Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak do lasu za 5 k kupi xr 600 , tt600 , może lc4.........

 

xr 600 sporo potaniały , kiedyś poniżej 5kpln były tylko totalnie odpady , zdrowa to było 7k , dziś odpad to 3 za 5 ma szansę coś sensownego kupić....

 

tt600 tylko kopaną spokojnie kupi sensowną w tej kasie....

 

nie są to hard enduro ale nie wiem czemu masz takie ciśnienie skoro latałeś na tonowym turystyku, na wymienionych przeze mnie maszynach można motać cuda (na lc4 czy tt można w zasadzie skakać na upartego , w xr zawias za słaby ) i obstawiam że długo będą dawać ci frajdę, tymbardziej że mieszkasz w okolicach wawy gdzie raczej gór ze skalnymi półkami nie ma .....

 

chyba że widzisz siebie na torze mx to faktycznie tylko cross zostaje....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa dzięki za porady, na torze upalać pewnie nie będę chociaż do Góry kalwarii mam niedaleko :dry: Jako że jest to moja taka wiosenna zachcianka na początek ograniczyłem budżet aby w razie czego nie blokować gotówki, może jutro na mototargu coś pooglądam a może coś się trafi. Muszę po prostu tego spróbować i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdro

Jaro

 

"Nie próbuj polemizować z idiotą bo ten najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam moto dla siebie jakiegoś crossa.Mam 180cm i 80kg nie wiem czy iść w 2t czy 4t.Dotychczas jeździłem CRM 125 która już mnie nudzi.Miałem styczność z RMZ 450 i Yz 125, jednym i drugim jeździ się ok.Budżet jaki mam na moto 7-8 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, dodam że moto przyjedzie z holandii, znajomy sprowadza motocykle.Przykładowo z 2t taka Cr 125 pochodzi krócej od Cr 250 na jednym tłoku?.Czy wielkośc Cr 125 jest równa 250, czy raczej 250 wyższa jest?.W sumie mógłbym pomyśleć nad hard enduro, co byście polecili do 7-8 tys.Jak ma się sprawa remontów w ktm exc 250, czy warto w to iść?.

Edytowane przez Micprime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka kase to tylko 2T , co prawda kupisz stara 400 w 4T za tyle , ale to bedzie duzy znak ?? chyba ze z pewnych rak . Remonty w KTM 250 2T tak samo jak w innych 2T tej pojemnosci , ale jedynie KTM-a kupisz z papierami jesli to cie interesuje .

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Czy na Suzuki DR 600S z roku 1985 (sprawna, utrzymana sztuka) da się polatać po lasach, polach a może jakiś lekki tor? Jakie generalnie one maja opinie?

Pozdro

Jaro

 

"Nie próbuj polemizować z idiotą bo ten najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie polatac po lasach i piachu jak masz technike i opony , tor zapomnij , nie z ta masa i zawieszeniem - opinie raczej slabe , zazwyczaj leca skrzynie i glowice sie zacieraja , czesto luzny lancuszek nierzadu przeciera rurke doprowadzajaca olej do glowicy i glowica pracuje na sucho....glowice drogie i ciezko trafic zdrowa , regeneracja nie daje efektow na dluzsza mete.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym na forum jak i trochę zielonym w enduro, na pewno nie znam się na maszynkach do latania w terenie dlatego też znalazłem się u was. Moja przygoda zaczeła się od yamahy dt 50 (co pewnie dość smiesznie wyglądało bo chlop 190 i 90kg wagi wiec szybko braklo mocy, ale kupiłem prawie za pół darmo od znajomego bo przecież miałem się tylko wdrążyć w tematyke enduro dla totalnie zielonych) Potem przesiadka na yamahe dt 125 było już troszkę lepiej ale nie na długo :). Przechodząc do sedna sprawy, szukam teraz jakiegoś enduro najlepiej do 5 tyś. ( z małym zapasem) ale głowny problem jest taki zeby zmiescił sie na prawko A2. Doskonale wiem, że nie kupię żadnej igły w tej kwocie, ale nie chce wyrzucać na darmo kasy na sam start na lepszy sprzęt bez wiekszych umiejętności i wiedzy. Motocyklem chcę pojezdzić po polach i lekkim terenie, ale jak wiadomo czasem się zachce wjechac w las i cieżki teren (ale na pewno rzadko) No i musi mieć kwity zeby jezdzić po normalnych asfaltówkach bo dojechać trzeba. Moje pytanie jakie enduro możecie polecić i jakie roczniki patrzeć, yamahe wr 250+ odpuszczam bo nie zamierzam kupić ja za 5tys i drugie tyle w nia włożyć, lecz nie wiem jak to jest z Yamaszkami TTR i jestem ciekaw waszych propozycji.

Edytowane przez Pan Władza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chopaki może coś wypatrzycie więcej niż ja:

http://olx.pl/oferta/sprzedam-cross-yamaha-yz-125-CID5-ID5ugKX.html#9284efb008

troche droga ale wygląda w miare. CO powiecie? Jakieś części, albo dzieło widać?

nie jezdziłem na 125 w crossie. Możecie mi powiedzieć jak to wygląda w porównaniu z DT i EXC 250? Wiadomo że jazda zero-jeden ale potrzebuje tego do latania koło komina po lasach raczej technicznie, bez piaskowni,bez długich podjazdów.

Edytowane przez ReD-GreeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...