo moto to nie qad... kup coś z mniejszą mocą żeby dobrze nauczyć się jezdzić a potem będziesz myślał dalej...DR itd mają po 30km... RM ma 40 ale przy prawie max obrotach a DR troche gazu i jezdzie :cool: Bierdz DR lub któres z wyzej wymienionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...