Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

... Nie kumam :) jaki lans? :)

no zwykły lans, czyli wolniutko turlać się (po Waszemu "kulać się" :( ) gdzieś na Malcie, albo po starówce, czy gdzie tam się w Poznaniu lansują. Żeby wszyscy widzieli jaki to fajny motocykl, wiesz tak jak robią wszyscy (prawie) właściciele plastików :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Yoss, nie chodzi o lans :( chodzi o dobra zabawe... a przy okazji nie chce sie zabic :)

 

To może jednak GS skoro w gre wchodzi również.... gleba.

 

To zależy też od Twoich umiejentności jakie posiadasz.

 

Kobieta nie jest tak silna jak męZczyzna i wiele rzeczy musi technicznie nadrabiać. Musisz dobrać sobie taki motocykl, który bedziesz musiała wypchnąć, przepchnąć itp. w innym przypadku zawsze będziesz od kogoś uzależniona i bedziesz musiała prosić o pomoc.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo... zakladam glebe

A po co? Pierwsza gleba może się zdarzyć po kilkunastach latach "bezglebnej" jazdy. Nie ma sensu tego zakładać ani oczekiwać.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi :biggrin:

Golas tez moglby byc..., poza tym na poczatek chyba wolalabym nie igle, bo... zakladam glebe :lalag:

Przymierzalam sie do FZ 6 i tak na paluszkach... wsalonie Suzi tez bylam... podobnie ;)

Mysle, ze musze wybrac cos z waskiem siedzeniem i obnizyc ile bedzie trzeba :flesje:

Dzieki :bigrazz:

 

Chcesz nówkę qpić czy używany?

 

W 200 spotkałem motonitkę co ujeżdża Fazera FZ6 s i ma go fabrycznie obniżonego (sprężyny i siodło). Mówiła, że chce go sprzedać. A jest niska, coś około 160-163 cm.

 

Mogę zapytać jak ją spotkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę że właściciele HD sa w stanie je podnieśc w pojedynkę ;)

 

 

 

Ryży Koniu nie chodzi tu o podnoszenie motocykla i myśle, że jako jesteś facetem to najmniej masz doświadczenia jako kobieta jeżdząca na motocyklach :biggrin: .

 

Monika posłuchaj dziewczyn, które jeżdzą. Np. Motomanki i innych dziewczyn na forum. Napisz na PW napewno odpowiedzą. Nie kupuj za dużej maszyny :crossy: bo nie będziesz miała zabawy o którą Ci chodzi :bigrazz: POZDROWIENIA

 

Chcesz nówkę qpić czy używany?

 

W 200 spotkałem motonitkę co ujeżdża Fazera FZ6 s i ma go fabrycznie obniżonego (sprężyny i siodło). Mówiła, że chce go sprzedać. A jest niska, coś około 160-163 cm.

 

Mogę zapytać jak ją spotkam.

 

 

Szansa jakich mało :flesje: Fazey są świetne :lalag:

'Mar_Cin' dał Ci szanse wygrania szczęśliwgo losu :buttrock: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz nówkę qpić czy używany?

 

W 200 spotkałem motonitkę co ujeżdża Fazera FZ6 s i ma go fabrycznie obniżonego (sprężyny i siodło). Mówiła, że chce go sprzedać. A jest niska, coś około 160-163 cm.

 

Mogę zapytać jak ją spotkam.

 

Dobrze, zapytaj... wolalabym uzywany, bo nie mam za duzo kasy...

Dlaczego chce go sprzedac? :lalag:

Fazer podoba mi sie bardzo...

Jak bedziesz cos wiedzial pisz na PW, moge dac Ci tel. Z gory dziekuje :bigrazz:

 

 

"Monika posłuchaj dziewczyn, które jeżdzą. Np. Motomanki i innych dziewczyn na forum. Napisz na PW napewno odpowiedzą. Nie kupuj za dużej maszyny bo nie będziesz miała zabawy o którą Ci chodzi POZDROWIENIA"

 

Nie kupie, Nevre za duzej maszyny, bo nie chce sie jej bac... zanadto :biggrin:

...chociaz przy mojej CBR 125 wszystkie wygladaja jak wielkie "krowy"....ups.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne co masz pod dupa.... mozesz dosiasc 750 i bedzie dobrze:) ale jelsi sama mowisz ze nie chcesz sie jej bac czyli nie chces zbyc oraniczonaaa no to moze siac poprostu z 125 na 250 i juz nieco mocniejsze a bac sie az tka nie ebdziesz:)

Osobiscie uwazam zee z 600 se dasz rade typu xj czy tam GS i inne brzdące :biggrin: a co do gixera 600 hmm.. to juz nie sa zabawki, dla mnie te motocykle to juz huragany nieco mniejsze niz ich wiekszy brat 1000.

A po drugie uwazam ze to dobrze z ebedziesz sie go troszku bac.Dłuzje pociagniesz. Najgorsze to gdy przestajemy sie bac i uwazamy ze mamy wszystko pod kontrola.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie uwazam ze to dobrze z ebedziesz sie go troszku bac.Dłuzje pociagniesz. Najgorsze to gdy przestajemy sie bac i uwazamy ze mamy wszystko pod kontrola.Pozdro.

Tak zgadzam sie dobrze mówisz.

 

Jeżeli Monika zdecydujesz sie na Fazera :bigrazz: to pamietaj, że Yamaha Fazer FZ6 s ma 98 koni i potrafi pokazać pazury :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Progiem, GS kupisz za względnie małe pieniądze, wprawisz się, dużo nie stracisz jak zaliczysz "chrzest" bojowy, motocykl prosty, lekki, tani w eksploatacji, chodliwy więc z odsprzedażą nie będzie problemu, bo skoro 600cc i tak chcesz blokować...

weź GS500f. za 18 tys. masz nówkę z salonu, a w promocji jeszcze mniej. wg danych siedzenie ma tylko o 1,4 cm wyzej niż Twoja cbr, więc może nie być źle. ma największy zbiornik i chyba nie pali dużo. do tego ładnie wygląda. ale jeśli 48 KM to za mało, to faktycznie Fazer6 lub gsr600, bo są piękne. T tylko, że mają po 98KM. ale są też odpowiednio droższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź GS500f. za 18 tys. masz nówkę z salonu, a w promocji jeszcze mniej. wg danych siedzenie ma tylko o 1,4 cm wyzej niż Twoja cbr, więc może nie być źle. ma największy zbiornik i chyba nie pali dużo. do tego ładnie wygląda. ale jeśli 48 KM to za mało, to faktycznie Fazer6 lub gsr600, bo są piękne. T tylko, że mają po 98KM. ale są też odpowiednio droższe...

 

Yoss, wiesz, ze poznaniacy to centusie :biggrin:

Fazer jest dla mnie troche za drogi jak narazie, mam inne inwestycje i musze sie wstrzymac, ale...

bylam w salonie w Poznaniu. Po pierwsze mieli tylko GSxR 1000, wiec nawet nie wsiadalam, po drugie jak zapytalam dealera (sam szef - jak sadze) o ile mniej kosztowalby GSR 600 2006 po sezonie, to liczyl, liczyl, liczyl.... i wyszedl mu 1000 zl rabatu :lalag:

generalnie sprzet po malym slizgu tez moglby byc... brak owiewek mnie nie straszy (w koncu nie o lans tu chodzi, co Yoss? :bigrazz: ).. no i pokusilabym sie na crash pad'y (mam nadzieje, ze bez byka to napisalam :buttrock:)

Dobrze mi tu z Wami :crossy:

A Motomanka ma racje, dobrze jest miec respekt przed sprzetem ;) przejechalam sie kawalek na Suzuki SV 1000, odkrecilam tak do 140... ale na "mecie" czekano na mnie, bo do ziemi nie siegalam ;) ...bylo przezycie... przy mojej CBR 125 to istny wymiatacz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechalam sie kawalek na Suzuki SV 1000, odkrecilam tak do 140... ale na "mecie" czekano na mnie, bo do ziemi nie siegalam :offtopic: ...bylo przezycie... przy mojej CBR 125 to istny wymiatacz :icon_mrgreen:

ahhh... V mmm... ten klank cos pieknego:)

własnie moze SV 650? nie ma tu mowy o 98 kucach tylko ok 70KM no i to ma kopaa..:buttrock:

A no i ten odel to wyjatkowo tani motocykl :clap: chyba najtanszy ze wszystkich modeli Suzuki

 

No a Ducati Monster 600??.. to prawdziwy okruszek i

Edytowane przez motomanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proponuje kupic motocykl taki który sie najbardziej podoba i do kompletu buty na podwójnej podeszwie, wyższej niż w normalnych butach. Widziałem już pare osób w takich butach i radzili sobie doskonale nawet na wysokich motocyklach. Pozdrawiam i powodzenia w zakupach życzę. Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...