Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Enduromaster ma rację, seta dla osoby ktora waży troszkę więcej to już męczarnia. Z dt 80 przesiadłem się na yz 125 i nie bylem zadowolony. Do mocy przyzwyczaiłem się na pierwszym wyjeździe. Tu właśnie dobrym przykładem jest Czarczi który z rozwalonej LC2 przesiadł się na sx 520 i opanował go bez problemu.

 

Miałem dwie DT80, YZ 125 i nauczyłem się przez te 3 sprzęty jednego. Nigdy nie kupować starego śmiecia i dwusówa (ale to już zależy od upodobań). I każdy mi mówił, że na secie się naucze jeździć...a nauczyć się nie mogłem za dużo bo mi brakowało mocy żeby się rozpędzić.

 

 

i własnie to jest dowód na to że bzdury gadacie szczerze wam powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet teraz jesli masz doswiadczenie.... zreszta to pytanie bez sensu... :lalag:

 

witam. jest kroś może z Rzeszowa kto by mógł podglądnąc to moto???

http://moto.allegro.pl/item272030787__yama...rto_.html#photo

Jak by ktos dal rade podgladnac to pisac na pw prosze bede bardzo wdzięczny... koszty oczywiscie paliwa zwracam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko co napisała ale i co zobaczyłem bo miałem właśnie okazje popatrzeć jak czarczi i dj solo operują doskonale sxa 520... 70 konny potwór :icon_mrgreen: chodź nie widziałem czarka na LC2 to i tak wiem że świetnie sobie poradził z przejściem z takiego motorku jak DT na 70 konnego SXa ... a waga mniej, więcej taka sama jak ja.

 

Crash no nie powiem może i macie trochę racji ale jak popatrzy na te wasze posty ktoś doświadczony ( wcale nie mowa tutaj o mnie dla jasności ...! ) to powiedział ze płakać się chce jacy puści idioci wysiadują na forach motocyklowych i piszą coś o czym nie mają pojęcia .

Edytowane przez Kuba Stolarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi mi o to czy motor bedzie za slaby dla ciebie, tylko o to ze przy wyborze moto bardziej sie trzeba kierowac swoimi umiejetnosciami a nie waga. To tyle

Napewno jak bys sie na Crasha SX przewiozl to bys nie owiedzial ze słaby. moto jak jest w dobrym stanie to i seta bedzie wymiatac jak szalona. pzdr :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie gruuuuuubo mylisz...

 

 

to ile Ty wazysz??

 

120kg??!!

 

jak ja bym podchodzil do tego tematu tak jak Ty to ze swoim "doswiadczeniem" waga, wzrostem i w ogóle , dzis musialbym latac CR 500 zeby mnie zadowolila,

popatrz sobie ilu fomumowiczow lata na seta ( i sadze ze niektorzy sa dosyć doswiadczonymi rideram'i) a ilu na cwiarach

 

w swojej "karierze" motocyklowej mialem kilka sprzetow w tym trzy sety( dwie typowe crossowki):wink:

i do dzis jak pokrece sx-a to czasami sie zastanawiam czy to 125, a taki najgorszy chyba nie jestem nie jestem, bo czesto mam porownanie do oklicznych zapierdalaczy :crossy:

 

pozdro

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile Ty wazysz??

 

120kg??!!

 

jak ja bym podchodzil do tego tematu tak jak Ty to ze swoim "doswiadczeniem" waga, wzrostem i w ogóle , dzis musialbym latac CR 500 zeby mnie zadowolila,

popatrz sobie ilu fomumowiczow lata na seta ( i sadze ze niektorzy sa dosyć doswiadczonymi rideram'i) a ilu na cwiarach

 

w swojej "karierze" motocyklowej mialem kilka sprzetow w tym trzy sety( dwie typowe crossowki):wink:

i do dzis jak pokrece sx-a to czasami sie zastanawiam czy to 125, a taki najgorszy chyba nie jestem nie jestem, bo czesto mam porownanie do oklicznych zapierdalaczy :crossy:

 

pozdro

 

zgadzam sie 100%. nie ma sensu dalej ciagnac tego. Niech kupi co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sprzedałem mojego RX125 i teraz trzeba się rozejrzeć za jakimś następnym endurakiem :icon_razz:). Musi być 4T, nie może to być wielka krowa, mocy pod dostatkiem, tzn. żeby po RX125 nie brakowało, żeby nie wymagał remontu silnika raz na rok i żeby wygląd był przyzwoity a nie jakiś archaiczny. Ogólnie enduro którym można ostrzej polatać w terenie, ale bez wielkiego hardcoru. Cena do 6200zł. Ciekawi mnie bardzo co wymyślicie :crossy:)

Pzdr, Maciek

P.S.

Teraz lepiej kupować, czy w w środku zimy, a może całkiem na wiosnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, LEKKIE wybicia/skoki, bardzo strome i długie podjazdy, głęboki miękki piasek żeby dało rade po tym spokojnie przejechać a nie kopać się jak DeTetką :| Przeprawy przez wody błota itd :icon_question: Czyli wszystko co kocha enduro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, LEKKIE wybicia/skoki, bardzo strome i długie podjazdy, głęboki miękki piasek żeby dało rade po tym spokojnie przejechać a nie kopać się jak DeTetką :| Przeprawy przez wody błota itd :) Czyli wszystko co kocha enduro...

 

czyli conajmniej 200cc w 2T

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, LEKKIE wybicia/skoki, bardzo strome i długie podjazdy, głęboki miękki piasek żeby dało rade po tym spokojnie przejechać a nie kopać się jak DeTetką :| Przeprawy przez wody błota itd :clap: Czyli wszystko co kocha enduro...

A myślałes nad yamaha wr 400f :buttrock: np takiej:

http://moto.allegro.pl/item271541228_yamaha_wr_400f.html

Bo wydaje mi sie ze 4T do takich rzeczy bedzie najlepszy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item273351939_kawasa..._250_tanio.html

 

 

Kto jest z okolicy i mogłby sprawdzic ten moto?? WAZNE bo zastanawiam sie nad nia akurat by było na długie zimowe wieczory a duza za nia niechce :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...