Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście bym wybierał miedzy CR a YZ, ale to tylko moje taki widzimisie ;p, bierz to co trafi sie w lepszym stanie no i czym młodsze tym lepiej, ale pamiętaj że nie zawsze młodsze bedzie w lepszym stanie od starszego

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej 2000r nie mają usd z przodu i jeszcze kilka drobnych zmian, dlatego raczej nie warto brać.

Co ty za głupoty wygadujesz? KX ma usd od ok. 1990 roku.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym waszej porady, potrzebuje mocnego enduro z możliwością rejestracji do jeżdżenia po lesie torze, obecnie jeżdże na kawasaki klx 250 jednak wybrał bym coś o większej mocy , moja waga 105 kg i 190 więc przydał by sie dobry zawiech co myślicie o husabergu ? Są dość tanie co mnie dziwi pewnie drogie części, przeznaczone mam około 8-9 tysiecy zł interesuje mnie 4T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialbym kupic sobie crossa, ale nie wiem ktory bylby dla mnie odpowiedni, dlatego prosze was o porade.

Waze okolo 72kg i mierze okolo 180cm, musialby byc jakis dopasowany, zebym nie wygladal na nim jakos dziwnie. Ale trzeba brac tez pod uwage to, ze w przyszlosci moze sie zdarzyc, ze przybiore na wadze, a chcialbym go sobie kupic teraz i miec go na bardzo dlugo. Mozna powiedziec, ze mialbym go do konca zycia. Nie jest to jakas moja pasja, dlatego nie chce sie zbytnio angazowac i kupowac coraz to nowsze i lepsze sprzety. Kupilbym raz i kiedy naszlaby mnie ochota to bym sobie pojezdzil. Jezdzilbym w terenie, po bezdrozach; rozne gorki, piaski, zeby sobie troche 'poryc' w ziemi. Nie planuje jezdzic calymi dniami w jakichs ekstremalnych warunkach. Nie chcialbym zeby byl 'mulowaty' czy wolny, ale tez nie taki, na ktorym moglbym sie zabic w 5 sekund. I zdaje sobie sprawe z tego, ze na kazdym moglbym sie zabic, no ale nie chce takiego super mocnego. Najlepiej zeby byl tani w utrzymaniu oraz zeby zmiescily sie na nim dwie osoby tak, zeby dalej dawal sobie rade w terenie. Nie mam zamiaru szarzowac z kims z tylu, ale moze sie tak zdarzyc, ze bede musial pokonac jakis teren zeby kogos odwiezc. No i mam kilka pytan. Jesli byscie mi cos juz doradzili to: co jaki czas trzeba cos w nim wymieniac? Ile to wymienianie kosztuje? Ile ogolem kosztuje utrzymanie (wymiany, naprawy)? Jak czesto moglby sie psuc? Ile pali i ile to w rzeczywistosci 'szalenstwa w lesie'?

 

http://allegro.pl/item1186531377_cross_kro...motos_raty.html - a moze ktorys z tych?

 

Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam za tyle pytan, ale to chyba zrozumiale, ze chcialbym wiedziec jak najwiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tylko tyle, ten na pewno nie spałnia żadnych twoich wymagać :biggrin:

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tylko tyle, ten na pewno nie spałnia żadnych twoich wymagać :biggrin:

 

 

Zaden z nich? Najlepszy zdaje sie byc xb 33 DIABOLINI 250cc.

 

 

Nie mam zamiaru jezdzic tak jak na enduro; po blocie, wodzie itp, tylko z 'klasa', co nie znaczy, ze to bedzie jakas prosta droga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż trochę i kup sobie jakąś DT 125, o tym diabolini jak i o innych chińczykach nawet nie myśl, szkoda twoich pieniędzy i nerwów na to

 

 

A ile wynosi eksploatacja tego sprzetu? Co jaki czas sie zuzywa i ile pali?

 

Jest jakis motor, ktory spelnia wszystkie moje wymogi? Nie chce zeby byl jakis bardzo duzy czy ciezki. W podobnej cenie do tego najlepiej, nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1183193909_super_yam..._kx_kmx_wr.html i http://allegro.pl/item1186446787_yamaha_dt...odna_uwagi.html - czy ktorys z tych uzywanych bylby dla mnie dobry?

 

Jaka jest jego eksploatacja? Ile pali i ile to w rzeczywistosci jazdy w przeliczeniu na godziny? Co ile trzeba cos wymieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...