Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak uwazasz.Twoi koledzy moga nawet raz na 10 lat tłok wymieniac,h*j mnie to interesuje. Ja wiem swoje,gadałem z niejednymi kolesiami którzy smigają na wyczynach i mają troche wiecej w bani niz Ty.

 

troche za młoty jesteś i za mało jeszcze wiesz żeby z takimi tekstami wyskakiwać, bo na żywo podwinąłbyś co jedynie ogon pod dupe.

Patrząc na twój wiek to h*ja to ty może widziałeś, może ci tam coś już urosło i stoi pewnie jeszcze jak lejesz.

czyli tak jak już mówiłem, nie masz tego popartego, tylko po prostu ktoś ci mówił kto miał motocykl wyczynowy ile to on tłoków nie wymienia, buhaha. Czyli coś w stylu tata a marcin powiedział... że dziecko neostrady ze mnie.

 

Ale można ci to wybaczyć, masz 14 lat, nie miałeś po prostu kiedy doświadczenia nabyć, za młody jesteś.

 

 

Co do cen KTM-ów ... dobre, aczkolwiek jeszcze nie na moją kieszeń :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chcem razem z ojcem Kupic sobie qada do 6000zł co poelcicie na dosyc ciezkie osoby. Dzis jezdzilem na Honda BigRed bardzo fajny qad. a co wy polecicie ale proszze zadnych niskich gownien. Jeśli mozna to nawet jakieś linki z Gory Thx pozdr BenyWzG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kornol :

Wiesz wolalbym Wr 400 bo tak mysle ze polatałbym 250 pol roku i by sie znudzila i kolejna zmiana. Wiec jak najbardizej bym uderzal w 400 ale sam nie wiem. A nie lepsze Lc 4 ? Wlasnie a jaka opinia na temat Hondy Xr 650 ? Bo mialem propozycje kupienia. Wiec jak tam jest z Xr Honda? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaka XR R czy L - i jedna i druga to wersje USA i w polsce mozesz miec klopot z czesciami.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wolalbym Wr 400 bo tak mysle ze polatałbym 250 pol roku i by sie znudzila i kolejna zmiana. Wiec jak najbardizej bym uderzal w 400 ale sam nie wiem. A nie lepsze Lc 4 ? Wlasnie a jaka opinia na temat Hondy Xr 650 ? Bo mialem propozycje kupienia. Wiec jak tam jest z Xr Honda? ;>

TU ci powiem że jeśli jeździsz tylko w terenie to ćwiara ci sie szybko nie znudzi. Aczkolwiek sam bym teraz uderzał w 400 bo po przesiadce z 600 250 cieżko było by mi jechać. Nie wiem jaki ty masz staż w jeździe.

Tu ci powiem tak: LC4, mam o nich dobre słowo, ale nie jestem sympatykiem austriackich motocykli, wole japońskie, dlatego moge nie być obiektywny. Najbardziej mnie chyba odstrasza drogi koszt utrzymania kata.

XR650 nie wiele wiem, ale XR400 jest bardzo ciężka do za**bania. W wiekszości nie wiele trzeba robić poza regularnym wymianie oleju 1.000 km i filtry.Wytrzymały silnik.

 

Wiesz wolalbym Wr 400 bo tak mysle ze polatałbym 250 pol roku i by sie znudzila i kolejna zmiana. Wiec jak najbardizej bym uderzal w 400 ale sam nie wiem. A nie lepsze Lc 4 ? Wlasnie a jaka opinia na temat Hondy Xr 650 ? Bo mialem propozycje kupienia. Wiec jak tam jest z Xr Honda? ;>

TU ci powiem że jeśli jeździsz tylko w terenie to ćwiara ci sie szybko nie znudzi. Aczkolwiek sam bym teraz uderzał w 400 bo po przesiadce z 600 250 cieżko było by mi jechać. Nie wiem jaki ty masz staż w jeździe.

Tu ci powiem tak: LC4, mam o nich dobre słowo, ale nie jestem sympatykiem austriackich motocykli, wole japońskie, dlatego moge nie być obiektywny. Najbardziej mnie chyba odstrasza drogi koszt utrzymania kata.

XR650 nie wiele wiem, ale XR400 jest bardzo ciężka do za**bania. W wiekszości nie wiele trzeba robić poza regularnym wymianie oleju 1.000 km i filtry.Wytrzymały silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kornol :

No staz mam od wrzesnia 2007. Ale powiem Ci ze jezdze na motorkach od 2 klasy Szkoły Podstawowej. [ motorynka=>Simson=>Skuter jakis chinski => a teraz wlasnie Honda Nx 125 ]

Ale powiedz tak szczerze stoi przed Toba : Drz 400 E | Lc4 620 | Wr 400 | Wr 250 | Honda Xr 650 | Mozesz wybrac co chcesz co bys wzial? ;> ja bym sie skusil na KTm-a ale jak sam mowisz przerazaja mnie koszty utrzymania tego sprzetu. A Jakie masz w ogole zdanie na temat Husek? Bo Tata powiedzial ze wezmie mi moto nowke z salonu [ ale jak sie dostane do Lo w miare dobrego ;) ] jaki tylko bede chcial a ja myslalem ze jak nowke to bym sobie wlasnie jakas Huske wzial. Jak te motorki sie sprawuja? Bo moze zamiast teraz jakies Wr starszej albo Drz wizac sobie Huske? Ale jak narazie nie mysle o moto nowym z salonu tylko o jakims 10-12 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

husqi, nowe są jak najbardziej w porządku, czego nie można powiedzieć o staaarych egzemplarzach z którymu wielu miało duże problemy. Oczywiście zawsze jak trafisz na zadbany sprzęt pomimo że bedzie miał wiele lat to bedizesz chwalił.

Z tych wszystkich to wybrałbym DRZ 400 E , ale nie S. Zamiast S wolałbym już WR 400/426F.

 

co do husqi, to nówke mozesz śmiało brać, bedziesz mieć nową ty od początku, bedziesz pilnować sie to ci bedzie służyć. Natomiast z używkami to jak zawsze musisz sie pilnować i nie trafić na żadne g*wno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

szkoda ze tylko ktm-y maja na handel.

Ciekawe na ile by wycenili derzete? 8-9 tys?

Wtedy to juz by bylo mistrzostwo swiata.

pojedyncza sztuka rm 125 u dealera suzuki w usa to koszt 5100$, czyli troche ponad troche ponad 10k.

u nas za rm 125 trzeba dać 21k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kornol :

A wiesz moze jak jest z gwarancja Huski?

Np. biore nowke. Katuje ja az sie sie rozpadnie. oddaje na serwis i naprawiaja za free? BO nie mam bladego pojecia jak to dziala. Bynajmniej Tata mi tak gadal ze tak jest : p

Nie wiem narazie sie rozejze sie za Drz albo jakas Wr moze Huska jakas http://moto.allegro.pl/item356316557_super...50_enduro_.html

Np. ta 250 moc juz mi sie wydaje jak dla mnie wystarczajaca. 2007 rok. troszke tanio chyba nie? Czy wlasnie z takimi moto rocznik '06 '07 tanimi np. za 16-17k to co moze byc nie tak czy te motorki tak tanieja? bo jakl patrze czasem moto rok '00 albo '02 stoi tyle co rocznik '05 czemu taki skok rocznika a cena nie znacznie wieksza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez pierwsze 2 lata jest największy spadek wartości , nawet do 50% , później to się stabilizuje.

dlatego ja nie chcesz dużo stracić to lepiej kupić 2 latka, czy auto czy moto :)

 

jeśli chodzi o gwarancję to dział tylko wtedy gdy usterka stała się z przyczyn błędu fabryki. np pęknie wałek w skrzyni

bo to że zapomnisz tłok wymienić czy przeprowadzić regulację zaworów to jest czyste zaniedbanie .

na ktma jest całe 30 dni gwarancji, na drzete aż 3 miesiące dostałem :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...