Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm...ciekawe :crossy: stoi miesiąć to już jest coś nie tak? kolega sprzedawał yz po remoncie prwie poł roku a była w dobrym stanie... :crossy: no tylko przy kupnie 4t trzeba uważać bo jak trafisz na minę to koszty nie bedą takie jak w 125 2T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motory sie u nas ciezko sprzedaje , trwa to nieraz o wiele dluzej niz miesiac, kumpel sprzedawal aprille 125 prawie rok a byla jak nowa, pojade chyba ogladnac kdx, bo jest blisko, takze mile widziane sa wasze opinie na temat tego moto, a ten klx co mi lesnik18 dales namiar, fajny ale daleko, pol polski bym musial przejechac :/ , zrazilem sie do takich dalekich wyjazdow po cokolwiek jak jezdzilem za autem do niemiec, porazka, takze ten sezon poducze sie na 2t zwlaszcza ze to ma byc moj pierwszy motocykl a w miedzy czasie bede szukal klx gdzies w okolicy, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, szykuje sie znowu na ogledziny kolejnego moto, tym razem tego kdx wlasnie : http://moto.allegro.pl/item369796449_kawas..._cr_wr_mtx.html

 

dzwonilem do wlasciciela zeby sie umowic na ogladniecie i niby powiedzial tak jak w opisie aukcji ze wszystko powymieniane, ewentualnie opone z przodu mozna by zmnienic no i przy myciu zdarly sie naklejki KX ale to akurat nie ma znaczenia, wiec znowu chcialbym pozbierac od was info o tym moto, czy to dobry wybor, na co zwrocic uwage , czy to dobra cena za taki moto itd

 

pogmeralem i znalazlem wiecej zdjec tego akurat motocykla z ogloszenia na bikepics, jest tych zdjec az 3 strony, miedzy innymi z remontu, wiec moze ktos na ich podstawie cos mi powie ciekawego o nim : http://www.bikepics.com/members/lukaszlon/93kdx125/

 

dzieki i pozdro

Edytowane przez wojju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie z forum jest, poprzegladalem posty i w sumie nie znalazlem nic podejrzanego w histori tego kdx, kupil od kogos z tego forum, wiem tez za ile :) , rzeczywiscie remoncik byl, byl jakis problem z przegrzewaniem sie, jedyne co mnie martwi to to ze pali wiecej niz 7l, dziwne ze motocykl o takiej malej pojemnosci i wadze moze lykac 8l przy spokojnej jezdzie, mam auto co mi tyle pali w trasie jak sie postaram a ma moc takiego 2t x5, pojemnosc x15 i wage x13 :) , w terenie niech by sobie palil nawet 12 i wiecej bo to bedzie pare godzin w tygodniu, tylko te dojazdy do pracy, najwyzej bede sobie pyrkal do pracy relaksacyjnie a wyzywal sie w lesie, moze da sie zbic troche to spalanie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie co kupić suzuki dr125 czy yamahe dt 80 co lepsze.jakie są dane techniczne tych motorów?

 

do 2220zł :) :) :buttrock: :biggrin:

 

 

Ja jezdze Suzuki. I powiem ci ze jak mi jedbnoł pierscien zgarniający to czekam juz 2tyg i bede musiał jeszcze 10 dni poczekac az dorobią. Ja jestem strasznie wku**wiony na Suzuki a DR juz napewno nigdy wiecej niekupie. Bierz lepiej DT. No chyba ze chcesz z 2 miechy na czesci czekac tak jak ja teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka to gore planujesz zdobyć? Szczebel czy Luboń?

 

Szczebel.A skąd jesteś że znasz te góry??

 

Ja jezdze Suzuki. I powiem ci ze jak mi jedbnoł pierscien zgarniający to czekam juz 2tyg i bede musiał jeszcze 10 dni poczekac az dorobią. Ja jestem strasznie wku**wiony na Suzuki a DR juz napewno nigdy wiecej niekupie. Bierz lepiej DT. No chyba ze chcesz z 2 miechy na czesci czekac tak jak ja teraz.

 

włochaty mogłeś natrafić na doje***y egzemplarz!!! :) :)

 

a jaką dr 125 ma moc bo na allegro to każdy inaczej pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlochaty pierscieni sie nie dorabia , bo po pierwsze malo dadza, a po drugie sa marnej jakosci , lepiej kupic odrazu tloczek np wiseco albo wossner i zrobic szlif.

 

125 w 4T ma cos ok 15 koni.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dorabiane na politechnice Łódźkiej. Zleciłem to w sklepie Larson w Olesnicy,daje gwarancje ze pierscienie musza chodzic. Ja tam niegdy czego takiego nierobiłem wiec niewiem, powiedział ze bedzie chodzić. Wiesz ogólnie mam w dobrym stanie cylek i tłok ale pierscienie były juz zjechane i widocznie zaczoła duzo oleju pobierac a tamci kolesie co od nich upowałem nieumieli sobie poradzic dlatego sprzedali tak tanio (to 97rok z papierem po pierwszym przeglądzie, za 2tys) No ale trudno,zobaczymy czy bedzie chodzic.

 

A co do suzi to ogólnie dobry motocykl,mi na przełozeniach na moc spali koło 4L ale ostro deptam. Za małe pieniądze mozesz kupic młoda i zadbana dr. Moim zdaniem warto brac to moto,ale najlepiej kup dobre zeby chodziła na 100% bo mozesz (ale niemusisz,ja mam) problem z czesciami do DR. ogólnie fajnie sie smiga,no ale jesli pragniejsz więkrzych wrazen to napewno nie DR 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do suzi to ogólnie dobry motocykl,mi na przełozeniach na moc spali koło 4L ale ostro deptam. Za małe pieniądze mozesz kupic młoda i zadbana dr. Moim zdaniem warto brac to moto,ale najlepiej kup dobre zeby chodziła na 100% bo mozesz (ale niemusisz,ja mam) problem z czesciami do DR. ogólnie fajnie sie smiga,no ale jesli pragniejsz więkrzych wrazen to napewno nie DR 125.

 

a w czym jest lepsza dt od dr???ILe przełożeń ma DRka??? :buttrock: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...